Így még nem jártam 😢 Mit csináljak?

Kéz csókolom Beatrix ! Szervusztok !

Itt akkora “háború” lett ! :joy: Én soha nem szellőztettem semmit, és minden keverésem beért rendesen szellőztetés nélkül is ! És nem volt benne sem lepke , sem bogár. :slight_smile:

8 kedvelés

Én sem szoktam :slightly_smiling_face: Szellőztetni csak a TH miatt kell ha sok. Egyébként meg simán elszívható szerintem a gyárban is biztos kerül bele ez az átszűrik és kész. Annyi a különbség, hogy azt jó esetben nem látjuk. :slightly_smiling_face: Azért nem fognak kiönteni több liter alapot max ráírják, hogy hány % molyt tartalmazhat :joy:

11 kedvelés

Én sem szellőztetem soha :slight_smile:

6 kedvelés

+1 a nem szellőztetésnek. :grin: Sőt én nem is rázogatom agyon, mármint a levest. :rofl:

6 kedvelés

Ha már homár legyen kövér juhéj! :joy: Én 1* szellőztetem! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én sem szellőztetem soha. Mert amit nyitva hagyok, azt rövid időn belül fellököm, kiborítom. Egyébként ha az enyémbe valami bogár mászott volna, és ekkora fejfájást okozna, hogy merjem -e elszívni, már régen kiöntöttem volna a lefolyóba. Már több is veszett Mohácsnál.

6 kedvelés

@Mefeca ne haragudj,de nem okozott “ekkora fejfájást”…csak akkorát,hogy ezt az aromát még soha nem kóstoltam.A 6 aromára elment az összes alaplevem.De kit érdekel?Rendelek még egy ugyan ilyen aromát,amiről azt sem tudom hogy szeretném-e.De rendelek mégegyet.Meg rendelek hozzá újra nicsos alaplevet,mert valamivel fel kell öntenem…Majd újra érlelgetem majd kipróbálom és a legjobb esetben rájövök,hogy nekem ez sz@r és azt is kiborítom vagy elajándékozom…
Amúgy az összeset ma letakartam egy gézlappal.
És lehet,hogy egy tankot kipróbálok így lepkéstől.Ha jó még meggondolhatom mi legyen.Ha nem jó,nyugodt szívvel kiborítom​:wink:

7 kedvelés

@anon40018559 amúgy,ha van is benne “valami”,a nikotin nem semlegesítette már?
Most fogom a Berserkerbe kipróbálni​:wink:

6 kedvelés

A dohányzásnál semmi nem lehet rosszabb…
Én tuti nem önteném ki, amiket meséltek vendéglátos haverok, ez a lepke egy ártalmatlan tünemény :joy:

9 kedvelés

“Én azt mondom, hunnyuk be a szemünket és úgy falatozzunk!!!”

(Rideg Sándor, Indul a bakterház, részlet):stuck_out_tongue_winking_eye::+1::heart:

12 kedvelés

Egyébként csóri lepkének egy temetés kijárna, ceremóniával…
Egyrészt azért, mert vapelés körüli dologban hunyt el, tehát családtag.
Másrészt, a halálával marandó emléket hagyott, elég csak elolvasni a témát. :smiley:

10 kedvelés

Nem így néz ki? https://www.izeltlabuak.hu/faj/lisztilonca Vélhetően nem járt akkor ürülékben. A liszteszacskóból mászott elő. Mert ez akkor egy lisztmoly.

5 kedvelés

Azért nézd a jó oldalát, legalább nem büdös bogár repült bele.Fogyasztása meg egyén függő a kaját sem mindig dobjuk ki mert leesett a földre (persze ez helyzet és kaja függő),földről felkap, lefúj ,megesz.

7 kedvelés

@Rayne ok,de az a gyomromba megy és találkozik a gyomorsavval…ezt még leszívom​:cry:Bár amik vannak a cigibe,ahhoz képest egy lepke kutya kukija gondolom…de tényleg az jár az eszembe,hogy mikre szállhatott rá előtte…és azt letüdőzöm​:cry:De mind1,már a tüdőmbe van​:joy::joy::joy:

6 kedvelés

@Rayne örüljön,hogy nem hánytam leee​:joy::joy::joy::joy:

5 kedvelés

@Mefeca nem tudom​:cry:Tettem ide fel képet.Hatalmas nagy volt​:cry::cry::cry:És undorító:face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:

3 kedvelés

Jelentem beleszívtam a lepkébe.Vagyis szívtam belőle :joy::joy::joy:
Hát…nem tudom…
Egyenlőre se fehérje,se lime,se citrom,se kaktusz,se hűsítő…Talán haloványan…talán azért kellemes az íze.

7 kedvelés

Amúgy most eszembe jutott a Camel márkájú cigaretta amiben, ha jól tudom tevekaki van. Aztán hányan szívják és még élnek. :flushed:

6 kedvelés

@Vaperina_Kinga a tevekaki a mendemonda része​:wink:
Csak azért,mert egy teve van,volt(rég nem láttam)a dobozon

2 kedvelés

Ő meg az ország kenyere miatt lett öngyilkos. Megsütöttèk a házát,ès megettèk. Talán valami a nektárra emlèkeztette a folyadèkban. Mivel úszni nem tud, egy pohár vízbe is belefulladt volna.

3 kedvelés