Gyümölcsös ízek egyformák

Szia Zsolt!

A legelső snv termékem az ELF zöldalmája volt. Még háromszor rendeltem, miután elfogyott…

Kezdőként mindjárt azt gondoltam és így is tettem, hogy megcsíptem, beletenyereltem a tutiba, az ELF márka igazán felsőbbrendű, végigkostolom az egész palettát. Az eper és a dinnyés már nem ízlett, haloványnak éreztem a zöldalma után.

Az Atmos Lab egy aroma és a 10ml-ből háromszor 120ml-t keverek, az kb. 3%. Szeretem, mert finom és gazdaságos. Ez főleg olyankor jön jól, ha az ember egyre jobban rákap a dl-ezésre. Túlnyomó részt mtl-ben már csak dohányosokat, desszert dohányosokat szívok.

Az ELF és az Atmos Lab almáját nem hasonlítanám össze, mert mindkettő finom, nekem ízlik, én nagyon szeretem, de az aromát lehet kisebb, de inkább magasabb arányban is keverni és ez már egyéni ízlés függő.

Az Atmos Lab-ból ami, most mégjobban bejön, az a körtéjük, szintén 3%-ban. A mogyoró annyira nem, azért elfogy, de nemsokára be fogok tudni számolni a bodza, muskotályos, sárgadinnye élményeimről, csak még érik, még nem került sorra.

4 kedvelés