Iqos-ról "gőzre"

Én csak azért, mert a pod szipókája a Milla drip tiphez képest (ami nálam a favorit) kicsit fura :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akkor mondjuk egy Uwell felejtős szinte?

3 kedvelés

Én inkább visszakérdezek miért az Uwell?

Tisztelettel

7éve nem használok 1000mAh körüli akkut…és így kényelmes.

Csak egy péla volt! hirtelen ez jutott eszembe

És ezt vállalom is!

Lehetne még keresgélni biztos, de jelen pillanatban, én így látom :slight_smile:

A döntés a tied…

Tisztelettel

3 kedvelés

Töltéshez viszont vékony végű flakonban vidd anyukádnak a liquidet, mert a 100 ml-es flakonból próbáltam most és a fülem is liquides lett :joy:pedig elég nagy töltő nyílása van :thinking:

3 kedvelés

Azt nem mondom. De ez a Nano pro ott van. Tudásban is, minőségre is de legfőképp ízben. Még én is úgy vagyok, mint tradelek11 kolléga. Folyamatában nem használom. Összességében már több mint 1hónapja nyúzom a 0,8 porival és tökéletes. Bár egyenlőre csak 7végi boltba járásra ill. 3 éjszakai szaunázás+2 éjszakai buli van benne. Most ha úgy átváltanám RTA-ra szerintem bármelyikkel hasonlítanám össze azokat már 1-2x biztos meg kellett volna építeni. Ja és nem akarok hülyeséget írni max. 4-5 alkalommal volt töltőn. Szóval ja.

5 kedvelés

Nem vitát vagy konfliktust akartam indítani,csak tájékozódni és információt szerezni a tapasztaltabb vape társaktól! És ezt mindenkire értem!

Az uwellt nem ismerem, de jelenleg is egy ursa nanot szívok teljes megelégedéssel.
Az egyetlen építős tankomat (elég gyenge klón volt szóval ez nem jelent semmit) simán verte ízben, de azt tudni kell róla hogy a vaporesso gtx go podhoz képest kevésbé th-s és édesebbek benne az ízek.
Nincs más márkájú podom szóval csak ezeket tudom összehasonlítani.

2 kedvelés

Tesztelgetem, tesztelgetem … :laughing:

5 kedvelés

Csakis 10-30-50ml vékony csőrű flaska. Bár a gorilla csőr belemegy csak a 100ml vastag csőr ami szenvedős. Amúgy a dripptől vonatkoztass el. Ízre gondoltam.

Bocsánat ha okoskodtam és másképp jött le!

3 kedvelés

Ne kérj elnézést. mert nincs miért :slight_smile:
Nem szeretek sarkosan fogalmazni, de akkor tessék:
Most ez a legjobb POD .
(Szerintem :slight_smile: )

Tisztelettel

5 kedvelés

Ami teljesítményre állítja a “rendszer” a wattot,ti ott is használjátok vagy állítottok rajta?

Állítottam, a 9W, nekem kevés volt

2 kedvelés

Én csak gyümis- hűsítöst használok benne ott 1.ohm és nekem elég az automata 9watt.
De ez inkább íz és liqvid kérdése.

Tisztelettel

Az az érdekes, hogy a pro nem is tudom magától állítja e. Szerintem a 9 csak első használtkor egy alap, mert ha kicserélem 0.8asra akkor is ugyanaz az érték marad amit beállítottam az 1eshez

És milyen arányú KÉSZ liquidet javasolnátok hozzá?
50/50 vagy 60/40 vg/pg?

Én mindenbe 50/50-est használok. Ebbe is jó nekem