Vaporesso GTX go 80

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kikérni (fingom sincs semmirol tehat ugy olvassatok​:joy:. 6(:smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear::smiling_face_with_tear:) eve cigizek , nyilvan a hagyomanyossal kezdtem, de aztan áttértem az iqosra. aztan mostanaba azt vettem eszre hogy igazabol nem is azert cigizek mert jajj megorulok annyira nikotinhianyom van, hanem egyfajta pótcselekvés. Kolléganőm sziv e-cigit es neha szokott adni belole. namarmost nekem ez tokre tetszik, igazabol annyi a “feltelem” hogy mondjuk 1 napot kibírjon az akksija, meg hogy okadja a gozt.

Szerintetek mint kezdő e-cigis, ezt be merjem vallalni? neztem rola videot, hat azert elegge magaval ragadott szo se rola.

Milyen liquidet lehet bele tenni?

Szoval minden tippet, tanácsot, infót elfogadok

ui: ezt ugyanugy le kell tudozni mint a rendes cigit? ha nem akkor ugy akkor hogy?

Elore is koszonom a válaszokat. :kissing_heart:

edit: mi az az alaplé és keveresi arany???

4 kedvelés

Üdv itt! A legjobb helyen jársz. Bármit is választasz sokkal jobban jársz mint az iqos al. Szerintem próbaképpen végy egy pod ot (pl ursa nano) és kóstolgasd.

5 kedvelés

Akkor már inkább egy Nano Pro kezdésnek,és látja az aksit is,slukk számot stb…

4 kedvelés

Vagy egy ursa baby pro.

3 kedvelés

Üdvözlünk a csapatban!

Én erre nemt tudok de nem is akarok mást mondani:

vagy csak formában más:

üres podfej:

1 ohmos porlasztó:

A liquid az érdekesebb kérdés, mennyi iqost szívsz egy nap?

Tisztelettel

2 kedvelés

es abba is lehet tolteni a liquidet?

Persze :slight_smile:

Tisztelettel

De persze a fő kérdés hogy mennyit tudsz illetve akarsz rászánni és szeretsz e folyadékot kotyvasztani tekercsekkel meg vattákal bíbelődni :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Persze nekem is ez a kezdő gépem. :smiley: Viszont ha nagy watton ha kb egésznap szivod akkor nem biztos hogy kitart,de ez tőled is függ. Meg a kissebb podok között ennek van asszem a legnagyobb tankja.

2 kedvelés

nem szeretnek ugy nagyon bíbelődni ezekkel, ha igy ránézésre jo az iz akkor nekem az pont eleg.

na jó. megfogtatok. ursa nano pro lesz

1 kedvelés

Akkor az Ursa Nano Pro elsőre tökéletes,15 ezer ami gyakorlónak szerintem jó. :smiley: Aztán ha kedvet kapsz hozzá beruházol egy nagyobbra.

Itt egy yt link az ursahoz,lesd meg.

2 kedvelés

koszonom!!!:smiling_face::smiling_face:

2 kedvelés

Szia,

Azért javaslom, hogy olvasgass kicsit a wiki és a blog kategória bejegyzéseiben, sok érdekes info van ott erről az egész ecigi dologról.

5 kedvelés

meg egy kerdes. melyik a legjobb liquides oldal?

2 kedvelés

Na ezt passzolom,én a liquidcityn nézelődök,gyorsan szállitanak de a nagyobb szakik majd adnak tippet. Ehhez még új vagyok én is. :sweat_smile:

Itt találsz kész folyadékokat. Ezek nikotin mentesek, de ugyanerről az oldalról tudsz Boostert is rendelni.

Ez pedig egy másik hasznos oldal

2 kedvelés

Vape42.hu

Lepetitvapoteur.com
Tisvapo.it

Így hirtelen, de nagyban függ mit szeretnél venni.

Sokféleképpen lehet eljutni a liquidig, amit a tankba töltesz.

1 kedvelés

Előbb lehetne segíteni ha erre is válaszolnál:
A liquid az érdekesebb kérdés, mennyi iqost szívsz egy nap?

Mert nem biztos hogy neked liquid lesz a megfelelő, hanem Nicsalt.

Tisztelettel

Annyit még ide írok hogy árban jobban kijössz mondjuk a shortfillekkel vagy gorilla flakonos aromákkal. Ez nem nagy dolog,a shortfillhez nicboostot adsz,az aromához meg alaplevet.
Aztán a teljes keverést majd megtanulod ha úgy látod jónak. :grin:

2 kedvelés