Karbantartás ✅

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Mint egy korábbi bejegyzésemben említettem az átállás első része már teljesült. Most jött el az idő, hogy a második részét is megcsináljuk. :slightly_smiling_face:

Az átállás második része korántsem lesz egyszerű, ugyanis itt több ezer feltöltött médiaelemről, képről és egyéb fájlról van szó. Időben is sajnos jóval tovább fog tartani a folyamat. A karbantartás ideje alatt korlátozottan vagy nem lesz elérhető az oldal.


Karbantartás ideje

2021.03.09. 22:00 - 2021.03.10. 06:00

A karbantartás hossza változhat! Amennyiben gyorsabban sikerül a művelet, módosítani fogom ezt a témát. Ha esetleg valami hiba folytán nem sikerülne akkor egy biztonsági mentés kerül visszaállításra Szerda reggel vagy a délelőtti órákban.

Ha kérdésed van ez idő alatt, a Facebook oldalunkon, privát üzenetben elérsz minket! Illetve ott fogjuk közzétenni azt is, ha bármi probléma van. Ha nincs Facebook fiókod, küldj nekünk egy e-mailt a hunvaperina@gmail.com címre és mindenről informálunk. :slightly_smiling_face:

Előre is elnézést kérek mindenkitől a fennakadásért és köszönöm a türelmet! :slightly_smiling_face: :heart:

19 kedvelés

Karbantartás :white_check_mark:
Remélem érezhető lesz a különbség :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszi Donát! Egyelőre sima és gördülékeny minden mint a japán gyorsvasút. :heart_eyes: :wink:

5 kedvelés

Annyira érezhető, hogy megszűnt nálam a beragadó vázlatok problémája. De jó! :heart_eyes: :grinning:

5 kedvelés

Köszi @Donat ! Ha felébredek, megmondom, hogy érezhető-e.:rofl::rofl::rofl:
Neeeeem. Már elsőre is látványos a gyorsulás!:heart: Köszönjük!:kissing_heart:

4 kedvelés

Szia Donat!
Nálam csak annyi probléma van hogy a kezdő oldal képei nem jelennek meg ,ha már megnyitom a témát akkor már ok.
Xubuntu 20.04.2

2 kedvelés

Szia Gyula :slightly_smiling_face:

Próbálj meg ráfrissíteni párszor Control + Shift + R

A cachek miatt van mert megváltozott az elérési útvonal és a böngésződ még a régit használja.

Legvégső esetben a Vaperina.cc oldal cachek kiürítése segíthet.

3 kedvelés

Sajnos nem sikerült,chromium,chrom, firefoxon is próbáltam,meg megnéztem egy lubuntun is ott soha nem volt használva a vaperina ott sem jönnek be a kezdőképek.Nem olyan nagy gond csak szerettem volna visszajelzést adni hogy van ilyen is .A gyorsaság az érzékelhető.

1 kedvelés

Privát módban megjelenik?

1 kedvelés

Jókat kérdezel Donat!
Ez egy hp laptop xubuntuval ,azt se tudtam hogy van rajta privát mód. :anguished:

1 kedvelés

A böngészőben próbáld meg a privát módot, Firefoxnál pl ctrl shft P

3 kedvelés

Jaaaa nem úgy :slightly_smiling_face: a böngészőt lehet inkognitó vagy privát módba tenni. Akkor a cacheket nem veszi figyelembe. :slightly_smiling_face: Ott is lehet hogy párszor rá kell frissíteni. Egyébként most megnéztem egy másik készüléken ahol még a régi változattal volt legutóbb megtekintve. Ott sem jöttek be a főoldal képei. Kiürítettem a böngésző cacheit párszor ráfrissitettem és jó lett.

Később pontosan le tudom írni hogy hogyan kell chromeban vagy Firefoxon meg képeket stb. Csak most nem vagyok gépközelben. Addig ha esetleg valaki ki tudná tenni nagyon megköszönném :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen privát módba bejön.

2 kedvelés

Akkor a használt böngészőben kellene törölni az előzményeket. Majd utána megnyitni az oldalt és ráfrissíteni párszor.
Firefox: "III" jel - Előzmények - Előzmények törlése - Törlendő időtartomány minden, pipa mndenhová és törlés.
Chrome: CtrlH - böngészési adatok törlése. Ha megvan akkor újra belépni az oldalra és Ctrl Shift R, F5 vagy egér jobb gomb újrtöltés.

5 kedvelés

Köszönöm a segítségeteket.A harmadik teljes előzmény törlése után, újra megjelennek a képek.

5 kedvelés

Szívesen! Örülök, hogy működik! :wink:

5 kedvelés