Híztatok-e, mióta áttértetek az elektromosra?

Szerintem van benne valami. Én felszedtem pár kilót. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A hatályos, 1999 évi XLII. törvény szerint:

"dohányzás: a dohánytermék, illetve dohányzási célú gyógynövénytermék elégetése, valamint hevítése; "

1 kedvelés

Valahol olvastam, hogy 1 doboz cigi 500kcal-val több kalória elégetését eredményezi. Ennek nem csak a nik az oka, tehát tuti lehet tőle hízni. Viszont nekem pl a cigi mellet fennálló állandó csoki kívánásomon a desszertes aromák segítettek, így ez a kettő kb kiegyenlítette egymást.

4 kedvelés

Igen, ide eljutottam én is, de azért köszönet!

Akkor most mi dohányzunk, vagy nem? Szerintem nem, mert ebben nincs dohány és növény sem, csak a nikotin, ami nem is biztos, hogy aktuálisan növényi eredetű. Igaz, nálunk nincs precedens jog, mint pl. Britanniaában, ahol a mai napig büntethető az, ha valami az ördög műve. Pl. a BNFL cég által újrahasznosított nukleáris fűtőelem ügyében is volt ilyen tárgyalás, mert plutóniumot tartalmaz, így a feljelentő szerint az ördög műve. A bíróság megállapította, hogy ami az ördög műve volt évszázadokon keresztül, abban mindig volt szalma. Ebben az üzemanyagban nem volt a gyári bizonylata szerint, értelemszerűen ez nem az ördög műve.

Egyik műtétem előtt az altatóorvosi vizsgálaton a kérdőívre nem tudtam, mit írjak, a dohányzásról szóló rublikába. Megkérdeztem a dokit, hogy az elektromos cigaretta dohányzásnak számít-e? Azt mondta, nem. Én ehhez tartom magam. :slight_smile:

4 kedvelés

A csoki hiánya nálam is elvonási tüneteket okoz, valójában mindig is azt okozott. Ajánlom figyelmedbe a a BigMouth IOqness 1 százalékos használatát a 70 % PG-30% VG levesében. Én most is azt inhalálom. Tutira mondom, ez növelni fogja az egyre minőségibb csoki iránti vágyadat.

Én a DC pisztáciával úgy vagyok, hogy abból 5- slukk után olyan érzésem van, mint ha befaltam volna egy üveg nutellát :rofl:

Alkalmasint kipróbálom, már szemezgettem az ötlettel, mert én majdnem minden reggel pisztáciával, vagy mandulával kezdem a napot. Így lehet, hogy a három marék helyett elég lesz egy is és utána több hely marad a csokinak.

1 kedvelés

Én meg kávé+lh pompei-el​:ok_hand: az a kedvenc reggeli indulás​:heart:

2 kedvelés

Két hónapos suttyó vagyok a téren, de nekem elsőre kedvencemmé vált a Don Cristo Caffe

1 kedvelés

Azt még nem próbáltam, kávésban nagyon mást se, a pompei befutott, nyert, maradt. :sweat_smile:

Közben eszembe jutott egy ősrégi vicc, ebből az is, hogy veszélyes kérdés, mert olyan folyamatokat indíthat meg az igen, vagy a nem válasz, ami többlet-kockázattal járhat.

Én nem, sőt pont azóta sikerült elég sokat fogynom és azt meg is tartani valahogy, pedig igazi diéta sincs, sport meg sajnos már nem is lehet! És mégis.
Én sejtem az okát, de túl komplikáltan és hosszan tudnám csak kifejteni, viszont nem szeretnék mások türelmével visszaélni :crazy_face:!

Jólvanna, én sem győzők enni, hogy ne fogyjak :stuck_out_tongue:

Ha környezettudatosak akarunk lenni, akkor kutya kötelesség hízni, ugyanis ez széndioxidot köt le. Minél több a zsír valakin, annál több zsírsavat tartalmaz, ami szénhidrogén, így az értelemszerűen nem a levegőbe került.

A fák meg “dögöljenek éhen”? :grin::smiling_imp:

Ha így járnának, majd főzünk a belőlük rakott tűzből bográcsos csülkös babot. Közben hanyagoljuk a fűnyírást. Az is köti a széndioxidot. :shushing_face:

Egy jó tanács idegen helyen zár térben való gőzöléshez. Ne legyél rest felnézni hogy van e kiépítve tűzjelző. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A munkahelyemen minden helyiségben van, több is, sosem riasztott. Talán ha közvetlenül ráfújtam volna… Mosdókban eddig csak szellőzővel találkoztam, de sosem volt semmi probléma.

Amióta ecigizek én nem híztam… már nincs hova. :laughing:

2 kedvelés