Innokin Ares 2. LE MTL RTA Flint rossz íz

Ezért irtam,hogy darabokra kell szedni és kitakaritani mindent jártam igy én is.Azóta is megvan a tank az egyik kedvencem…

4 kedvelés

igen az is levehetö

3 kedvelés

Hogyan? Mert nincs fogása levenni

3 kedvelés

Nem egyszerű de lejönn

5 kedvelés

Így a képeket elnézegetve egy kérdés bennem is felmerült, leégetted a huzalt vattázás előtt?

5 kedvelés

Ez fejembe se jutott,hogy megkérdezem a húzalt…:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Mert nem kellett volna?

3 kedvelés

De, csak a képek alapján nem mondtam volna meg, hogy le volt égetve, ezért kérdeztem. :slightly_smiling_face: Ha levolt, akkor más lesz a probléma. Ha nem, akkor pedig az is okozhatta a “fura” ízt. Jártam már én is így, hogy nem égettem le, és bizony nem olyan itt jött, mint amit vártam volna. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A hiba forrása már adott, de kb 7 óra szívás után egyáltalán nem érdekel… Ennyi volt az RTA kaland egyelőre.

2 kedvelés

Most esik le, hogy van olyan kép ahol nincs.
Ez nem véletlen, mert ahol nincs bent vatta, az új tekerés volt megmutatni.

3 kedvelés

Igen, azon full fém színűnek tűnik, a másikon egy picit látszik, hogy el van színeződve a huzal. Mivel 99%-ban ni80-huzalt használok, ezért nem tűnt fel szerintem elsőre. A NI80 szépen kékül hó hatására. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A levegőzővel kapcsolatban egyébként két gondolat, külön-k<lön, vagy együtt alkalmazva.

Citromsav. Por formájában lehet kapni eléggé sok helyen, én pl sparban vettem.
Ultrahangos mosó. Olyan helyeken is tisztít, ahol.nem látszik, ezért ez is meghozhatja a várt megoldást, a “fura” íz/szag eltűnését.

Mivel én Győr mellett élek, ezért ha jól láttam, viszonylag közel hozzád. Ha úgy van, akkor egy mosást bevállalok, ha ez neked segítség lehet. :slightly_smiling_face: Ha gondolod, nyugodtan írj rám privátban, és megdumáljuk. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszi, de 7órát szenvedtem vele. Most jegeltem a dolgot 1 hónapig biztosan.
Kitartó voltam, de nem érzem, hogy akarnék ezzel napokban foglalkozni. Na meg, biztos nem rendelek többet innokint. Csalódott, és belefáradt vagyok így 7óra után.

5 kedvelés

Oda adtam haveromnak, neki sima Ares 2 van.
Azt mondta, hogy még teljesen nyitva is olyan, mintha neki csak 1 lyukra lenne nyitva.(horpasztós)
Az ízt pedig elnyomja a pelenka íze, maga az atomizer alatt lévő levegő átjárónál lehet valamit… Nem érdemes vele tovább szenvedni, és ne fussak vele felesleges köröket tovább. Ő elkönyvelte gyári hibának, én meg meguntam. Alapvetően jogosnak érzem azt, amit mondott, nem azt kaptam, amit kellett volna, így inkább élek a 14 napos visszatérítéssel, és nézek egy másik tankot.

4 kedvelés

Ja, hát én csak az első kérdésre válaszoltam, miután máshova be lett idézve. Ezek az én tapasztalataim: Mindegy, milyen vattát teszek bele, legalább 1-2 ml -t el kell szívni, addig érzik rajta a friss vatta íz, vagy gyapot íz, én így hívom. Nem túl kellemes, de az elmúlik, utána jó ízek jönnek. Sehol sem olvastam, de ez így van. A porlasztósokban kevés vatta van, azért nem ilyen konkrét, vagy észre sem veszed az új ízét. De lehet, hogy az nem is vatta, ami a porikban van. Ismerős még az égett vatta íz, akkor valami nagyon el lett rontva, vagy túl van hevítve. Olajos hal íze van ha a kazánból hiányzik egy tömítés, és a tekerés úszik a lében. Illetve, tegnap, amikor porlasztókat újítottam megint, mert valamit kifelejtettem, és sok liquidet nyeltem, utána már szívhattam bármit bármilyen jó tankból, a hányinger már bennem volt, ezután bármit csinálhattam, öblögethettem a számat. Szóval ott is sok minden lehet. A huzal a legkevésbé. A vatta inkább. De leginkább annak a mennyisége, a tekeréshez és a levegőzéshez viszonyított aránya. Ahol minden függ mindentől. De a tapasztalat majd segíteni fog.

4 kedvelés

Igazat adnék, ha nem tudnám milyen az égett íz.
Már 2x sikeresen a számba robbantottam 0.8ohm-os porlasztót 80W-on. Megpróbáltam utána szívni, hátha elmúlik, de 10 slukk után ment a porlasztócsere. Csak nem volt finom, így cseréltem.
Az Ares esetében nagyon steril ízt éreztem, haverom pelenkához hasonlította… 1-2 slukknál már könnyezett a szemem, 3-4 slukk után már öklendezés. Mellette vert a víz. 10 slukknál jött a róka 2x.
7Óra alatt kb 12x huzaloztam, es 20x vattaztam újra, mikozben kimostam meleg vízben, ázott egy kicsit, fújtam a résekben. 6. órában megszívtam az atomizer levegőnyilásást elmosás után. Akkor csapott meg az az íz, amit használat közben éreztem.
Aznap jött meg, így ment a visszatérítés. Szerintem elég időt, és energiát fektettem bele. Hogy megpróbáljam megoldani, mivel új volt, hibás is. Nem azt kaptam a pénzemért.

3 kedvelés

Akkor már mindegy, ha visszaküldted. Nálam a Siren2 3 éve már minden napos használatban van. Nem tud már semmi beleavasodni, minden vattázáskor forró vízben elmosom. Mivel másikat nem ismerek, viszonyítani nem tudok. Még ha ingyen adnák a porlasztókat, akkor is ezt választanám, nem az Innokin Zenithet. 1 év után rájöttem a porlasztói nyitjára. Azokat is fel lehet újítani, ami azt illeti vért izzadva, káromkodva. 1 év után jöttem rá a titokra. Dupla falú külső köpenye van a poriknak, és azok közé is kell valamit tekerni, illetve ami volt közte, azt nem kitúrni. Gyanús nekem, hogy az filc, mert amelyikbe vattát tettem, az szörcsög. Az Innokin azért is unszimpatikus nekem, mert a modja is feldobta a talpát elég gyorsan. Még meg sem melegedett nálam, elhalálozott. “CHECK ATOMIZER” Még műszerrel is mértem, hogy rajta van, és érintkezik. Csak ő nem akaródzott előbb időnként, azután végleg elindulni. Próbáltam tisztítani, szárítgatni, méregettem, nem jutottam vele semmire, végül tettem bele kapcsolót, és mecha mod lett belőle. Pedig tiszta újnak nézett ki amikor kaptam. Az összes sérülését én okoztam. De ez ajándék volt. Amikor kaptam, jó volt. De 1 hónapba telt és totálkáros lett mindene. Nekem is megvan a véleményem Innokinékról.

2 kedvelés

A vatta egy kicsit kevés, vagy csak én látom úgy…

Szia, honnan rendelted?

Vaporism

@bornfree De azóta sima Ares 2 inkább

2 kedvelés