Egészségügyi probléma vagy benéztem valamit?

Sziasztok!
Egy olyan problémával fordulnék felétek ami miatt már sokszor visszatértem az iqos-hoz, és egyszerűen nem tudom mi lehetne a megoldás. Amit előjáróban tudni érdemes, elég sok ideje dohányzom hála azt sikerült elhagyni. Elsőkörben az elektromos cigihez nyúltam még annó viszont előjött egy vissza visszatérő probléma ami miatt az IQOS mellett kötöttem ki. Mikor elhatározom, hogy jó akkor csak a vape kb 1-2 hónap használat után elég durván elkezdek köhögni tőle, reggelente a torkom tele slejm szerű valamivel. Eleinte azt gondoltam ,hogy lehet csak a keverési arányokon kell változtatni, végig is próbáltam 30/70 50/50 70/30 mindent sőt tiszta Vg-t is de nem. MTL-t preferálom, szóval 12mg/ml 9 és 6 al is próbálkoztam. Úgyhogy mostmár tényleg nemtudom mi merre. HELP :smiley:

1 kedvelés

Esetleg valami allergia? :thinking:

Fémre és pgre is lehet, de jó volna tudni milyen eszközt használtál, porlasztós vay építős. A fémet ki lehet váltani kanthalra, ami allergén mentes. A pg macerásabb, de már arra is van megoldás, valahol már linkelték. Má tippem nincs.

2 kedvelés

RTL kazánokat használtam, annó Kanthállal viszont egy idő után valamiért azzal a huzallal nem éreztem az ízeket, ezután ni80-al tekertem. A pg csak azért lenne fura mert mikor full vg-vel kevertem ugyan úgy kijött. :confused:

1 kedvelés

Átállásnál normális a váladék,vagy a kaparászás a torokban.
Nálam legalábbis ez volt az elején.
Mtl gondolom az áldozat rta.
Lehet a nik.sok ? Vagy a nem megfelelő huzal
Olyan nincs hogy nem érzed a kanthallal az ízeket,max egy picit gyengébben de ezen 1-2% plusz aromával lehet segíteni :wink:

7 kedvelés

Meg fogom próbálni megint a Kanthálos dolgoz lehet akkoriba még nem is értettem annyira a tekeréshez , és 1-2 gányabb tekerés ereménye volt az az ízltelenség.

1 kedvelés

Ne aggódj,Mohácsnál több is veszett már :grin:
Ne add fel,az iqostól sokkal jobb lesz
(Gondolom én mert azt sosem próbáltam :joy:)

3 kedvelés

Az is lehet a torok valadek oka , ha jol tudom, hogy a vape szarit , ha keveset iszol igy vedekezik a nyalkahartya. En ezt magamon vettem eszre. Nalam is jelentkezik a dolog, de nekem mas problemam nincs. Ha iszok rendesen akkor ez sincs. A baj, hogy kronosan keveset ivo vagyok. 1,5 liter/ 2 nap.

2 kedvelés

A víz szerintem nem lehet gond 2+l vizet iszok átlagosan ( ha el nem felejtem :D)

2 kedvelés

Az átállás nekem sem volt egyszerű. Én hamar rájöttem, hogy túl tömény, vagy forró a gőz. Javaslom, próbálkozz jóval nagyobb ellenállású hevítővel.

1 kedvelés