Hol a hiba?

Á nem hiszem a Telekom torony 1km-re sincs, mindig jó a térerő azért is választottam a másik kettő helyett. Amíg Ínviteles voltam és adták a D-Link DSL-360R Modemet, na az büntetés volt, óránkén dobta a vonalat, lekellet cserélni 380T Routerre, rézvezeték messze is volt a kötő doboz, de a 380T az bírta.
Stabil a netem, így estefele kicsit belassul, de nem számottevően.

3 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én sem panaszképpen kérdeztem, inkább csak információ gyűjtés mert nem igazán értem a dolgot, de holnap dobok a másik asztali gépre op-rendszert kizárásos alapon, és megnézem, hogy akkor is ezt csinálja, avagy nem, gyanakszok még a tűzfalamra, de nagyon mélyen nem értek hozzá, jó lenne valami diagnosztikai program (fapados) ami mélyebben megvizsgálja, WinXP-nél könnybe volt bele buherálni mint a 10-nél.

3 kedvelés

Sziasztok :wave:

Első ránézésre ez hálózati probléma, valószínűleg timeout-ba futottak a kérések. Mostantól, ha valami hálózati para van akkor átirányitjuk a kérést egy másik adatközpontba és remélhetőleg ezzel sikerül áthidalni az ilyen problémákat. Kérlek, figyeljétek továbbra is mert lehetséges, hogy finomhangolni kell a folyamatot.

Köszönjük :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szia Donát!

Mi köszönjük! :slightly_smiling_face: :pray: :clap:

3 kedvelés