Innokin Ares Finale élménybeszámoló

Nekem előző széria van nem egy nagy durranás…de ha Kinga megtudja vattázni úgy,hogy nem köpköd neki elhiszem…ettől még venni nem fogok.

3 kedvelés

Köszi Kinga átfogó írás!

5 kedvelés

Az előző verziót nem teszteltem de a final után nemis vagyok rá kiváncsi!

3 kedvelés

Én meg az előző után erre nem vagyok kiváncsi :grin:

6 kedvelés

No ebben egyetértünk oda is meg vissza is detó… :rofl:

3 kedvelés

Nálam nemsok rta járt,de mindet megtudtam vattázni hogy nem folyt :smiling_face:

10 kedvelés

Nem a folyásról van szó hanem az ivásról :grin:

3 kedvelés

Elsőre tuti jó utána van,hogy mókolni kell mire rá jön az ember de ja mind sikerül…

3 kedvelés

Olyan sem volt még,pedig vannak szomjas rta-im :smiling_face:

2 kedvelés

a köpködés az a kevés vatta vagy az össze esett vatta miatt szokott lenni…

3 kedvelés

Minden tisztelet Mike-é és a többi youtuberé, de az nem tesztelés, hogy mindenbe belerakom a kedvenc buildem és ha nem jó bele akkor szar a termék. Onnantól kezdve, hogy van akinél jó másnál pedig nem, user hiba.

Minden tesztnek úgy állunk neki, hogy a gyártónak nem szándéka szart piacra dobni és az esetek többségében nem is teszi főleg úgy, hogy mielőtt kijönnek ezer felől tesztelve vannak. Egy reviewernek az a feladata, hogy megtalálja minden termékre az optimális felhasználási módot, build-et, tekerést, vattázást. Amiket @Vaperina_Kinga tesztjeiben olvasol erről szólnak. Az optimális használat leírása egy útmutatás azoknak akik megveszik, hogy nekik ne kelljen feltétlen mindent végigkísérletezni úgy, mint Kinga tette. Az, hogy ez alapján hányan veszik meg vagy nem nekünk teljesen mindegy, számunkra nem erről szól, de ezt hamarosan mindenki meglátja.

18 kedvelés

Tudom de eszt bachatod max 1 napig birja kőpkődés nélkül sőt van mikor mán rőgtőn elkezdi…

4 kedvelés

ez a lelógatós (én így hívom) vatta megoldás szar.

3 kedvelés

Mennyi ideig próbáltad szóra bírni ?

2 kedvelés

Vedd meg és probáld ki… :wink:

3 kedvelés

2 hete vallatom mán!

3 kedvelés

Nincs szándékomban használtat venni,csupán érdeklődés képpen kérdeztem mivel neked van.

2 kedvelés

Dobri Donátnak válaszoltam azzal hogy vegye meg vagy vegyen egyet mindegy honnén és probálja ki…

Hidd el tudom hogy próbálni fogja (gondolom :stuck_out_tongue_winking_eye:)
De olyan nincs ami mindenkinek megfelelne akár kazán akár nép :man_shrugging:

6 kedvelés

Ez így van én a nagyon kedvelt törpét se tudom rendesen vattázni … :no_good_man:

3 kedvelés