Honnan tudok alapfolyadékot rendelni?

Természetesen :grin:

4 kedvelés

Én eddig is így tettem. :rofl: Remélem, nem probléma.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem is rád értettem,hanem azokra,akik nagyon kedvesen magáztak​:slightly_smiling_face:Nagyon aranyosak​:slightly_smiling_face:De nem vagyok öreg,csak '74-es…:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Na akkor…ez van a kosárba…ha csak 200ml alapot veszek és egy pár féle aromát…jól gondolom,hogy kb.20-22 db 10ml-es kóstolós liquidet tudok csinálni?(hülyeség, hogy 10ml-be 9ml alaplé és 1ml aroma?gondolom,hogy butaság,mert lehet,hogy kevesebb aroma kell?csak nekem így egyszerűbb :slightly_smiling_face:)
(Meg rendelnék pár kész liquidet)


A kész liquidek közül tudja-e valaki,hogy kokszolósak-e nagyon(véleményekbe nem nagyon írták)és,hogy türhetőek-e?(tudom,hogy mindenkinek más az ízlése​:slightly_smiling_face:de valaki írta,hogy tán ezek jók)(nem tudom még a neveket megjegyezni,bocsi​:slightly_smiling_face:)
Remélem jók az aromák is​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Csókolom !

Beatrix a 10% mindenképp sok, ezek aromák nem koncentrátumok ! Én például 1.25% ban keverem a liquidjeim! De ez mindenkinél ízlés dolga kinek hogy jó. Úgy gondolom maximum 3-4% ban kellene keverni és figyelembe kell venni a gyártó ajánlását is ! Kokszolásról pedig annyit, minél sötétebb és édesebb az aroma annál jobban fog kokszolni, persze vannak kivételek, de nem azok a jellemzőek !

2 kedvelés

Sajna érdemben nem tudok nyilatkozni, mert nem rendeltem meg tőlük aromát/kész liquidet.

2 kedvelés

@Atis Biztos lemaradtál a tegnapi kérésemről,hogy tegezzetek légyszi​:slightly_smiling_face:De amúgy aranyos,ahogy magázol,de kérlek tegezz nyugodtan​:slightly_smiling_face:
Akkor,amit én szeretnék, hogy 10ml-es kóstolót csinálok,mennyi az alaplé és mennyi az aroma?(még nem tudok számolni​:slightly_smiling_face:olyan fecskendőt kell vennem,ami 10ml-es és van tű is a végén?)

3 kedvelés

Fecskendőből sosem elég :slight_smile: Elsősorban aromázáshoz 1ml.-es holttér mentes fecskendőt javaslok! Pl. ilyet https://vape42.hu/termek/fecskendo_holttermentes_1_ml__tu.html
javasolt még 10- 20 milis fecsi is igény szerint ! Az 1ml-es az csak az aroma kimérésére kell !
Mondjuk első keveréshez számoljunk 3% aromát akkor 0.30 mililiter aroma és 9.7 militer alap !
Ha kevés az aroma ezen lehet emelni 0.40-re és akkor az alap hozzá 9.6 !

2 kedvelés

@Atis nagyon köszönöm :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nagyon szívesen ! :blush:

2 kedvelés

Az eliquidonlineshop.com szar gagyi,ahogy egy facebookos aromaparadise huszár írja vagy nem szerintetek?:slightly_smiling_face:Kész liquidről volt szó.Maximum smoke liquidekről…

1 kedvelés

Ezt nem egészen értem, lehet öreg vagyok hozzá, és az “aromaparadisehuszár” nyelvet sem beszélem túl jól. A hasonló vélemények az olyan mint a puki kategóriába tartoznak, jobb, ha bent maradnak… Nem ízlett a liquid neki? Kokszol? Vagy a shopnál akadt probléma? Mi volt a gond?
Aromákkal, ízekkel, liquidekkel kapcsolatban egy Ganxsta idézet tükrözi a véleményem, stílusában illeszkedik : “Ami neked szart se ér, lehet, hogy nekem az a jó”…
A puding próbája az evés, az aroma próbája a szívás… Lehet, hogy az utóbbi nem kívánt változatát próbáljuk ki, de az élet nem csak móka és kacagás. :grinning:

3 kedvelés

Az egyik facebook csoportban írta egy srác,hogy szeretne maximum smoke liquidekét venni.Mipróbálni.Az általam itt leírt oldalon vannak maximum smoke kész liquidek.Dohányosok és gyümi-desszertek.Írta,hogy kipróbálná…rendelne.Erre egy másik srác leszarozta a minőséget és azt írta neki,hogy csak az aromaparadise-ról rendeljen,csak ott vannak minőségi,jó cuccok.Elég furán fogalmazott.Erre kérdeztem,hogy ismeri-e valaki az oldalt (eliquidonlineshop.com)és hallomásból esetleg(ennyi év vapelés után)tud-e valaki valamit a minőségről,ami ott kapható?:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Elég nagy tudatlanság vagy inkább elfogultság kell ahhoz, hogy kijelentsék egy webshopról, hogy a legjobb és a többi rossz. De mindegy ilyen világot élünk sajnos. A lényeg, hogy nem azonos kategóriájú termékekről van szó és szinte 100%, hogy a tagnak semmi tapasztalata nincs az említett shoppal. :confused:

Én speciel már nem, de egyik ismerősöm most is rendel tőlük, amennyire tudom semmi probléma nincs velük. Régebben pár éve én is rendeltem tőlük. :slightly_smiling_face: De persze biztos vannak itt páran akik szoktak onnan rendelni és meg tudnak erősíteni ebben vagy nem.

6 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:Itt ugye azt szarozta le,amik kész liquidek.Nem tudom,azokat ők csinálják?Lehet kérni 0/6/12 nik.tartalommal azt hiszem.Egyszer nekem is úgy ajánlották.Mert 555,usa mix,ry4…nagyon sok féle kész liquid van(remélem jól írtam a neveket​:slightly_smiling_face:)Én végül nem próbáltam ki.
(Eleve nem szeretem,ha valaki alpári módon ír vagy minősít)(körbehugyozza szerinte az aromaparadise az általam írt áruházat)

1 kedvelés

@Atis Azt,hogy kevés az aroma csak akkor derül ki,ha 1-2-4 hetet érlelte az ember?
Az,hogy holttér mentes…mit jelent?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen értem de azt kellene megérteni mindenkinek, hogy ez is, mint a vapelésben kb minden szubjektív. Ki kell próbálni ahhoz, hogy megfelelő véleményt alkosson az ember. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Jó reggelt !

Igen ez a keveréseknél így megy ! Nem vagyunk egyformák mindenkinek saját ízlése van, ahhoz kell beállítani az aroma arányát !
A holtér mentes azt jelenti hogy nem lesz buborék a fecskendőben megfelelő használat mellett ! Ami azt jelenti hogy először felszívjuk az aromát majd kinyomjuk és a tű így megtelik aromával, utána mérhetünk holttér mentesen !

3 kedvelés

Jó reggelt. A Maximum Smoke termékek jók. Az Aromaparadise termékek jók. Csak az emberek nem mindegyike jó. Ha rendelsz aromákat, mindegy honnan… Nézz hozzá alapelvet is mindenképp. Az Aromaparadise-ról nagyon finom Shake and Vape-eket lehet rendelni. A Maximum Smoke-ról pedig nagyon finom aromákat, illetve vannak még kész liquidek. Bármelyiket is választod, mindegyik jó! :slightly_smiling_face:

Nem is értem miért szidja egyik a másikat… :frowning:

7 kedvelés

Itt most kimondottan csak a kész liquidekről volt szó.

1 kedvelés