Elegem lett :D (nikotin)

Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy, eddig eliquid.vg-s 100mg/ml-s nikotint használtam full pg-ben.
Most is van itthon még belőle 100ml be keveretlenül.De volt egy kb 6-7 hónapos alapom itthon ami ugyanezzel a fajta nicel lett bekeverve. Most volt egy kis időm hogy leveseket kevergessek, de a alapot ki bontva olyan furcsa hal szag csapott meg hogy nem akarom elrontani az aromákat ezzel a szar alappal. Inkább akkor minden kuka és rendelek valami normálisat!
Ha valakinek volt ilyen problémája már a tapaszalatára lenne szükségem, be merjem keverni? (elfog tünni ez a hal szag) Vagy inkább minden menjen a lefolyóba és valahonnan szerezzek be másik nikotint? :smiley:
Esetleg van-e itthon még olyan hely ahonnan 100mg-s nicet tudnék beszerezni, nekem ez a 10ml 20mg/ml-s boosterek valamiért nagyon ellenszenvesek!
Válaszaitokat előre köszönöm! További jó gőzölést mindenkinek! :slight_smile:

3 kedvelés

Szia!:slightly_smiling_face:
Ha jól emlèkszem,volt már másnak is ilyen problèmája.
Egy-kèt nap szellőztezès után, elvileg megszűnik a “hal szag”.
(egy próbát megèr a dolog).:wink:

3 kedvelés

Szia hogyan tároltad ?

2 kedvelés

Lehet, hogy csak felgázosodott. Első körben én is a szellősztetést javaslom.

4 kedvelés

Sajnos nem hűtőben a bekevert alapot, landolt is már a wc-ben. :smiley:

1 kedvelés

Nem kell mindeneiképpen hűtőben csak ne legyen 35 c fok feletti helyen és ne érje fény :slight_smile:

2 kedvelés

Fény elől elzárva volt de sajnos csak szekrényben és borzasztó szaga volt! :sweat_smile:

1 kedvelés

nyáron egy jól bezárt szekrényben ? én azért nem dobtam volna ki hallottam olyat hogy valakinek rossz illata volt szellőztette és helyre jött .

2 kedvelés

Szia @Mcvape! Biztos, hogy valami nem stimmelhet a nic-el, mert @Lsxtom-nak is volt baja vele! Én meg azt vettem észre, hogy valamiért nem kielégítő a nikotin mennyiség és a család is rá akar gyújtani a rendes cigire. Szóval én azt hiszem a franciaktól fogok rendelni vagy Liquidhall-ról azok jók voltak!

4 kedvelés

Ugyanezz a problémám most már váltani akarok a flovaritás alap és eliquid.vg-s nic-ről:D
Inkább legyen drágább de minőségi, ebbe a silány a minűségü alapba sajnálom a drága aromákat :smiley:

3 kedvelés

Ha ezt meg szagoltad volna, biztos lennél benne te is hogy az a szag egy év szellőztetés után sem tűnt volna el! :sweat_smile: :sweat_smile: :rofl:

1 kedvelés

Igen, én is így gondolom, kár belé a jó aroma. A franciákat tudom ajánlani, ha mondjuk onnan rendelsz úgyis, mert a 10-es pack jóval olcsóbb (jó hát 10 ml, de nekem ez nem gond)

5 kedvelés

En is floravitas alappal es 100mgos eliquides niccel kezdtem tavaly augusztusban, meg mindig van belolluk es semmi szaguk, mondjuk a nic az egy kicsit sargas. En a gardrobban tarolom, ott telen max 28 fok van, de nyaron se megy 30fok fole de tokeletes. Olcso es konnyu a 100as niccel szamolni. En maradok ezeknel tovabbra is.

2 kedvelés

Az első adaggal nekem se volt baj, utána a második 100ml 100as nincnél volt egy kevés szaga, a harmadiknak már elég zavaró és 600ml be kevert flovaritas alap(szekrénybe tárolva) kuka lett.
Amennyit most ki locsoltam, inkább veszek kicsit drágább de tuti minőségi alapot :smiley:
Főleg hogy egy normálisabb snv 5-6ezer Forint​:grinning:
De ez szubjektív, mindenkinek saját szíve joga​:grinning:

1 kedvelés

Akárki akármit mond ez nem normális, vegyed máshonnan. Én 3 éve keverek soha nem volt semmi szaga az alapnak.

4 kedvelés

Szerintem se!!!

2 kedvelés

Szia @Mcvape én is innen rendeltem és volt is téma a 100 as nic és nekem is gond volt vele hal szag igaz 2 nap szellőztetés megoldotta azt hiszem Huszinak is ki is tárgyaltuk hogy többet innen nem rendelünk ha jól emlékszem neki is az első pár nap szellőztetés megoldotta viszont a második rendelésnél ez sem segített és kuka. Én most innen fogok rendelni.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.