Gyümölcsös ízek egyformák

A sok hsz-hez én is bekapcsolódnék, mert hogy hasonló bajom volt nekem is csak DL vonalon.
Melo 3 tankkal kezdtem, mesh hálós porival. De mindenképp az RTA irányba akartam menni a fenntarthatóság miatt és nagyon sokáig tartott megtalálni azt a kazánt amivel úgy jönnek az ízek, ahogy én azt elvárom.
Próbáltam vélemények alapján menni, de mind a Kylin mind az Arbiter elbukott nálam, majd jött a Mato, ami ugye RDTA kazán és jött vele a megváltás is, megvan, hogy mi kell nekem.
Ismerősnek Hildája van, ami szintén top coil rendszer és nagyjából ugyanazt az ízt tudja mint az én Matom, némelyik lötyiben jobb is. Az acélsodronyos liquidszállítástól nem kell tartani, a sajátommal együtt 3 kazánt ismerek ami ezzel működik és nincs vele probléma. Az RDTA meg ötvözi az RDA ízbajnokságát, de nem kell csepegtetéssel vagy sqounk moddal foglalkozni.
Nem ismerem a te kazánjaid, mert én DL-ben nyomom, de mindenképp javaslom, hogy ha szóbajöhet hardver vásárlás akkor egy top coil kazánt próbálj ki. Mint ahogy nálam is, hiába favorizál 1-1 kazánt 12 ember, ha te vagy az az 1 akinek nem azt hozza amit elvársz.
Mellette persze észrevettem, hogy nekem nem a gyümölcs kell hanem a desszert és azóta álom az e-cigizés. Ha javasolhatok aromát is a BRHD Smores megér egy misét. Finom csokis tej beütése van számomra viszont nem tolakodóan édes. Szintén BRHD Cinnaroll meg egy nagyon finom fahéjas íz, kicsit ez már édesebb, de számomra ez sem sok. Esetleg egy natúr mentolos is megérhet egy próbát, nekem az A&L Shiva is nagy kedvenc, kicsit édeskés de a mentol ami dominál. Ezek mellett az A&L Ragnarök amit gyümölcsösként szeretek, abból is a green edition aminek egy kis mentás utóíze van. Esetleg sokak nagy favoritja a Don Cristo Pistachio, dohányos pisztácia, na ez már édes, de számomra ez is egész nap szívható.
Ezek közül egyiket se mondom igazán vattagyilkosnak, 3-4 napig is el lehet lenni 1-1 tekeréssel. Desszertek körében ugye ez már elég jónak számít.

3 kedvelés