Gyümölcsös ízek egyformák

Apple Red és Hazelnut kipróbálva. Utóbbi Kyfun Lite-ban, az Apple Red Merlin Nano-ban. 2,5, illetve 2-es magon, Kanthal 28-as huzallal 7-8 menet. BP Mods vattával. 50/50 4 mg-os alappal.

Egyik sem csalódás, hozza azt ízt, ami rá van írva :slight_smile: Nem jelent meg mű íz nálam egyiknél sem :slight_smile: Nem annyira intenzív íz, mintha alul aromáztam volna, 4%-ban kevertem. Nem ízetlenek egyátalán, csak nem erős intenzív, inkább az a kellemesebb, lágyabb.

A hazelnut elsőre fura volt kicsit. Mintha erősen használt lett volna a vatta, de nem. Olyan mintha a pörkölt mogyoró kesernyés héja is benne lenne. Vagy nem is tudom hova tenni, ízlelgetem, de tetszik, kellemes :slight_smile:

Az Apple Red. Totál piros alma íz, de meg nem mondanám, hogy melyik almára hasonlít. :rofl: De egyértelműen piros alma íz. Nekem egy kicsit olyan beütése van, mint amikor már kezd túlérni az alma, de érezni benne pici savanykásságot :slight_smile:

Hát nem az a high tech ízlelőim vannak, nehéz körülírnom, de valami ilyesmiket érzek :slight_smile: Kellmes mindkettő, nagyon jók nekem:)

Eddig nagyon bejövős az Atmos Lab. Nincs, nem lesz gond a gyümis ízekkel csak nagyon meg kell válogatnom, hogy melyiket :slight_smile:

3 kedvelés