Gőz lecsapódás ! :(

Az aromát nem gondolom, hogy akkora mennyiségben lenne jelen, hogy kicsapódjon.
Marad a pg, vg.
Ebből én főleg a vg-t tippelem.
Aztán lehet, hogy jól tévedek :grin:

Az aroma 1.25 % ! De elképzelhető az is , hogy az csapódik ki !

1 kedvelés

Amit egyszer beszéltünk, hogy ablak melletti hideg lecsapódás. Az megoldódott? (Tényleg rég beszéltük ezt a témát, olyan másfél éve)

1 kedvelés

Egy speckó kosztaszító és vízlepergető sprayel. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Speciális kalapács :joy:

Vegülis, a spray-el bedobom a tv-t, ha nem jön le a VG. :sweat_smile:

3 kedvelés

Teli spray nagyobbat üt :joy:
Én MÉG nem idegelem magam eléggé a bent vapelésen…MÉG. Remélem, azért nem fog folyni mindenen IS.

1 kedvelés

Nem folyik, tapad!

2 kedvelés

Mennyi időm van hátra? :roll_eyes: Konkréten 3 méterre van egy 65" tv…
Sosem cigiztem bent, de a vape az más.

1 kedvelés

Nekem a falon van, az pedig hideg mert a túloldalon a lépcsőház van csak. Hetente pucolom, mióta megvan a tv már az első hónap után szép lassan rátapadt. Menthetetlen…

1 kedvelés

Beparáztam rendesen… Ez egy 18 nm szoba. 36 napja vapelek, 70/30 levesek. Még nem látom nyomát… Diszperzites fal. Ablakokon se látom. De tényleg para. :roll_eyes:
Prevenció van?
Másnál is vg-ben úszik a szoba?

Komolyan kérdezem… :astonished:

Szerintem nincs. :thinking:

Nálam nem úszik semmi,pedig …van gőz rendesen​:rofl:

3 kedvelés

Mióta vapelsz, mekkora szobában, mennyi vg tartalom? Ülsz közel tv-hez, monitorhoz, tükörhöz? Nincs lerakódás semennyi?
:grin:
Amúgy full komolyan kérdem. A műszaki cuccaimért ölök.

1 kedvelés

Több mint 2éve ,de rendszeresen takarítok​:grin:szoktam tényleg :blush:eddig semmi baj nincs 50-50 vagy 30-70 általában

3 kedvelés

Azt én is… :grin:De nem örülnék, ha lecsapódna a cuccok belsejében vagy rajtuk. Levegő az jár valamelyest, erkélyajtó nyitva, hogy jobb idő lett.
Az nem izgat, ha a fal beszív egy picit. Vagy a padlószőnyeg…

Én hideg időszakban mindig bent vépelek. De semmi ilyen gondom nem volt még. Az is lehet h az én leveseim nem annyira drága cuccok így nem is ragad annyira… :smiling_face: :joy:

1 kedvelés

15cm-re vagyok a tv-től, szerintem ez is számít. :thinking:

2 kedvelés

Kéz csók Kinga ! Szervusztok !

Valahol írtam , nekem egy TV - monitor kombó ment a kukába a lecsapódás miatt ! :innocent:
Am Kinga ! TV-hez és monitorhoz az euronics áruházban kapható AVINITY Spray , mikrószálas kendővel az mindent is leszed a tv-ről monitorról !

5 kedvelés

Sztem, kamionban a legrosszabb vépelni, mert ott aztán van üveg rész. A szélvédő, az oldal ablakok, a tükrök, szóval van mit sikálni szinte naponta…de inkább a sikálás, mint vissza az analógra… Az már tuti… :grin::smiling_face:

6 kedvelés