Híztatok-e, mióta áttértetek az elektromosra?

Beállt az egyensúlyi állapot. A Természetben mindig mindenhol ez a legfontosabb. A problémák zömét az egyensúly megbomlása okozza.
Egy barátom jól megtermett ember hatalmas pocakkal és igen nagy fenékkel. Orvosi vizsgálaton volt. Mondja neki az orvos, Imikém, le kéne adnod abból a pocakból. Mire Imi: de szemét maga doktor úr! Hogy hanyatt essek?

6 évnyi kemény munka, és jól átgondolt táplálkozás kellett ahhoz, hogy az izmot átalakítsam zsírrá. Én is lehülyézném az orvost. :laughing:

1 kedvelés

Sajnos ezért olyan óriási gond, hogy mindenki elektromos cigarettának kezdte hívni a vaporizálást. Többek között ezért is tették be a dohányzás skatulyába. Persze tudom, ezen már változtatni nem lehet, de én inkább maradok az (ősmagyar :grin:) vaper, vape kifejezéseknél, hiszen ez nem dohányzás, ahogyan Éva is beidézte ide a törvényt.

1 kedvelés

Erről meg az jut eszembe, hogy pár éve a tóparton sok volt a rovarféle. Egy stégen ültünk, amikor egy darázs kezdett körözni a fejünknél. Na, mondom jól van és lefújtam (a korábbi igen hatásos dohányfüstös tapasztalataim után) gőzzel. Természetesen nem hogy elment volna, hanem szinte bevadult, annyira tetszett neki az aromája, így menekülőre kellett fognunk… :rofl:

1 kedvelés

Régi hobbim a “darazsazás” és a darázs szelídítés, jól ismerem a darazsak néhány faját. Szerintem nem támadott, de észrevételed több, mint figyelemre méltó. Ötletet adtál. Ha jön a szezon, lesz mit kipróbálnom. Alkalmasint majd beszámolok :wink:

1 kedvelés

Nem, nem támadott csak ráült volna a számra :grinning: úgy meg nehéz vapelni…

Csak egy édes csókra vágyott. :rofl:

Igen, sajnos nem szerencsés az e-cigi kifejezés, de hát az első kèszülékek egy az egyben imitálták az analóg cigaretta kinézetét. Még a parázsló véget is. :smiley:

1 kedvelés

az enyém még megvan és működik is :rofl: :rofl: :rofl:

Meg guminőnek az “intim jellegű ellazulást elősegítő bőrbarát anyagú humanoid formájú” eszközt.

Vannak ilyen emberi tévedések :+1::grin:

Pár hete még megvolt az én készletem is. :slight_smile: Aztán nagy rendrakást, szanálást tartottam, és a többi kacattal kidobtam alighanem. Mert most megnéztem a fiókomban, ahol a gőzölős cuccaim vannak, de már csak a rendet találtam.

1 kedvelés

Az e-cigire is mondták már, hogy olyan, mint a guminő…:wink:

És az egész az alkoholmentes sőrrel kezdődik…álítólag, én nem tudok semmiről sem. :sweat_smile:

Az alkoholmentes Heineken totál iható, de ha már pénzt adok érte akkor ne hiányozzon belőle semmi :grin:

A régi cuccokból nagyjàból csak ezek maradtak:

3 kedvelés

Ezekre tessen vigyázni, mert az Első Magyar Vapermúzeum alapjai lehetnek!

3 kedvelés

Mindegyik működik egyébként. :slight_smile:
Látod, én meg kidobtam az első cigiformájú készletemet, pedig még original bontatlan porlasztó is volt hozzá. :astonished:
Volt olyan tankom is, amibe külön lehetett kapni olyan hosszú, vattázott porlasztót. Folyt orrán-száján, de jól nézett ki. :smiley: Sőt -, jut eszembe -, még világítós integrált patronom is volt, amikor szívtad, akkor világított az egész. :slight_smile:

4 kedvelés

Én nem híztam, 1 év alatt, nekem jobban elveszi az étvágyam. (18mg nikotin) nem is szeretnék lejjebb adni a 18 mg böl. :grinning: Ja előtte 2,5 db cigi simán elment per nap, viszont sokkal jobban érzem magam minden téren.

2 kedvelés

Hát, 18 mg-nál nem csoda. Én 12-vel kezdtem az átszokást, a 18 már erős volt nekem.

2 kedvelés

Na most vajon kifog hizni pik pak :slight_smile: