Huzal és vatta

Sziasztok!
Legelső huzal/tekerés, vatta vásárlás előtt állok, és lenne pár kérdésem.
Először mindenképpen kész tekerést szerettem volna, nem szerettem volna belemenni a magamnak tekerésbe, de rájöttem, hogy ha magamnak tekerem, sokkal több lehetőségem van.
Szóval sima huzalt fogok venni, csak nemtudom, hogy milyent.
A kazán egy Ammit mtl rda.
Először is nemtudom, hogy mi legyen, Kanthal, Ni80, Ss316?
Másodszor, sima szálhuzal, fused clapton, esetleg dual fused clapton?

És meg a vattáról annyit, hogy jobblenne “egész” vattát venni, amiből én szedem le a megfelelő vastagságot? Mert lehet hogy a magátmérő változhat.

1 kedvelés

Hali,szerintem érdemes több verziót kipróbálni,nem tudhatod hogy neked mi fog bevállni.szerintem kezdj ni80 al,az sokaknak bevállt.vattából én hanyagolom a cipőfűzőt,mert mindíg más magméretre tekerek.

6 kedvelés

Szerintem rakj mellé egy 28-as kanthalt is ha esetleg nem bírnád a nikkel huzalt. Nem te lennél az első a világegyetemben. Vattából meg próbáld meg a mujit, szélességre, hosszúságra olyanra faraghatod amilyenre csak akarod.

8 kedvelés

Értem, és ez a nikkel intolerancia az miben nyilvánul meg?

Bőrpírral,fogínyvérzéssel is járhat.

4 kedvelés

Húha. Azon gondolkodtam, illetve próbáltam rákeresni, de nem raláltam semmit, hogy a porlasztómban a meshlap milyen anyagból készült. Mert ha az is esetleg Nichróm akkor nincs baj.

1 kedvelés

Írj egy márkát,hátha tudunk segíteni miből van :stuck_out_tongue_winking_eye::grin:
De ha nincs baj az a jó !

Geekvape B series coil

1 kedvelés

Ha dl 0.4 akkor ka 1 :grin:

1 kedvelés

Nem. Dl 0.2 Dl 0.5 és Mtl 1.2-t használtam már. De valószínű nincs eltérés. Hol találtad meg?

A 0.4 az tuti ka 1,mert azt tudom :grin:
A többi kérdéses nekem​:smiling_face:

Értem, köszi! Bár most hogy így mondod, mindjárt előkeresek egy használtat, azthiszem szokott lenni az alján olyan hogy KA1, ami akkor biztos hogy azt jelenti.

1 kedvelés

Olvasnivaló. Van ám a vattákról is, de egyszerre csak egyet tudok most így hirtelen kimásolni :slightly_smiling_face:

5 kedvelés