Alapfolyadék

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni honnan tudok beszerezni előre bekevert nikotinos alapfolyadékot? Liquidcity-n tudom hogy van de én drágállom a majd 20 ezer forintot egy liter 9mg-os alapléért… :confused: Juicyvape-ről tudtam rendelni eddig kisebb kiszerelést jó áron de az az oldal már nem elérhető. Fontos lenne hogy előre bekevert legyen mert nem akarok magamnak kevergetni.

1 kedvelés

Szerintem csak a cityn lesz ilyen máshol nem nagyon kapni már.Vagyis és nem tudok róla,hogy lenne más oldalon.De amúgy egyszerű meg olcsobb ha magadnak csinálod meg 0 pg meg 0 vg kell meg nikotin csak olyan erősséget keversz amilyet csak te szeretnél​:blush::wink:

2 kedvelés

Szia!
Itt van kèszre ķevert:

Bár Szabolcsnak igaza van,gazdaságossabb,meg talán jobb is a saját keverès.

4 kedvelés

Tuti jobban jársz ha kevered, nem nagy kunszt,kalkulátorok is elérhetőek több helyen.
Pg,Vg olcsón beszerezhető literes kiszerelésben gyógyszerészeti tisztaságban.
Niq booster nekem is fogy lassan, tippeket várnék hol akciós​:wink::sweat_smile:

2 kedvelés

Vagy nézzél szét itt, 3-4 nap alatt megjön a cucc tőlük.

3 kedvelés

Ez megbízható jó minőségű?

Itt csak 6mg-os van sajnos :confused:

Csak ahogy néztem nicsó se nagyon van náluk… Hiánycikk már lassan minden :smiley:

1 kedvelés

Egyszer rendeltem tőlük,nekem nem volt gondom,sem a 9-esel,sem a 12-esel.

2 kedvelés

És külön érkezik a lé és a boosterek, úgyanúgy össze kell keverd.

én pl sima nikotint szoktam venni 100mg 100ml kb egy 10 es az aromamesteren​:blush:én pl 6mg szoktam csinálni 50/50 re abba kell kb 6 vagy 7ml nikotin nekem.

1 kedvelés

Még itt is van előre kevert alap.

4 kedvelés

Erről viszont @Lsxtom Tamás tudna èrdemben nyilatkozni.
Mintha Ő linkelte volna az oldalt itt a Vaperinán.

2 kedvelés


Én most egy ideig még elleszek​:thinking:

5 kedvelés

Jobban jársz, ha:

Pg, Vg - Floravita
100Mg Nikotin - Aromamester

…és kevered magadnak.

5 kedvelés

Pontosan eszerint jártam el​:sweat_smile: Igaz külön utakon kellett megtaláljam mindkettőt. Aromamestert itt,ma már előtted fentebb. Jön is a boosterem…Asszem eleszek egy darabig látva. Nekem elég az 5-re kevert tiszta 30pg/70vg ,na ebből pont kijön 2,5 liter.Az meg,hogy max10% aroma után merre melyik arány mennyit mászik…már szintén hidegen hagy. Lehet miatta dobálni​:sweat_smile:

1 kedvelés

Aki nem akar maga keverni (még booster-t se) és jóminőséget akar holnapra az ne akarjon spórolni…tekintve az áru hazai státuszát. Ha így nézzük akkor 20k-ért jó áron van a 9mg-os alaplé.
Itt egy alternatia, jó minőség és másnapra…összeöntöd a linkelt kettőt:
https://eliquidonlineshop.com/e-liquid-keveres/91280-e-juice-bar-nikotinos-alap-pg30-vg70-12mg-100ml.html
https://eliquidonlineshop.com/e-liquid-keveres/91269-e-juice-bar-nikotinos-alap-pg30-vg70-6mg-100ml.html

De ez sem lesz olcsóbb 20k-nál!..viszont a minősége szuper

Részben egyet értek veled.De ne felejtsük el,hogy a kérdező,azaz József,csak nemrég csöppent bele a vépelés világába.
Mire összevásárol minden kelléket(mod,tank,vatta,huzal,akksik,aroma,stb),anyagilag nem kis megterhelés számára.Ráadásul azért már tudjuk itt jó páran,hogy egy szett,nem szett,vagyis minimum kettő kell.
Aztán,ha kiheverte a kezdeti kiadásokat,biztosan Ő is a minőségibb alapanyagot fogja keresni,illetve rendelni.De ehhez idő kell.
Ez csak egy vélemény,egyáltalán nem bántó szándékkal írtam.

8 kedvelés

Gondolom a hardver már megvan (annyiért amennyi) …már csak üzemenyagra vadászik. Én ebben a stádiumban mindig a cigi árakhoz viszonyítottam anno…és 20k 1 literért a cigihez képest aprópénz ha pl 6hónapig kitart neki. Ha számít az ár akkor tessék keverni. Én sajna csak 8év után kezdtem el. Horror zsét spórolhattam volna ha előbb szánom rá magam. Pláne, hogy nem egy atomfizika :smiley:

4 kedvelés

Vegyél 0 ás alapot bárhol és inenn nicet keveréshez
https://aromamester.hu/base

3 kedvelés