Hol a hiba?

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy miért lassú a vaperina, vagy nem tölti be képeket, vagy az oldalt, csak a pöttyök jönnek, asztali PC-t használok, de ha bekapcsolom a firefoxba a VPN-t akkor pillanatok alatt betölt, az AdBlock kikapcsolva az oldalon. :thinking: de ez csak a reggeli órákban van, 04-09-ig kb pár nappal ezelőtt vettem észre. Bill Gates nem fázott meg, mert lefuttattam pár vírusirtó tesztet :slightly_smiling_face:

Köszönöm az ötleteket. :clap:

6 kedvelés

Chrome-ból pattan mobilon (amikor a Csodafon úgy akarja persze…).

3 kedvelés

Chromot nem használok, de Edge alatt is ezt csinálja, nem tölt be.
Thor keresővel meg betölt



4 kedvelés

Ezt már én is kérdezni akartam ,mert nálam is sz@rakodik az oldal,Pc-n Firefox,Mobilon Chrome!Vagy már ez az oldal is korlátozva van?:thinking:

2 kedvelés

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Köszönjük az észrevételt. :hugs: Én pl. akkor tapasztaltam párszor ilyet, amikor valami gubanc volt a nettel, vagy a transmission “fogta le” a gépet. Gépen Chrome és Opera, telefonom pedig a Play áruházból letölthető appot használom. Ma reggel is gyors volt az oldal. Utána fogunk járni mi okozza. Korlátozva nem vagyunk.

8 kedvelés

Szia Kinga!

Köszönöm ha megnézitek, de most nagyon gyorsan betudtam lépni, telekomos mobilinternetet használok, USB internet megosztást a telefonomon a PC-vel, de ezt a lassulást csak egy pár napja tapasztalom.

5 kedvelés

Nálam PC-n hasít…ahogy mostanában mindig

6 kedvelés

Boldog tortát! :wink:

5 kedvelés

Köszönöm! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Boldog szelet napot!

6 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:, akkor vagy a telefonomon az android, vagy tűzfalam :slightly_smiling_face: csak ez is kétesélyes mert minden más programok (torrent,emule,jdownloader), oldalak működnek. Lehet nem ártana egy Win újratelepítés, azért is kérdeztem, hogy nálatok minden rendben mert így első nekifutásra nem értem még a dolgot, volt régebben egy firefox bug, hogy nem tudtam belépni a hardveraprora, de más keresővel igen, később jött egy frissítés és utána rendben működtek tovább a dolgok.

3 kedvelés

Köszönöm! :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Boldog tortanapot! :clinking_glasses: Valamint akadásmentes :vaperina:aperina elérést kívánok! :+1:

6 kedvelés

Boldog tortát :smiling_face::crazy_face:

6 kedvelés

Nálam is volt most egy kis ficc 7 előtt kicsivel. Lassan jött be az oldal pár percig, refresh-sel is, és kicsit “régiesen”. De nagynéha ez előfordul.

5 kedvelés

Nem fordulhat elő, hogy ez szolgáltatói hiba? Mindketten mobilneteztek és az mégkevésbé konstans, adattovábbítási szempontból hatványozottan adatforgalomfüggő, mintha rezes vagy optikás cucc lenne… :thinking:

6 kedvelés

Nekem ez már itthon volt, 1000-es Digi, Wifi.
De nagyon ritkán fordul elő ilyen.
Azonnal meg szoktam nézni, más dolgok mennek-e vagy sem.
Nem panaszképpen tettem be, pillanatnyi túlterhelésnek gondolom. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szép estét, sziasztok, mindenki ír a falra, csak én nem! De most igen, nálam is néha-néha előfordul nem csak a :vaperina: máshol is, de szerintem is valami szolgáltatói hiba lehet.

8 kedvelés

Boldog torta napot @mike! :cake:

6 kedvelés

Köszönöm! @Balazs_Samu_Nagy, @Zolika :slightly_smiling_face:

5 kedvelés