Új készülék választása kezdőnek

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a jelenlegi Joyetech Ego AIO készüléket egy komolyabbra. Ezzel az eszközzel kapcsolatban már írtam itt Nektek, hogy nem jó az íz visszaadása.

Ami lényeges:

  • MTL
  • beépített akku (bár az sem baj, ha cserélhető)
  • porlasztó (tanképítést még nem akarom elkezdeni)
  • jó íz visszaadás
  • jelenleg a max. keret 25e Ft

Amit nézegettem az egy Eleaf iStick T80, GTL POD készlet. Erről kinek mi a véleménye?

Tudnátok ajánlani készüléket?

Nagyon köszönöm a segtséget!

1 kedvelés


Anyumnak vettem egy ilyen porlasztóst, elég jó az ízvisszaadása az 1.6-os porival.

1 kedvelés

Hello. Szerintem egy URSA NANO PRO POD-SYSTEM, talán jó választás lehet ,még.

1 kedvelés

Úgy ahogy @Maszat kolléga is írta:

URSA NANO PRO
fontos üres podfej +1 ohmos porlasztó

Tisztelettel

1 kedvelés

Még porlasztóra is marad igy neked a keretből :slight_smile:

Ő ez itt a reklám helye ? :grin: Igaz csak tankok
https://vaperina.cc/t/turkalo-kezdoknek-es-retro-szeretoknek-is/20663

Nagyn köszönöm mindenkinek a választ!
Nagyon szimpatikus ez az URSA NANO PRO gép. Hallgatok rátok és megpróbálkozok vele. Ha jól értem, akkor a következőket kell vásárolnom:

A linkek alapján jó termékeket néztem, ugye?

Köszönöm mégegyszer!

hm hm hm. Igazából igen. De szerintem lehet ínét egy hangyányit egyszerűbb lenne.

https://theliquidcity.com/ub-mini-s2-10- Ebből 2 csomaggal vegyél .
Ez igy 26 ezer ft . DE én csere cartrige is 2 öt vennék . Az úgy 27500 ft .
De akkor van 11 db porlasztód 3 csere pod fejed . Ami egy darabig elég .
Persze ónét veszed ahonnét szeretnéd ezt csak úgy össze dobáltam neked .
Ez a szín szépen mutat szerintem egy hölgy kezében :slight_smile: (bár ez szubjektív )
Remélem segítettünk

1 kedvelés

Igen :slight_smile:

Annyit azért megjegyeznék hogy. alapcsomagban is van 1db. üres podfej meg 1db. 0,8as porlasztó
de min egy tartalék nem baj (meg van 1db 0,6os podfej is).

Tisztelettel

Szerintem jól raktuk össze nem?:smiley:

1 kedvelés

De ez két élű fegyver :slight_smile: mert ha nem jó ízű a liqvid, na ez azt is vissza adja :slight_smile:

Tisztelettel

Igen Igen @tradeelek11 mesternek szerintem igaza van . Mesh porlasztó szóval jónak kell lenni , egyenletesen gőzöl majd szépen. A . Meshnek ez a jó tulajdonsága. Azt olvastam hogy a 30pg/70 vg is képes elbáni úgy hogy nem folyik. Azon már jőnek az izék. Csak kevesebb gőz. De jobb ízek ! Igazából most már én is gondolkozom egyen mert még soha nem próbáltam a 70pg/30vg . Kíváncsi vagyok. Bár szerintem lehet az 50/50 jobb bele hogy ne kokszoljon nagyon.

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!
Megveszem az Ursa Nano Pro-t és meglátjuk. :slight_smile:

Egyébként a Joyetech Ego AIO-val teljesen íztelen volt a Pinkman és a Heisenberg is sajnos. Tehát ennyire nem adta vissza az ízeket. :frowning:

Ah Joyetech Ego AIO szerintem ez egy nagyon rossz összehasonlítási alap lenne. Az Ursa Nano Pro szerintem falhoz veri majd izékben a Joyetech-t

Ha megkapod egy dologra figyelj oda, hogy ahogy beteszed a porlasztót, töltsd fel és 10 de inkább 15 percig hozzá se nyúlj :slight_smile: Utánna már nyúzzhatod, ahogy akarod :slight_smile:

Tisztelettel

2 kedvelés

Mitől olyan jó az a pro? szerintem a sima ursa nano jobban megéri, vagy kihagyok valamit a számításból?

1 kedvelés

Szerintem nagyobb akku másabb levegőzés .ezen van kié jelző és lehet alítani egy csavarással a teljesítményt. Videoból én ezeket találtam

1 kedvelés

sourcemore-on 4€ volt a különbség legutóbb mikor néztem…ha nem harmad áron van a simához a porlasztó akkor nem kérdés, hogy a Pro a jobb vétel a kijelző és akku miatt.

És az állítható teljesítmény miatt is!

1 kedvelés

Akkor helyesbitek…hacsak nem ingyen van a simához a porlasztó akkor a pro a jobb :slightly_smiling_face:

2 kedvelés