Injekciós Tű

Sziasztok,

Látom, hogy az aromák keverését sokan injekciós tűvel csinálják.
Ezért úgy tudom, hogy a gyógyszertárba kell mennem.
Na, de milyen méret kellene?
Ki mit mond, amikor venni szokott, vagy amikor vett?
Én simán összehozom, hogy egy drogosnak nézzenek…:joy::joy: Amit nem akarok, így érdekel, hogy más mit mondott ott, amikor megkérdezték, hogy mire kell?

7 kedvelés

Én azt mondom vape42, liquidhall, aromaparadise, és az aromával rendelem. :+1:

De mostanában már a bevált ízeket a jó öreg és nagyon pontos szemmértékre szoktam bízni, lustaság rulez.

Olyat keress, aminek nagy a lyuka, azzal könnyebb felszívni a cuccost, mint a hagyományos tűvel.

7 kedvelés

Én itt és ezt vettem:

https://vape42.hu/termek/tu_14g.html

4 kedvelés

Én az asszonyt küldöm…így max. őt nézik drogosnak :rofl:

8 kedvelés

Köszi mindenkinek. Ez gyorsan megoldva, így elkerülhetem a kínos pillanatot… Azt hittem, hogy csak gyógyszertárban kapható a drogosok miatt.

4 kedvelés

Nem így van.
Sok helyen kapni.
Mert:
A drogosok előfordulhatnak vape szakboltokban is!!!
Sajnos.:smile:

4 kedvelés

Én simán becsattogtam a gyógyszertárba,kértem tűt 1 ml-s fecskendőt barna üveget ,pár dolgot ,a hölgy egyből megkérdezte :aromát szeretnék keverni ?:flushed:
Meglepődtem komolyan ,és kijavított hogy ne 100 ml barna üveget vigyek hanem 125 ml-set mert az úgy lesz jó :smiling_face_with_three_hearts:
:thinking:vajon ő is vaperina lányos zavaromban nem kérdeztem meg :rage:de megyek még :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 kedvelés

Mármint úgy értettem, hogy egy helyre van szabályozva. De legalább tévedtem.

Tavaly akartam a processzorhoz venni tiszta alkoholt, hogy a ráégett pasztát felszedjem.
Megyek a gyógyszertárba, majd mondja, hogy nem adhatja ki. Hívom a házit, azt mondta, hogy kezdjem úgy, hogy mihez kell.
Így tettem. Már nem lett így “veszélyes” fejem, vagy nem tudom, pedig oda mentem vissza 10perccel később… :joy:

3 kedvelés

Én 1,2,5,10,20 milis fecskendők 14 -g tű,és irdatlan sok 100,es50 milis műanyag illetve barna gyógyszertári125 ös üveg ami kellhet szerintem :rofl:

1 kedvelés

Én lemez (vinyl, bakelit) mosáshoz kértem és adtak.
Úgy látszik Chuck Norris-nak hittek.

Állítólag:

“Egyszer Big Mac-et kért egy Burger King-ben…
…és kapott.”

unnamed (2)

6 kedvelés

2x100ml alap lesz.
Ahhoz aromák, de csak 10ml-t akarok bekeverni, így a tű kezdetben fontos.
Az üvegeket már néztem, de fogalmam sincs, hogy hova fogom rakni őket… :woman_facepalming::joy:

Ennek van értelme?

3 kedvelés

Nekem már kevés a szekrény is :rofl:
Ugyanitt gardrobe vape szekrény jeligére ajánlatokat várok vagy szólni vagy kézzel inteni :crazy_face::crazy_face:

4 kedvelés

Induláshoz ajánlanám…
…később persze majd kibővíted.:smile:

7 kedvelés

Én valami ilyenre számítok…
Kép
Aztán meg ilyenre…

Szóval előre is elnézést… :joy:

2 kedvelés

Aroma díler… :joy:
Nem semmi.

4 kedvelés

Na persze ,és ha beüt a krakh,vagy világvége lesz akkor be kell tárazni ám !:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Kezdetben biztosan így fogom érezni magam, aztán meg jön az igénytelen, és lusta szint…

3 kedvelés

Mindig így kezdődik:

Én szóltam!!!:rofl:

2 kedvelés

Olyan ez mint a gyereknevelés: az elsőnél sikítva rohansz az orvoshoz, ha a gyerekre rászáll egy lepke, a harmadik meg a kutyával vacsorázik. A kutya szájából. :rofl:

6 kedvelés

Én is innen :facepunch:, de már nem kell becsukott szemmel nyomon :grinning_face_with_smiling_eyes:, aztán a szentségit mit tettem és pislogok mint pocok a lisztben! :joy: :rofl:

4 kedvelés