Gőz bajnok liquid

Sziasztok . Segítséget szeretnék kérni ( DL ) .
Tegnap jött meg az alapom ami Revolut tiszta VG .
És 2 fajta 10 ml aroma .
Ki szeretném próbálni a tiszta VG alap aroma keverèsèt . Gondolom ha tiszta VG be keverem ott is 10 ml aroma a mennyiség .

Az elgondolás 3 as vagy 2 nikotin erősség.
Nikotin 20 as / per 10ml .
Tiszta VG
10 ml aroma .

A megfelelő arány hoz kérném a segítségeteket.
Előre is köszönöm szépen.
Aroma ( pikmen , áfonya , )
Pacsi mindenkinek :person_raising_hand:

én csak párszor szívtam 95/05ös liquidet mtl-ben…az rendben volt a nyári melegben, DE vatta legyen a talpán ami hidegben megfelelően szállítja majd ezt a töménységet (100VG) és mennyiséget DLben … pl 40Wattnál

2 kedvelés

Hi
Pinkman gyártói ajánlàsa 15-20%. A tiszta vg miatt pedig javallott a magasabb értéket figyelembe venni…
15%(66ml), 3mg nic
10ml pinkman
10ml nic
46ml vg

20%(50ml)4mg
10ml pink
10ml nic
30ml vg

Ha csak 5ml a nic(2mg) akkor itt értelemszerűen 35ml vg…
Ez kb.70-30 vg/pg leves; a 15%os majdnem 80-20,ilyen dög melegben még szívható

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm, akkor már csak az utolsó kérdés , a gőz Bajnok le tudva hála neked. :ok_hand:
Ugyan ezt le vetítve 70/30 aranyba le írod . Sokat segítettél :bangbang:
DL nek a meg felelő aránya az a 70 /30 ?

1 kedvelés

Jó a70-30. Nic shot milyen arányú?pg/vg érdekes ilyenkor…

70VG 30 PG 2 és nikotinnal, 10 ml /20 ml nik.

én is 70/30al dl-ezek 1-2 hónapja…vapefly cotton cloud vatta 22-25 Watt-on tökéletes…hidegben még kíváncsi leszek, de bizakodom

70/30 a nic is? Ok…

10ml pink(17,5%)
10ml nic
37ml vg
Össz. 57ml, 3,5mg/ml nic

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm. Így fogom csinálni .

Az ilyenből nem sok a 17% aroma?!

1 kedvelés

Passzolom, de jó a kérdés. Nem próbáltam még így.
:ok_hand::person_shrugging:

1 kedvelés

Mondjuk az is igaz, hogy erősen VG többletes (77%). Ahhoz lehet kell a bőséges aroma. :slight_smile:

Nézz meg egy PJ Empire longfillt :wink::grin::grin::grin:

Pinkman gyártóija 15-20%. Nekem egy csepp is sok belőle​:grin:
(nálam nemszeretem kategória, különösebb izgalom nélküli málnaszörp​:triumph:)

De ha sok, higítani lehet utána. Ha már elfogyott, pluszba hozzárakni nehezebb…

2 kedvelés

Viszont akkor felmerült bennem egy kérdés. Gyümölcsös flaworwest aromákat eléggé az ajánlott 10% körülire kevergettem.
Az intenzívebb ízvisszaadás aroma % növelésével is játszható vagy inkább maradjak a megfelelő tekerés / vatta tesztelgetésnél? (No meg nyilván a watt)
Nem mintha állandóan az ízbomba lenne a cél. :wink: De néha 1-1 keverés lehetne karakteresebb.

1 kedvelés

Persze, csak ha nagyon túlzásba viszed, akkor ez hirtelen átcsap egy frissen megnyalintott gyümölcsös tusfürdő ízébe. A túlaromázás se egy nagy élmény

2 kedvelés

Jogos. :wink:
Pont a pinkman nálam is az, amelyik mármár a túl sok kategória. Nálam el fog fogyni, de egy kevésbé intenzív citrommal már így is keverem. :smiley:

Ok. Akkor inkább a tekeréssel játszadozom. Nem akarom amúgy sem túlaromázni a dolgokat. Csak 1-1 gyümölcsös szerintem túlzottan mérőpoharas lett. :wink: Mehetett volna még bele pár cseppecske. :slight_smile:

Azért lehet. Ha kevésnek érzed, nyugodtan

Ez szerintem gyártó függő is. Azért írtam példának a pj longfillt :wink: ott 20 ml aroma van a 60- as palackban, ami szerény számitásaim szerint is 30%-ék :grin:
De lehet ezzel játszani. Ezért is jó dolog a vape​:grin:

1 kedvelés