Ares 2 gyenge íz

Sziasztok, nem régen írtam, hogy kiszeretném próbálni az rta-k világát, brünhilde lett kinézve, de kaptam egy Ares 2 mtl-t.
Az lenne vele a problémám, hogy alig van valami íze a levesnek. Próbáltam több fajta levest 50/50esek.
Tekerést is próbalgattam, de sehogyan sem sikerült normálisan megcsinálni.
Van itthon 28GA kanthal illetve Ni80 huzalom.
0,4- től egészen 2 ohm-ig végig próbáltam mindent, micro coillal és spaced coilall is. 2,5 ill. 3 magon.
Super sorb vattával, a tank gyári vattájával meg valami másfajtával ( nem ugrik be a neve).

Ennyire béna vagyok vagy a tank ilyen rossz?
Elmostam a tankot alaposan, coilokat leégettem ahogy kell.

2 kedvelés

Szia!Hát nem egy íz bomba tank vannak határai lehet neked nem jön be másik tankot javaslok.

1 kedvelés

Szia. 2es magon nem próbáltad? :slightly_smiling_face: Szerintem (a szűk levegőzése való tekintettel) megérne egy próbát. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nekem is 2.5magon volt íz de nem egy nagy durranás…

4 kedvelés

Nekem is félre volt téve eme tank hónapogik. Pár hete rendeltem Ni80 MTL clapton 28/40GA huzalt, és hondoltam kipróbálom vele. 2- 2.5 feles magon nekem se volt az igazi, de 3-ason 7 meneten, ízben, gőzben, th-ban veri a Dvarwot. Fused claptonnal nekem nem jött be, mondjuk eggyik tankom se.

7 kedvelés

igen a 3as magra már gondoltam én is de egyenlöre pihen a tank…

2 kedvelés

3 as mag 26ga SS 0.6 ohm 20-22w :grin:a másik melós tankom :joy:

4 kedvelés

Ès 8 menet?

4 kedvelés

7-8 igen :blush:ott találtam meg a jó ízeket

4 kedvelés

Nem volt Ares 2-m, de akkor is nehéz elképzelnem ilyen nagy tekeréseket ahhoz a csepp levegőbeömlőhöz. :thinking:

2 kedvelés

Már nem hagy nyugodni :grin: capellás vaníliapudingot szipákolok épp​:smiling_face:
Tényleg 3as mag 7 menettel 20 w klassz íz​:blush:

9 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, kipróbalom amit írtatok ha nem akkor elpasszolom. Mondjuk így eléggé elment a kedvem az egésztől :sweat_smile:.

Tegnap jött az Ares 2 LE
Mivel a rendelés másik fele még a postán dekkol, és én nem bírtam megammal, így kipróbáltam a hozzá adott vattával, és tekeréssel (Kanthal A1 26 g 3 as mag)
Életem első építése volt.
Elsőre meglepődtem… Valamiért olyan fura íze volt az 555 nek.
Újravattáztam, jobb lett
Aztán megint újra vattázás, és az Old Captain már hozta a “megszokott ízt”
Aztán kazán elmos, és most a Black Note Ketucky van benne, szintén a várt ízzel.
Még tesztelgetem lell a dolgot, de igy elsőre nem rossz 16 watt körül hajtom, TH nekem megfelelő, csendesen duruzsol, az ízre még nem tudok mit mondani, de szerintem az iz skála szélesebben mozog mint a GTX ONE om esetében

5 kedvelés

Szia @Simcsi! :slightly_smiling_face:

Ez a felajánlás egy próbát megérhet :wink:

1 kedvelés