Innokin Ares 2. LE MTL RTA Flint rossz íz

Akkor már mindegy, ha visszaküldted. Nálam a Siren2 3 éve már minden napos használatban van. Nem tud már semmi beleavasodni, minden vattázáskor forró vízben elmosom. Mivel másikat nem ismerek, viszonyítani nem tudok. Még ha ingyen adnák a porlasztókat, akkor is ezt választanám, nem az Innokin Zenithet. 1 év után rájöttem a porlasztói nyitjára. Azokat is fel lehet újítani, ami azt illeti vért izzadva, káromkodva. 1 év után jöttem rá a titokra. Dupla falú külső köpenye van a poriknak, és azok közé is kell valamit tekerni, illetve ami volt közte, azt nem kitúrni. Gyanús nekem, hogy az filc, mert amelyikbe vattát tettem, az szörcsög. Az Innokin azért is unszimpatikus nekem, mert a modja is feldobta a talpát elég gyorsan. Még meg sem melegedett nálam, elhalálozott. “CHECK ATOMIZER” Még műszerrel is mértem, hogy rajta van, és érintkezik. Csak ő nem akaródzott előbb időnként, azután végleg elindulni. Próbáltam tisztítani, szárítgatni, méregettem, nem jutottam vele semmire, végül tettem bele kapcsolót, és mecha mod lett belőle. Pedig tiszta újnak nézett ki amikor kaptam. Az összes sérülését én okoztam. De ez ajándék volt. Amikor kaptam, jó volt. De 1 hónapba telt és totálkáros lett mindene. Nekem is megvan a véleményem Innokinékról.

2 kedvelés