Honnan tudok alapfolyadékot rendelni?

Bátran rendeljek az elektronikus-cigaretta,hu-ról? Onnan nikotint azért ne rendeljek ugye? Olyan ismeretlen nekem.

3 kedvelés

A boltot nem igazán ismerem, de ha emlékeim nem csalnak, @anon40018559 írta, hogy ismeri. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nikotin mentes alapjuk rengeteg van.Melyik a jó minőség?(mentes alapot a floravia-tól akartam,Kinga és mások ajánlására)De nem tudom van-e értelme több helyről rendelni ezt-azt.

Ez a nikotin só?Jól gondolom?Csak ezt a (szerintem)sót találtam…

Ilyet rendeltél már?

Tudsz valami kapcsolatot hozzájuk?Emailt még kedden írtam nekik,de nem válaszolnak!

Bárkinek van véleménye,ne tartsa legyen kedves magába​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Az aromák és az e-liquidek között náluk mi a különbség?Hogy az e-liquid már készen van és csak bele kell önteni a tankba?Ha igen,nekik mind nikotin mentes,ha jól értelmezem…:cry:

1 kedvelés

Igen.De csak szerettem volna tőlük megtudni,hogy kamionos haver el tudja-e hozni személyesen ami kell vagy csak postázzák…

A só láttam,hogy csak 12-es.Én összességébe szeretnék 12-es liquidet…akkor ez nem jó,mert a kész már sokkal gyengébb lesz?

A 20-as meg sima nikotin ugye?Azt meg nem akartam volna.

Ha veszek készüléket és az pod…abba a só jó csak ugye?

2 kedvelés

Ezt értem​:slightly_smiling_face:Csak rácsodálkoztam, hogy mentesek a kész liquidjeik?Miért?:slightly_smiling_face:
Ezt a cikket már másodjára olvastam el(mikor idekerültem,ezzel kezdtem​:slightly_smiling_face:)de most is,már csak a felére elmlékszem​:slightly_smiling_face:Ha oda kerül a sor,hogy indul a keverés,még párszor tuti el fogom olvasni​:slightly_smiling_face:És persze egy csomót kérdezni​:rofl:Előre is bocsi érte mindenkitől​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sziasztok, nálam az a terv, hogy floravitáról veszek 1-1 liter pg-vg-t, aztán az eliquidvg.eu-ról 30mg-os 200 ml alaplét(6020 ft). Ezt összeöntve 2,2 liter 2,72 mg/ml nikotinos alaplét kapok. Így az egész kb 10 ezer+ posta. Tárolástól nem különösebben tartok, mert eddig is literesével vettem az alaplét. Ha szükséges be tudok indítani külön erre egy hűtőt, de eddig is elfértem egy hűtőben :slight_smile: . Ez az adag nálam 6-8 hónapra lenne elegendő.Nyilván még nagyobb mennyiségben még olcsóbb, ha többen összefognának.

4 kedvelés

Szia Beatrix!
Viszonylag rendszeresen rendelek tőlük (főleg Tobacco Bastards aromákat) és sosem volt gond. Ha délelőtt leadtam a rendelést, általában már másnap jött a futár. A kommunikációjuk picit nehézkes. :slight_smile:

7 kedvelés

@anon81325653 köszönöm :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én alaplevet innen szoktam:

6 kedvelés

@anon81325653 Én is néztem,de drágának találom​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Drága? Nem tudom, mit szeretnél venni, én 50-50/3 mg-ost használok, 1 liter 8990 Ft.

3 kedvelés

@anon81325653 én sem tudom​:slightly_smiling_face:Vagy floravita+nikotin.vagy …

Vagy…de nekem így drágának tűnik


2 kedvelés

Passzolok. Az eliquid sem rossz, régen onnan rendeltem. Ennek ellenére tartom, hogy a TLC ára sem rossz.

3 kedvelés

Mindig azt kell nézni meddig tart ki. Ez pár hónapra tuti elég lesz, és ez csak a cigi havi árának a töredéke. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Igen. De még nem vitt rá a lélek,hogy kiszámoljam,hogy pl.floravita+nikotin(azt sem tudom mennyi kellene nekem)
Vagy bekevert eliquidvg-s vagy a dobozos theliquidcity-s jönne-e ki jobb áron​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ha pusztán az árát nézzük, akkor a legolcsóbb, ha veszel floravitás pg-vg-t, és erős 30+ nikotinos alapot, és abból készíted el. Ez persze nagyon mennyiség rendelése esetén igaz.(floravitánál van szállítási költség, ami kb.1 l folyadék ára)
Cserébe ez a legmelósabb, leginkább idő igényes. Szerintem ehhez nem árt egy keverőgép, de ez már a privát véleményem.

A legdrágább valószínűleg a THC féle megoldás, és egyben az egyik legegyszerűbb (ugyanannyira, mint az eliquid.vg-s) is.

A másik szempont a minőség. Ez szerintem relatív. Eliqui.vg-ről már rendeltem egyszer, egy kicsit büdös volt az alap, amit egy szellőztetés megoldott. Ezen kívül nem volt vele bajom, sőt, jobb volt mint a megboldogult VU-s alap.

5 kedvelés

Nálam mtl-ben az 1 l kb. 2,5-3 havi adag.

5 kedvelés

9000-ért nem túl drága 1 liter 3-as alaplé. Persze a flora+ nikotin olcsóbb, de az melósabb is.Ha ráérsz foglalkozni vele és nem kell sürgősen, akkor szerintem a floravita jó megoldás. Ha azonnal keverni kellene, akkor érdemesebb kész alaplét venni. Persze a 9-ezresbe is be kell keverni a nic-et.

4 kedvelés

Most melyik is a 9000.-es?Már összezavarodtam,bocsi​:slightly_smiling_face:Nem 3,hanem 6-osat szeretnék. Valószínű maradok az eliquidvg-nél.Szerintem 6-osnál és nem tudom mekkora kiszerelésnél​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés