Gondolkodom egy új tank beszerzésén, talán az Intake MTL lesz az... 🤔

Köszönöm szépen :blush:
Általában komolytalan ,lassan öreg ember vagyok ,de most (is :rofl:)azt hiszem jól döntöttem,remélem :hugs:

5 kedvelés

Szia Zolika. Ezt örömmel hallom. :heart_eyes: Akkor nem kizárt, hogy nekem is be fog jönni. :slightly_smiling_face: Köszönöm szépen a részletes beszámolót. Vártam már. :hugs: Használd egészséggel :kissing_heart:

5 kedvelés

Köszönöm szépen :blush: ,ja és 3.1 vagy 4.6 ml ami azt hiszem nem is olyan rossz :wink:

6 kedvelés

Szerintem sem. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Rápróbáltam a beszámoló miatt, hátha csak az emlékek rémképe taszít messzire a tanktól. :cold_face: :grinning: Ahhoz meg öreg vagyok, hogy kihagyjak valamit, ami jó :rofl: :rofl: :rofl: De sajnos nagyon nem az én világom… :zipper_mouth_face:
Ami az eddigiekből kimaradt: nekem úgy tűnik, mintha menet közben változtattak volna a tankon suttyomban, mert egyrészt mókolás nélkül érzékelik a modok (ez már plusz pont :upside_down_face:) és a levegőszabályozó gyűrű anyaga is valódi anyagnak tűnik végre a korábbi “antianyag” helyett.

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.