Huzal tanàcs kérés

Sziasztok.

A véleményeteket szeretném kérdezni.

Ki milyen szàlhuzalt ajànlana Berserker B3 tankomhoz?

DL-ről MTL-re vàltàs miatt kérdezném.

Illetve hogy milyen vattàt vegyek hozzà. ( Ha szàmít)

Köszönöm.

1 kedvelés

Kanthal A1 28ga szálhuzal, Vapefly Cotton Clouds vatta.

6 kedvelés

28-29ga ízlés szerint.
Bp Mods pro vape cotton

5 kedvelés

Kanthalt vettem de még nem próbáltam. Miért jobb neked mint a többi?

Én ss-t használok (aromát nem) a gyorsabb ‘ramp up time’ miatt…viszont itt a többség azon a véleményen van, hogy az ízeket jobban csalogatja ki a kanthal.

Ha arra gondolsz az nem kanthal,az NI 80 ! Rosszul van írva a gurigákra :wink:

1 kedvelés

Nem tudom. :thinking: Én Ni80 párti vagyok. Szerintem ízben az a legjobb.

Azt tudom. Kiváncsiságból vettem egy tekercs kanthal-t . Csak még lusta voltam kipróbálni :sweat_smile:

1 kedvelés

Azonnal :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

A buszon ülök :rofl:

Akkor hajrá…aztán kiderül, hogy a többséghez tartozol-e :slightly_smiling_face:

Szerencsére te nem vagy nikkel allergiás :smiling_face:amivel nincs baj,de én csak kanthalt használhatok :stuck_out_tongue_winking_eye:
Miért jobb íz nélkül a gyorsabb “ramp up Time”? :grinning:

Maga a gyorsabb felizzási idő számomra jobb…de ha a többség kanthalt használ akkor biztos okkal teszik…pl ízvisszaadás, nikkelallergia, stabilabb coil tartás vattázáskor, stb

Akkor sem értem miért jobb ha gyorsabban izzít aroma nélkül​:thinking:ha nincs ízed akkor nem mindegy az a tized másodperc késés​:grinning:
De nem is baj az ha nem értem :joy:
Csupán kíváncsi gyerek vagyok.

Mert türelmetlen vagyok…ha számítana az íz is akkor lehet türelmesebb lennék és a lassabb kanthal-ra váltanék. Tetszik így már érteni? :slightly_smiling_face:

Én is használnék ss huzalt vagy a hőn áhított űberbrutálfantasztikus ni 80-at de nem lehet :joy: így marad a használhatóság mindenek felett :grin:

2 kedvelés

És a szépség, mármint baba arc​:slightly_smiling_face::joy:

1 kedvelés

Azért az allergia kicsit fonosabb szempont mint az íz vagy az izzítási idő :sweat_smile:

Köszönöm mindenkinek​:slightly_smiling_face::sweat_smile: Jó kis beszélgetés alakult itt ki…:rofl::sweat_smile:

Most màr csak az a kérdésem hogy ilyenkor màr hol tudok venni? Vagyis 17 óra utàn… Az Örsről ha elindulok.:roll_eyes::sweat_smile:Mert minden bezàr addig …

Viszem a szeretet csomagot…:rofl::sweat_smile: