Hogyan lesz Brünhilde-ből kezesbárány

Az éjjel unalmamban, mikozben pihentem kicsit, át futottam azon a 17 ikonon a telómon, amik a román online shoppokat mutatják, hátha találok valami jó kis akciós terméket… És… Mit látnak szemeim…!!!..??? A brunhilde mtl (black version) kazán akciós áron. Ami máskor 41 euró…most le van tolva 29 euróra. Ezt nem hagyhattam ki. Így valóra válik egy régi álmom… Remélem nem lesz vele különösebb gondom. Így legalább ezentúl nem kell folyton cserélgetem a modokat az ares 2 alatt, mert az egész éjjeli vezetés alatt csutkára meritem a modjaimat… És… Hát… Gőzölés nélkül eléggé kínos lenne azt a 9 órát levezetni…

5 kedvelés

A bal oldali vandy vape nekem is van. De nem igazán jön be az ares 2-nél. A 28ga sima szálhuzal, annál inkább…

2 kedvelés

Ha minden igaz, jövőhéten, vagy azután nekem is megérkezik egy Thelema soloval eggyütt​:grin:

2 kedvelés

Iker testvérek :grinning::v::+1:

7 kedvelés

Az enyém ilyen :slight_smile:


Sokan seretegik de nem értem nagyon miért … pont tegnap cibáltam ki lap top om alola sietem nagyon… reggel néztem semmi folyás . Nem melegszik nem szrörcsög . Nincs száraz hit de az enyémet biztos egyedileg gyártoták még régeben :slight_smile:

6 kedvelés

Enyém sem folyt eddig. Vettem olyan huzalt, meg vattát, amit Kinga javasolt itt, a posztban, de ugyanúgy melegszik. Nem csoda, hiszen nagyon fent van a deck. Pedig még egy hosszabb szipkát is kerítettem. Szóval még van mit variálnom rajta. :thinking: De nagyon szép, nem mondok le egykönnyen róla. :slight_smile:
Érdekes egyébként, hogy visszaolvasva eleinte többnyire dicsérték, mostanság meg szídják.

5 kedvelés

Majd lökj egy képet ha van idöd :slight_smile: tekerésről :slight_smile:

Nem szidnám, de hepciás.
A tekerést próbáld meg betenni úgy, hogy a tekerés teteje ne lógjon ki az oszlopok tetejénél tovább.
Kissebb watt talán, több levegö.
Kell neki a hűtés.

A huzal teteje a bekötőoszlopok tetejével legyen egyvonalban. :slightly_smiling_face: Mondjuk nekem a 2.1-es AFC volt benne, clapton elkérte a levegőt így nekem nem melegedett, kB 16 watton volt viszont @Robertino_daf szálhuzallal tekeri és nem melegszik Neki. Nem tudom mi lehet a gond. Én azért adtam el mert ráuntam, meg mert megtetszett a Neeko… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem a legszebb tekerésem, és már használtam is, de ez van:

Szerintem a magméret nagy, 3asnak nézem. 2.5-ös elég neki.

1 kedvelés

2.5-ös, de lehet hogy nem tekertem elég szorosan. :slight_smile: Amúgy az íze, gőze jó lenne, csak egy idő után “pörköli” a gőz a szám szélét, pedig csak 8W. :thinking:

Nagyobbnak tűnik. :thinking: Akkor viszont érdemes lenne 2 menettel kevesebbel is kipróbálni.

Most 1,1 ohm az ellenállása. Persze, ahogy lesz időm, próbálkozom még vele.

Most azt próbáltam meg, hogy 2.5-es magra tekertem a vékony Ni Cr 1.7 ohmos Nr-R-Nr huzalból. A tank felső része persze most is meleg, de a gőz végre nem forró.

6 kedvelés

Hólnap ha van idöm ujra tekerem :slight_smile: megmutatom neked az enyém milyen

Ezt a csicska Ausztriát. Sehonnan nem tudok ide rendelni. Tilt mindent. Alin rá kerestem a vandy storera, hát üres a lista. Amazon is bukta. Az itteni vape boltokba nincsen ilyen drót, vatta is csak a bacon. Egy darabig jegelve van nálam akkor a Brunhilde… :face_with_peeking_eye::confused:

Jah bocs nem nézztem vissza …

A fb-on hirdetnek sokat :smiling_face:ott nézz körül ha annyira kell Banasák István,másik oldalon a discordon pedig hókuszpókot keresd ha másik hiszti is kell.

Francia, olasz, cseh. Németektől a Zivipf.de-töl rendelem a huzalokat meg ott a dampfplanet.de. A többi webshop itt nem opció… ja, Vape42 is küld, csak előtte emailben egyeztetni kell velük. Ez van.

1 kedvelés