Innokin Ares Finale élménybeszámoló

Ezzel sincs baj :smiling_face: ha nem,akkor más jobb :wink:
De annyira az sem lehet rossz ha a világon mindenhol látni :grin:
És köszönjük a tesztet Kinga ezt megint elfelejtettem​:joy::hugs:

5 kedvelés

Persze én elismerem :user error…

4 kedvelés

…ha van valami amit megtanultam az évek alatt az annyi,hogy nincs olyan ,hogy szar…max nekem nem vált be.Van aki a cipőjét is Kanthallal fűzi van aki kerîtésnek sem használná akkor most jó vagy nem??Ugyanez mindenre igaz ami vape.Elég egy adott liqvidről vagy bármiről v3leményt olvasni 3s ràjön az bér,hogy próba és majd én tudom,hogy nekem ok3 e.

11 kedvelés

A kanthal a legjobb :wink:(ha allergiás vagy a nikkelre :joy:)más már nincs is itthon :smiling_face:

6 kedvelés

gondoltam hozzászólok, de inkább elszámoltam 10ig :grin:

8 kedvelés

Már jó ideje nálam van a kazán, tehát vennem már nem kell. :slightly_smiling_face: Egyébként Mike-nál sem folyt meg, csupán hallott egy egy olyan hangot amit ő úgy nevezett, hogy “gurguling”, mi ezt azt hiszem szörcsögésnek hívjuk. Bár az ő általa elmondottak alapján ez egy nagyon enyhe szörcsögés lehet, amit a videó alig adott át. Nem tudom ki az SMM, de majd az ő videóját is megnézem, hátha ő említi majd az általad is felvázolt problémát. Viszont addig kérlek érd be annyival amit én a tesztjeim által tudok nyújtani. Ha pedig Neked nem jön be egy termék, vagy változtass a beálításokon, vagy pedig add tovább annak, aki tudja mit kezdjen vele. Maradnék tesztelettel!

17 kedvelés

Én tovább számoltam, és milyen jól tettem.
Nem szóltam, írtam bele a témába. :saluting_face: :thinking:

7 kedvelés

Próbáltam hidd el de hatnál már ütöttem a billentyűket :rofl:

8 kedvelés

Dehát Kinga eszt irtam én is amit te erről beszéltem most megerősiteted aszt amit én is irtam csak bővebb magyarázattal. :grin:

Sajnálom de nagyon égeti a szemem :astonished:

4 kedvelés

Lehet direkt. :thinking:

3 kedvelés

Sztem nem,ez gyári,nekem vannak élesebb késeim a fiókban :blush:

4 kedvelés

…hàt akkor most …na akkor őőő…nem is tudom…hát…:rofl:

2 kedvelés

Fél 11-ig is elszámolok inkább… :joy:

4 kedvelés

Megyek megtekerem az Ares2- őt Kanthallal!Felidegeltem magam​:rofl:

7 kedvelés

Nekem nem úgy tűnik :sweat_smile: Egyébként ez a jelenség nincs ha rendesen van megépítve. :arrow_down_small:

5 kedvelés

Nem nem. Nagyon elbeszélünk egymás mellett.

5 kedvelés

Lehet hogy jobb is :blush: :man_shrugging:

3 kedvelés

Tetszik?
Tetszik.
Nem folyik,nem szörcsgurgulázik.
Akkor klassz :man_shrugging: Bumm :grin:

6 kedvelés

Pont így, ebben a sorrendben. :blush:

6 kedvelés