Vapegőz - TV tisztítás

Nekem még plazma tévém van, na azon szigorúan tílos bárminemű vegyszert használni, mert az üvegen van egy vékony tükrödőzésgátló bevonat kívülről, ami simán sérülhet emiatt, szóval mielőtt bárki nekiesik előtte tájékozodjon, hogy mit ajánl a gyártó. :+1:

5 kedvelés

Igazad van, töröltem is amit írtam, használd azt amit a gyár előír! :handshake:

3 kedvelés

Én nem is tudom milyen a TV-m típusa, a falon van és nem látom. De ha megtalálom a papírját megírom. Viszont tutira nem plazma, ez már ilyen okosabb nálam, smart vagy mifene. :smiley:

5 kedvelés

Általában az LCD tévéknek nem okoz gondot, de olednél már nem vagyok benne biztos, szóval jobb, ha utána néz az ember, volt olyan plazma tulaj, akinek a felesége nekiesett valami ablaktisztitóval a képernyőnek, aztán ilyen csinos foltok lettek a kijelzőn tőle, ahol ugye megsérült a bevonat. Csak gondoltam szólok.

5 kedvelés

LCD-re jó a zsírkréta,normál és alkoholos filc,vízfesték,gyurma…az mindent IS kibír :ok_hand::muscle::rofl:

4 kedvelés

Ja, akkor már mindent értek :rofl:

5 kedvelés

Áháá, szóval ti a házban gőzöltök. (Huszonakárhány analóg év után nekem tök természetes, hogy kimegyek :grin:)

5 kedvelés

Én cigizni is bent cigiztem :flushed: Panelban persze. Családi házban kimentem. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én is panel…a konyhában​:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

én is panel de ahol jól esik szoba konyha wc stb stb :grinning::wink:

5 kedvelés

Családi ház - étkező, konyha, nappali

6 kedvelés

én analóg kint (csináltam) de vapelni bent a számítógép szobába de ha nagyon nagy gőzt akarok csinálni ki megyek az udvarra

5 kedvelés

Én azért a WCre nem viszem be. De amúgy mindenhol velem van valamelyik. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Családi ház,cigi kint volt de azóta mindenhol udvaron a szobában a gép mellett… a…még ott is :grinning_face_with_smiling_eyes:mert ILLATOSÍTÓ a göööööz :sweat_smile: :sweat_smile:

6 kedvelés

Analóg kint, vape kint is bent is.

5 kedvelés

Családi ház ,cigi csak kint volt,átszokás alatt vape is szigorúan kint.Azóta néha nosztalgiából kimegyek vele a kertbe,de amúgy konyha,nappali,wc​:sweat_smile:Emeletet nagyrészt még mellőzöm​:sunglasses:

7 kedvelés