Ismeretlen tünet

Sziasztok!Mostanában számomra fura jelenség lépett fel.6 éve használok e-pöffentőt és idáig minden szuper volt, de az elmúlt hónapokban ha mtl tankot használok akkor pár óra után mintha kis gombócka lenne a torkomban és ingerlő, száraz köhögés fog el.Nem szívás közben, hanem úgy random.Dl tankokat is használok egyazon tekerésekkel, vattával, liquiddel és ott nincs ilyen.3-6mg/ml amit évek óta szívok tehát azt nem gondolom, hogy a nikotin erősség miatt lenne.Dvarw rta klón és Galaxies mtl rta bármilyen levegőzéssel jó és szívás közben nincs kaparó érzés csak pár óra használat után jelentkezik.Megfelelő folyadék bevitel is megvan szóval azt is kizárnám.Ötlet valakinek?

1 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:
Nem írtál a huzalról.Esetleg az általad eddig használthoz képest,más anyagúval próbáltad az mtl vonalat?
például:(kanthal,ss)?

2 kedvelés

Ni 80 és néha ss316l, de ezt használom Dl-ben is és mtl-ben is évek óta.

1 kedvelés

Elképzelhető,hogy a Ni 80 okozhatja a tüneteket,olvastam ilyenről itt a Vaperinán.
https://vaperina.cc/t/ni-80-huzalok/8371?u=john

5 kedvelés

És 5 év tekerés után most jön ki?És Dl-ben mitől nem?A Dvarw Dl meg az THC Artemis ni80 tekeréssel egész nap a számban lóg kb és azzal meg semmi

Szia @Albatronik!
A nic-et nem véletlenül az eliquidvg-ről vetted? Nekem ez készítette ki a torkomat, eszméletlen csípős volt a legutolsó rendelésem :thinking:

2 kedvelés

Szia!Onnan való igen, 100as nikotin, de már vagy 2 éve megvan és azzal nem volt baj.Ugyan abból az alapból van a kész liquidem.Sőt @Vaperina_Kinga is használt már belőle, ő sem panaszkodott

1 kedvelés

Igen, de megszünik a bolt március 1-től, valószínűleg már kutyulgattak össze-vissza az utóbbi időben. Mostanában sok volt a panasz! Valahol itt témáztunk vele!

Itt is van:

3 kedvelés

Gondolom 2 éve, de lehet több is, amikor vettem akkor még nem tudták ezt, tehát remélem akkor még minőségi volt :grinning: 200ml-t vettem szóval egy ideje kitart már.Nem akarom nagyon ismételgetni magam, de azt nem értem, hogy Dl tanknál miért nem?És évek alatt miért nem?Mivel szerencsére ez a new age influenza eddig elkerült még azt sem lehet mondani, hogy esetleg ez valami utóhatás vagy ilyesmi

2 kedvelés

Nem tudom akkor, mondjuk 2 év alatt sok minden történhet :roll_eyes:

1 kedvelés

A nikotin felbontas utan nem max 1 evig orzi meg a minoseget??? Mintha ilyet olvastam volna. Es Mtl ben ugyebar a szadban szivodik fel tobb, mig dl ben a tudodben. Ez nem tuti csak gondolkodok, lehet ez is lehet a problema.

2 kedvelés

Én ezért nem is merek már rendelni megmondom őszintén :frowning:

3 kedvelés

Ez is elképzelhető lehet.Fagyóban volt tartva és mindig csak az aktuális alaphoz lett kiszedve belőle.500-1000ml alap és azok jópár hónapig kitartottak.Szóval lehet már így a végét járva a nikotin okozhatja?

2 kedvelés

Itt is köszi, hogy kisegítettél. :blush: Semmi rosszat nem tapasztaltam abból amit adtál. Én is a Ni80 összetételére gondolok, lehet abból valamelyikre jött ki az allergiád. Igen, előjöhet 5 év után is. Most telítődött a szervezetedben.

3 kedvelés

Ilyenkor csak kíváncsiságból kibírja dobni a szervezet ? Vagy egy életre felejtős aza huzal?

Nem kidobja, hanem mostantól alrgénként kezeli. Vagy ezt most nem is annyira értem, mit értesz kidobás alatt. :thinking:

3 kedvelés

Hát valami olyasmire hogy a nichrome ami telítődőt benned az távozik vagy végig allergia ként kezeli a tested …

Így már világos. Úgy tudom sajna allergiaként kezeli továbbra is.

2 kedvelés

Nekem meg a héten jött meg 200ml 100mg-os.Szaga nincs.Színt még nem látok,mert még a barna üvegben van,amiben küldték.

3 kedvelés