Honnan tudok alapfolyadékot rendelni?

Szia,ahogy utána néztem a 6mg-os 1literes alap 13990ft a 3mg os nikotinos a 9000ft-os.a liquidhall-nál is ennyi és a liquid city -nél is.onnan rendeld ahonnan neked kényelmesebb.mind 2-nél külön-külön van csomagolva a nikotin és az alaplé.csak össze kell önteni.az eliquidvg-nem tudom milyen minőségű alapot árul de minőségibbnek tűnik a két bolt amit itt írtam (írtunk).de te tudod honnan szeretnél rendelni.

4 kedvelés

Szerintem érdemes ránézni milyen összegtől ingyenes a szállítás és rárendelni pár aromát ha szükséges…

4 kedvelés

Az eliquidvg-nél 7000.-felett ingyenes a szállítás…azt hiszem​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen, ez van kiírva, az nem is rossz.

4 kedvelés

Nem ám​:slightly_smiling_face:De másik készüléket meg az elektronikus-cigaretta.hu-ról néztem(tünk)ki​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ahol a másik készülékemet néztem ki,ilyen van(jó minőség )


Ehhez nem tudom mennyi boostert kell vennem…

Nem akar összejönni,hogy mindent IS egy helyen vegyek meg​:slightly_smiling_face:(mert az eliquidvg-n meg nincs jó áron aránylag jó kis készülék)(ott nem kell összeöntögetnem)(ott 7000.-felett ingyenes a szállítás)(ahonnan meg a készülék lenne és a fotózott dolgok,azt hiszem 2200.- a szállítás…és sokért kellene vásárolni,hogy ingyenes legyen :slightly_smiling_face:)

2 kedvelés

ha 6-os nikotint szeretnél az azt jelenti, hogy 1 ml alaplében 6 mg nikotin van. DL-re lehet hogy erős lesz, a hármast szokták ajánlani. A boosteren ha meg van adva, pl hogy 20 mg/ml és veszel 5x10 ml-t, akkor 20x5x10 akkor 1000 mg nikotint vettél. Ezt hatosra keverni 1000/6=166 ml nullás alaplé kell. De ne felejtsük el, hogy az 5x10 ml, az már 50 ml, tehát már csak 116 ml 50/50 nullással kell felhúzni és készen is van. MEgmondom őszintén én ezt a boosteres dolgot drágának tartom, mert ahogy számoltam 2550 a booster + kb 600 az alaplé ami kell bele és a végén van 3150 ből kb 1,66 dl alaplé. 1800-2000/deciliter. Próbáltam a nikotin boostert és nálam semmiylen különösebb ízfokozást, vagy élményt nem hozott az előre keverthez képest. De te tudod. Ha modot, tankot vennél, akkor nézz szét külföldi shopokban, vagy a fasttech-en még tudtam paypal-lal fizetni. De vettem modot az ebay-ről is németből egy hét alatt itt volt. Cigabuy-on már nem játszik a PP fizetés, de most 26 dollár az Aegis solo egy aksis 100w-os viszonylag kicsi strapa mod, nekem is van. Teljesen jó és van belőle piros is :slight_smile: gondolom ez is szempont lehet egy hölgy vásárlónak :slight_smile: . Ugyenezen az oldalon pár dollárral drágábban meg tudod venni eu shopból is, akkor az is egy hét alatt nálad van és nem kell recegni a vám, vagy áfa + kezelési díj miatt. Alin 23 dollár volt pár napja a vinci x, ha podot szeretnél. Van itt a vaperinán egy akciófigyelő rész, oda érdemes lehet belesned. Van adok-veszek rész is, de pl a fb-on is vannak csoportok, ahol hirdetnek, most ezeket ide nem írnám ki. Szóval van pár lehetőség mindenre. De ha veszel egy literes nullás alaplét 5000-ért és 8 decit felöntesz egy 30mg-os 200 ml alaplével ami 6020 akkor is 6 mg/ml-t kapsz csak 11 ezerért. Ezt neked kell tudni, mit enged meg a pénztárcád, vagy mit mersz megkockáztatni. Én megmondom őszintén, még nem vettem romlott vagy rossz alaplét, pedig a sokak által lenézett vapingunderground-ról rendelgettem. Próbáld ki valamelyik megoldást, amúgy itt a vaperinán a DIY szekcióban keverési arányokat is számol neked az oldal. Hirdethetsz is, hogy szettet vagy modot+tankot vennél, hidd el, hogy jó arcok vannak itt és nem csapnak be, bátran vehetsz pár embertől használtat is. Nem muszáj kezdőként az isten pénzét is beleverni oylan dologba, amiről még azt sem tudod, hogy eszik-e vagy isszák. Na ugye? MErt szívják… :smiley: Sok sikert.

