Gőz bajnok liquid

Az imént néztem meg , igazad van . Valóban :ok_hand::ok_hand:

33…és egy pici! :grin:

Az émelyítően erős ízek nem vonzanak. Kb ezért tartok a desszertektől. A discovery ry4 még érik, de alig várom, hogy kóstoljam. Annak baromira kellemes illata van. Gyümölcsösnél meg azt vettem észre, hogy az első néhány slukk határozottabban jön, talán az ízérzékelésem is “betompul” és utána kicsit kevésbé érzem intenzívnek.

Gyümölcsösből próbáltál már hűsítőst?
A hűsítés kicsit takarítja az ízbimbókat

Mondjuk egy Antimatter neutrino-t? :blush:

Nem próbáltam. De valamiért eszembe se jutott ilyen. Valószínűleg azért, mert tartok tőle, hogy túlzottan eluralkodik rajta a mentholos érzet. De lehet egy próbát attól még megérne. :wink:

A hűsítő nem =mentol. Én a kissé mentolos vonalat szeretem inkább, a hűsítővel nem igazán sikerült jó barátságot kötni. Elpöfögöm, de ha sok van belőle, akkor meh…:face_vomiting:

1 kedvelés

Új info. :wink: Én azt gondoltam a hűsítő az azzal operál. De akkor tévedtem.

Nem vagyok hűsítős rajongó abszolút,de amennyire én tudom koolada-val operálnak hűsítőként. A mentolos,az egyértelműen mentolos. Külön is lehet venni koolada aromát,mint kiegészítőt,amivel bármit hűsíteni lehet. Gyakorlatilag mint ételhez a fűszer.

1 kedvelés

Esetedben is elgondolkoznék a keverőgépen. Nagyban meggyorsítja az érési folyamatot,pláne amíg nincs meg a tökéletes recept

Kipróbálnám, tuti jó lehet , hallottam is róla. De sajnos nem igazán tudom milyen elven működik, beállítások, kezelése, attól tartok. Környezetemben nincs is , aki ebbe tudna segíteni.

Nekem ilyen van. Felhasználó szemmel faék egyszerűségű. Egy gombbal bekapcsolod,egy pótméterrel szabályzod a keverőlapát forgásának sebességét. Bekapcsoláskor automatikusan felfűti a liquidet 40 fokra,és ott tartja,egy beépített termosztát segítségével. A részben nyitott tető végett a szellőztetés is megoldott

7 kedvelés

Köszönöm a képet . Írsz róla , mit lehet tudni , mennyi idő a kész liquidet… , És véleményed az el készült liquid ről. Előre is köszönöm

Leírtam amit fontosnak tartottam,ott van a leveleid között. :wink:Ha valakit érdekelne,akkor bemásolom ide is.

Ismerős. Csak most úgy érzem kicsit kitáraztam jobban, mint gondoltam ilyen célokra.
Úgyhogy egyelőre még próbálok reszketegséget kapni. Hehehe
Aztán majd idővel remélem jöhet egy ilyen beruházás is.

Mik a tapasztalatok, melyik dl RTA képes a “szokványosnál” nagyobb felhőt gyártani? Kerestem a témában de ha már itt ez a téma biztos van tapasztalatotom.

Az a mesh lapos, amelyik csak vg-vel van töltve.:wink: