Augvape Intake RTA Tank milyen tekerést érdemes használni ?!

Sziasztok, napokban rendeltem egy Augvape Intake RTA Tankot. Milyen tekerést érdemes bele rakni ? Nekem az íz visszaadás a fontos

Köszönöm Tamás :blush:

2 kedvelés

szia,nekem sokáig volt ilyen tankom még dl eztem annó én előre tekert claptonokat használtam bele 3 magon olyan 0,3-0,4 ohm közötti tekeréseket raktam bele és 20-30w között használtam az elég is neki szerintem ízre gőzre jó kis single dl tank volt míg meg volt nekem​:blush::wink:

2 kedvelés

Én most éppen ilyet használok bele:

3.5-re tekerve 40W-on ömlik az íz/gőz. Csak arra nem emlékszem hányat tekertem :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm :slight_smile:

1 kedvelés

Most rácsavartam a tankot és 0.36 az ellenállás.
Viszont valami most nem kerek, mert a kalkulátor szerint ahhoz 9-et kéne csavarni, de most nézem, hogy ez 4 vagy 5 :thinking:
Benéztem valamit?
RDA-ba duálba tettem 7 tekeréssel, ott 66W-on megy.
Na mindegy, ezt használom és tetszik :slight_smile:

2 kedvelés

3 as magra ha tekeri az ember 5 menet kell az lesz kb 0,30-0,35 ohm közötti​:blush::wink:

2 kedvelés

Különben lehet, hogy úgy volt, mert az MTL-t szoktam 2.5-re a DL 3.5-re és vannak emlékeim, hogy van ilyen cipőfűzős vattám 3-ashoz és hogy direkt ezért csináltam 3-as tekerést, csak már az nincs meg, hogy mibe is tettem. De most megtaláltad nekem :sweat_smile:
Már kezdetm izgulni, hogy felrúgtam a fizika törvényeit :laughing:

3 kedvelés

levesből mehet bele a 70/30 ?

1 kedvelés

mehet bele volt nekem olyan is hogy pl sima vg alappal kevertem de jó a 70vg30pg is tökéletes.Mára inkább a 70/30 as alapokat veszem.

1 kedvelés

elkezdtem használni, könnyű tekerni, vattázni, folyás biztos tank :slight_smile: csak ajánlani tudom !

2 kedvelés

Szia, 2.5 mag ss 28 ga 6-7 karika nekem bevált a gyári betéttel :dash: :vaperina:

3 kedvelés