5 kedvelés

Kimaradt: Mennyi boostert kell venned a literes alapléhez? Tudni kellene, hogy amit betettél képet, abban milyen arányú a nikotin, akkor szépen kiszámolnám neked…

A sárga elvileg a 20mg-os. :wink:

2 kedvelés

Megkerestem én: 20-as. Akkor számoljunk: 10mlx20mgx5 doboz az 1000mg. Ennyi nikotin van 50 ml-ben. Ha hígitod, akkor az 50 ben maradnia kell 300-nak, hogy 6-os maradjon. Tehát csak 700-at használhatunk fel egy 5-ös pakkból. 1 liter alaplébe, hogy 6-os legyen 6000 mg kell.6000/700=8,57 vagyis 9 ilyen kis csomagocskát kellene venni. Ebből bele kellene tenni 8 teljes csomaggal+2 dobozzal, ami azt jelenti, hogy lenne belőle 1000ml alaplé+420 ml booster= 1420 ml alapleved. Az ára pedig: egy kis flakon booster 510 ft, ebből kellene 42 db az 21400+5000 az alaplé=26400 ft 1420 ml 6mg/ml alaplé. Ez nekem elég drágának tűnik.

4 kedvelés

20-as

1 kedvelés

Atya Úr Isten​:cry:
Nagyon drága​:slightly_smiling_face:
Akkor csak nem tudok mindent egy helyen megvenni​:cry:
Pedig valamit ki kell okoskodnom,hogy ne menjek azuram agyára,mert kivág gépestől-liquidestől​:slightly_smiling_face::joy:
Nagyon köszönöm, hogy kiszámoltad​:heart:

1 kedvelés

Én így tornázok esténként… :slight_smile:

5 kedvelés

Sajnos mindent nem fogsz tudni egy helyen megvenni, mert a boltok különböző termékekkel/árakkal dolgoznak. A külföldi rendelést azért mondtam, mert sokkal költséghatékonyabb, mint itthon megvenni. Alaplevet sajna nem fogsz tudni itthon venni, mert csak dohányboltban tudnál, ha jól emlékszem, akkor 10ml/1500huf.

Az elektromos-cigaretta.hu oldalról a készüléket, eliquid vg-ről pedig a kész alaplevet tudod megvenni.

Sajna nem egyszerű a sztori, de ez van. :disappointed:

5 kedvelés

Nem itthon akartam megvenni​:slightly_smiling_face:Vagy valamit itthoni oldalról fotóztam?Ha igen,bocsika,nem volt szándékos​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Az itthont az elektronikus-cigaretta.hu-ra is értem. :slightly_smiling_face:Te mindent jól írtál.:slightly_smiling_face:
Amúgy egy normál rendelés nálam így szokott kinézni:

Aroma: The Liquid City vagy aromaparadise

Nikotinos alap: legutóbb VU , 36 -os, most abból csinálok magamnak 2-3 közöttit

PG-vg: floravita

Készülék: sourcemore vagy fasttech

Sajnos ár/érték arány miatt muszáj több helyről rendelni a cuccokat.

4 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:
Nem zavartál össze :slightly_smiling_face:
Igen,sajnos nálam előfordul,hogy kavarog ide-oda a téma​:slightly_smiling_face:Sajnos​:slightly_smiling_face:Ahogy le is írtam a bemutatkozóban​:slightly_smiling_face:
Tudom,hogy egy adott témánál,ha mást is szóba hozok,új témát kellene indítanom​:slightly_smiling_face:Volt is már rá példa.De nem mindig sikerül, így ma is (vagy tegnap este?)megoldották helyettem és szétszedték a témákat​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ugye te most nem magázol engem?:joy:

2 kedvelés

Mi az a VU?
A fasttech az amiről tegnap írtunk?
Jól vettem észre,hogy az aromaparadise drágább mint a theliquidcity?

1 kedvelés

Az lett volna…a válaszodat vártam,hogy leírhassam,hogy légyszíves tegezzél​:slightly_smiling_face:
És kedves mindenki aki olvassa:tegeződhetünk?:slightly_smiling_face:

5 kedvelés