First time

Sziasztok ma meg csináltam életem első építését mindent úgy csináltam ahogy meg van írva a nagy könyvben de semmi íze semmi gőz csak a homlokom horpad mi lehet a baj? A coil előre le volt tekerte nekem akitől vettem küldött jopár tekerést

2 kedvelés

Szia!A tekerésről is csínálhatnál képet oldalról segítene…Ja és a mod az micsoda?Hogy hívják,mi neve típusa?

2 kedvelés

Ilyen a tekerés és Vaporesso Gtx One

4 kedvelés

Amit alkottál arra vagyok kiváncsi!!!

3 kedvelés

Ja bocsi :grin::sweat_smile:

3 kedvelés

Szia! Én akkor jártam így ezzel a tankkal ha nagyon sok vatta ment bele. Akkor éreztem homlok horpasztónak és akkor voltak az ízek is nagyon tompák. Amikor húztad be a vattát nagyon szorult a tekerésben?
Amit még meg lehetne próbálni hogy nem nyomod össze a tekerést hanem széthúzod

8 kedvelés

Igen szorult benne a vatta

1 kedvelés

Ízitás volt mielőtt behúztad a vattát?

3 kedvelés

Igen szépen középről izzott kicsiket nyomtam és aztán a vattát is be áztattam

3 kedvelés

Ha nagyon nehezen lehetett behúzni, akkor lehet meg kellene próbálnod egy kicsit kevesebbel.

2 kedvelés

Akkor ahogy Tádi írta tömör a vatta a tekerésbe…

3 kedvelés

Az tudható, hanyas átmérővel rendelkezik a tekerés?
A homlokhorpasztásról az jutott eszembe, hogy a tekerés vattástúl teljesen kitölti a kazánt és így alsó szellőzöktől a lég útja csak baromi szüken jutt el a driptipig. Kisebb átmérőjű tekercs kevesebb vattát kér, nagyobb lesz a szellőzés.
Hátha!

5 kedvelés

2.5 és most csinaltam egy ujjat szét húztam picit a coilt vattat is jóval kevesebbet tettem bele de semmi változás

3 kedvelés

A belsö afc nyitva van??

4 kedvelés

Igen teljesen és majdnem 2mm-t hagytam is a coil és a levegő nyilas között

3 kedvelés

Ide bele megy a csavar húzód nincs benne valami kosz?

4 kedvelés

Tiszta szét szedtem meg néztem

3 kedvelés

A külsö afc gyűrűnél is minden rendben? Lyukak át játhatók fújj bele…

4 kedvelés

Hátha segít

Ez az Ares 2 tutorial videója.

Remélem sikerülni fog!

6 kedvelés

Hát én mindent meg próbáltam 5x építettem újra mindig picit máshogy swhogysem jó szóval kuka marad a porlasztós tank :sweat_smile:

2 kedvelés