Gyümölcsös ízek egyformák

Próbáltam már több fajta tekerést, nem csak az összenyomottat, széthúzottan is, ss meg kanthal huzallal is, 5-10 menetig, különféle wattokon. Nekem nincsenek olyan érzékelőim, hogy nagy különbséget észre vegyek… Azért maradt az összenyomott tekercs, mert azt legalább össze lehet rakni szabályosabbra :rofl: Valahogy könyebbnek, egyszerűbbnek tűnik, és mivel sok különbséget nem érzek tekerések közt, jó ez nekem :slight_smile: Ebben semmi számottevőt nem veszek észre.

A vattában kicsit jobban, de abban is olyan, hogy nem tudom eldönteni, hogy tényleg jobb vagy bebeszélem magamnak… és végül megérzés alapján azért el tudom dönteni, hogy melyik jobb.

A drip tip-eknél már sokkal jobban érzem a különbséget, hogy vékonyabb, fém, vagy műanyag vagy mi. :slight_smile:

A tekerésnél valamiért nem. Viszont egyébként jó ötlet újra próbálkozni :+1: Van jó ízű tankom, normális jó ízű aroma, jobban megéri kísérletezni. :slight_smile: Lehet, hogy a “jó” és a “még jobb” közt hamarabb megérzem a külömbséget mint a “nem rosz” és “lehetne jobb” közt :slight_smile:

Mindenképp megpróbálom :slight_smile:

1 kedvelés