Gyümölcsös ízek egyformák

Van itthon super corb, cotton cloud, cloud9, és bp mods vatta. SS és kanthal huzal. Már reggel 6 óta tekerek, vattázok. Solub meg inavera gyümölcsösök vannak, őszi, sárgabarack, dinnye, málna. Diner lady, orange és lemon tart.

Mindegyik tankomban próbáltam minden huzalt, minden vattát, 8-20W-ig, 7 menet körül. 0,5-1,2 ohm. Jó pár fajta variációt kipróbáltam. Ja igen, hézagos meg összenyomott tekercsel is.

Hát én akárhogy csinálom, nem nagyon veszek észre külömbséget, bármit csinálok, nagyjából egyformák az ízek. Úgy tűnik ennyire érzéketlen vagyok az ízekre, minőségre. Másnak meg kis változtatás az építésben és teljesen más eredményt ér el, érez…

Lehetséges, hogy csak bizonyos ízekre vagyok érzékeny, fogékony vagy hogy is lehetne ezt nevezni?

Egyébként ezek közül a vatták közül melyik hozza hamarabb az ízt? Ennyi után mág meg nem mondanám, hogy melyikek, de nem mindegyik adta azonnal az ízt, el kellett szívnom két tankot, hogy legyen íze…

Mára vége a tesztelésnek, mondanom sem kell, kezdem a nikotin túladagolás határát feszegetni, lehet túl is vagyok rajta :rofl: Viszont sajnos csak nikotinos bekevert, érlelet cuccaim vannak. :slight_smile:

Az biztos, hogy a nagyobb watt szám nálam nem nyerő. Baromira melegszik a tank, a drip tip, nem tetszik a forró gőz…