Híztatok-e, mióta áttértetek az elektromosra?

Nem igazán tudtam, melyik kategóriába tegyem ezt a témát. A “Jobban vagyok”-ba illett volna leginkább, de mivel oda kerek történeteket várnak, így ide hoztam.
Szóval, pusztán kíváncsiságból kérdem: híztatok-e, mióta vapeltek? Ha igen, mennyit? Jöhetnek a kilók! :slight_smile:

2 kedvelés

Én nem híztam, sőt, szerintem az eddigi legjobb formámban vagyok. Kb. 2 és fél éve gyújtottam rá utoljára.

2 kedvelés

En biztos hiztam, de nem a gozolestol. Sport hianya es a sok irodai ules. Igaz motorozok, de az mar nem olyan sport, mint regen. :grinning:

2 kedvelés

Ha már ilyen indiszkrét kérdést tettem fel, megírom én is, hogy a 11 év alatt, mióta elhagytam az analógot, közel 20 kilót híztam apránként. :hugs: Persze, ebben más is közrejátszott (nem a zabàlás). Tavaly óta ezt a túlsúlyt leadtam.
Azért is kérdeztem, mert a régi e-cigis fórumon többen is hízásról számoltak be az átállást követően.

Nem a gőzöléstől, hanem az analóg elhagyásától. :thinking:

Ha a megszokott nikotin bemegy (nincs pótcselekvéses kajálás) akkor nem szabadna hízni csakis a vape miatt…szerintem. A napi nic csökkentésével viszont már bármilyen pótcselekvés kialakulhat (pl kajálás)

Én már attól is hízok, ha a sütimestert nézem este tízkor. :rofl:

Én meg nem nyilatkozom :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Láttuk a “bikinis” tested, tudunk mindent. :sweat_smile:

(munkás bikini, természetesen :point_up: )

Volt aki anno a fórumon azt írta, hogy azért maradt 6-os nic erősségnél, mert a 3-asnál már durván hízott.
Én nem ettem többet, nassolni sem igazán szoktam. viszont elég sok liquidet gőzöltem, és most is (6-os nic). Persze, jöttek egyéb egészségügyi gondok is, amelyek hozzájárultak. :thinking:

Az ember szervezete piszok komplex…sőt, a szoftver (lélek) is bekavarhat. Nekem csak futás és alvás közben nem hiányzik a nikotin. Az a fura, hogy bringázás közben viszont megkívántam, vittem is mindig magammal :slight_smile:

1 kedvelés

Én az 1 év alatt sajna felcsipegettem 8 kilót. De szerintem 15-18 mg liquiddel se viszek be annyi nic-et, mint a cigivel volt.
Illetve kicsit jobban is eszegettem, hiszen jobban éreztem az ízeket, és magamat is.
Most diéta van :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Épp az jutott eszembe, hogy amikor átszoktam, azt tapasztaltam, hogy jelentősen javult a szaglásom és az ízlelésem. Így gondolom, az étvàgy is javul, esetleg az anyagcsere is változik. :thinking:

1 kedvelés

Igen, az anyagcsere is. Nálam lassult… A mai napig azt gondolom, mtl vapeléskor annyi nikotin nem szívódik fel/hasznosul, mint a dohányzással előtte. De 18, illetve mostmár 13-15 mg felé sem akartam már menni…

1 kedvelés

En mtl- ben mar csak 6- at szivok.

Ha mtl-ben elszívsz naponta 8ml 6ost az már 48mg nic…ugyanannyi mint aki 10mg-osból szív el 4.8ml-t naponta. Szóval csak akkor van nic bevitel csökkentés ha az elfogyasztott ml nem nő a mg/ml redukálásával

2 kedvelés

Tisztaban vagyok vele. :grinning: De en szeretek gozolni sokat ezert keverek gyengebbet.

Üdvözöllek Benneteket!

Szerintem komoly jogosultságú kérdés, bennem is felmerült, hogy van-e ok és okozati összefüggés, mert én híztam néhány kilót, pedig a táplálékom és annak mennyisége nem változott. Aztán abban maradtam magammal, hogy valószínűleg a kényelem az oka. Nevezetesen nem járok a munkahelyemen emeleteket a dohányzóba naponta többször, hanem sunnyogva az irodámban veszem magamhoz a nikotint, ezzel csökkentve a délelőtti és kora délutáni mozgást, már amikor az irodámban van dolgom. Ez utóbbi is nagyjából konstans, terepre sem járok sem többet, sem kevesebbet. Viszont a fizikai állóképességem a tüdő kapacitás növekedése miatt nem romlott. Összességében én azon a véleményen vagyok, hogy valószínűleg mások is feltalálták a kiváló ízű és illatú levesekkel bevitt nikotin kijelölt dohányzóhely elhagyásával együtt járó sunnyogásra hajlamosító hatását.

4 kedvelés

Üdv neked is!
A munkahelyemen sokszor egyedül voltam a helyiségben, így nem kellett sunnyognom. :slight_smile:
Néha, ha bejött valaki, legfeljebb megjegyezte, milyen jó süti illat van (M-type). Sunnyognom csak ott kell, ahol nem lehet dohányozni, de többnyire ott is van mosdó, ha éppen szükségesnek érzek egy kis gőzt. :wink:

5 kedvelés

Én sokat gondolkodtam, érdeklődtem is, valójában mit is jelenthet pontosan a dohányzás kifejezés?
Teljesen kielégítő választ sosem kaptam, így ezt az enyhe ködképzéssel járó tevékenységet semmiképpen sem tekintem annak, ezért bizonyára igazad van, nem sunnyogok én sem, csak elengedem a “fire” gombot, amikor jön a nagyfőnök.
Ui: elnézéseteket kérem, még nagyon új vagyok itt, ezért pl. hangulatjelekkel, elismerésekkel és egyéb fontos szerkesztési lehetőségekkel kapcs. teljesen zöldfülű vagyok, de ígérem, alkalmasint felfejlődök.

5 kedvelés