Injekciós Tű

Hát, ez nem jött be nekem… 4 gyógyszertárban voltam, de nincs. Mindenhol hülyén néztek. Ami volt meg szűk, és képtelen volt felvenni az aromát, így a kezembe sikerült állítani :joy:
Gyógyászati boltot ajánlottak, hétfőn megnézem.

2 kedvelés

Szia. Én a liquid-aroma-tol rendeltem 10 cm (átmérőre nem néztem, örültem, hogy találtam) a héten jópár dologgal együtt, kihasználva az akciót.

1 kedvelés

Az lesz nekem is, de tegnap 3 futár jött, hétfőn jön a tankom.
Nincs az az isten, hogy ebben a hónapban én újabb futárokat várjak :smiley:

2 kedvelés

Még csak hó eleje van. Ismerve ezt a “szakmát”, ezzel kapcsolatban augusztus utolsó napján még megkérdezlek. :grin::grin::wink:

3 kedvelés

Most komolyan azt irod h sogoroknal nem lehet kapni gyogyszertarban? :open_mouth: De ha itthon probaltad az is ugyanaz a kategoria :open_mouth: Esku szakadok a rohogestol :rofl: Bar lehet drogosnak neztek csak nem akartak megbantani :face_with_hand_over_mouth:

2 kedvelés

Én sem kaptam.Nekem az a szerencsém,hogy szociban dolgozok,így lett.
De vettem hozzá a vastag tűt…

2 kedvelés

Nem sogiéknál volt, mert haza jött a csomagom.
1 Helyen értették mihez kell.
2 helyen pakolták ki az összes injekciós tűt. Ráadásul csak 10ml-s fecskendőt kaptam. De annyira gagyi, hogy még a gumit is kisporolták a felhúzónál.

1 kedvelés

Hagy ne kezdjem atgondolni ennek a jelenteset … :face_with_thermometer: :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Akkor javítom a beteg fantáziálás miatt. :joy:

Tömítésre gondoltam

Nálam injekciós tű helyett fültisztító pálcika műanyag nyele van benne. Sokkal jobb, hidd el. Hosszabb, vastagabb, a glicerinnek kell legalább 1 mm-es belső átmérő. Nem én találtam fel a spanyolviaszt, a fiam adta. Az eldobós fecskendő végébe az a műanyag cső simán beleszorul. Ezek után én már soha nem tennék bele tűt. Csak a kínlódás volna, mert nagyon lassan szívná fel a liquidet. Nézd a képet. A fecskendő végét kicsit meg kell tágítani, pl. órás csavarhúzóval, és belemegy. Keveréshez, tankba töltéshez nem tudnék elképzelni jobbat.

9 kedvelés

Köszönöm a tippet, de sajna ez nem járható út. Mert nem vennék 200db-osban.
Nekem ilyenem nincs, mert spary-vel tisztítóm a füleimet.
Már leadtam a rendelésem egy normális fecskendőre, tűre az aromák mellé.

De ettől függetlenül… hétfőn benézek egy gyógyászati boltba, aztán lehet, akkor nem kell másoknak felesleges köröket futnia.

1 kedvelés

Szia!
Bizonyára máshol is lehet kapni, de én innen rendeltem annó párat.

https://vape42.hu/termek/tu_14g.html

4 kedvelés

Hy
Nem kérdeznék semmit, én 100 150 50 20 5ml-eket szoktam venni évente 1x, gyógyszertárban a leg olcsóbbak mindenhol máshol 3x áron adják sajnos. 5ml ből is elég 3 db és csak ahhoz tű a aromák kimérése miatt, én már máshoz nem használok spec.50 ből is pár db kell csak holttérmentes az a nem gumis könnyebb mosni is​:grin: