Augvape Intake RTA Tank milyen tekerést érdemes használni ?!

Sziasztok, napokban rendeltem egy Augvape Intake RTA Tankot. Milyen tekerést érdemes bele rakni ? Nekem az íz visszaadás a fontos


Köszönöm Tamás :blush:

4 kedvelés

szia,nekem sokáig volt ilyen tankom még dl eztem annó én előre tekert claptonokat használtam bele 3 magon olyan 0,3-0,4 ohm közötti tekeréseket raktam bele és 20-30w között használtam az elég is neki szerintem ízre gőzre jó kis single dl tank volt míg meg volt nekem​:blush::wink:

3 kedvelés

Én most éppen ilyet használok bele:
https://www.aromaparadise.hu/coilology-ni80-quad-core-fused-clapton-wire-40-2840-10ft-3m
3.5-re tekerve 40W-on ömlik az íz/gőz. Csak arra nem emlékszem hányat tekertem :slight_smile:

6 kedvelés

Köszönöm :slight_smile:

3 kedvelés

Most rácsavartam a tankot és 0.36 az ellenállás.
Viszont valami most nem kerek, mert a kalkulátor szerint ahhoz 9-et kéne csavarni, de most nézem, hogy ez 4 vagy 5 :thinking:
Benéztem valamit?
RDA-ba duálba tettem 7 tekeréssel, ott 66W-on megy.
Na mindegy, ezt használom és tetszik :slight_smile:

3 kedvelés

3 as magra ha tekeri az ember 5 menet kell az lesz kb 0,30-0,35 ohm közötti​:blush::wink:

3 kedvelés

Különben lehet, hogy úgy volt, mert az MTL-t szoktam 2.5-re a DL 3.5-re és vannak emlékeim, hogy van ilyen cipőfűzős vattám 3-ashoz és hogy direkt ezért csináltam 3-as tekerést, csak már az nincs meg, hogy mibe is tettem. De most megtaláltad nekem :sweat_smile:
Már kezdetm izgulni, hogy felrúgtam a fizika törvényeit :laughing:

4 kedvelés

levesből mehet bele a 70/30 ?

1 kedvelés

mehet bele volt nekem olyan is hogy pl sima vg alappal kevertem de jó a 70vg30pg is tökéletes.Mára inkább a 70/30 as alapokat veszem.

3 kedvelés

elkezdtem használni, könnyű tekerni, vattázni, folyás biztos tank :slight_smile: csak ajánlani tudom !

4 kedvelés

Szia, 2.5 mag ss 28 ga 6-7 karika nekem bevált a gyári betéttel :dash: :vaperina:

4 kedvelés

Kaptam egy ilyen iNtake tankot. Azt mondja a volt tulaj, hogy ereszt, szerinte az 510-es csatlakozónál, de nem biztos benne. Én épnek látom a tömítést alul, bár ma hoztam haza, így nem igazán tudtam még foglalkozni vele. Ha esetleg tényleg ereszt és tényleg ott ereszt lehet valamit kezdeni vele? Mert amúgy pipec kis cuccnak tűnik, bubipalástal adta, nagyon jó állapotban van.

Szóval. A negyedik tankra való liquidet szívtam el vele, de sehol sem folyat. Igaz, az egyik levegőző csöve kijött a helyéről, de erősen visszanyomtam, benne is maradt szépen, azóta használom. Viszont kérdezném, hogy nincs e valakinek tömítés szettje hozzá elfekvőben, vagy esetleg olyan helyet tudtok-e ahonnan lehet normális áron rendelni? Mert szerintem igen jó kis tank, finom íze van még akkor is, ha nem lenne győztes ebben a kategóriába. Láncslukkolásnál sem éreztem még soha dryhitet, nekem bejött főleg így, hogy csak az ölembe esett ingyen :slight_smile:

Eladó tömítésem nincs, esetleg nézz rá az augvape oldalára. Több mint egy éve nyúzok 2 tankot…semmi mást, számomra mindent felűlmúltak. A tömítések is kiválóak, még nem kellett cserélni.

Néztem már ott is, van belőle Dual is de szettet külön nem találtam. Igazából szerintem a felső nagy fehér szilikon tömítés amit cserélnem kéne, mert egy tank után ha leveszem a tetejét, hogy feltöltsem, ott mindig tele van liquiddel. Nem folyik ki, nem ereszt, csak nem vagyok benne biztos, hogy annak ott nem kéne jobban zárnia. Vagy ez ilyen?

Ha nem ereszt és nem szelel a tank teljesen elzárt légnyílásokkal akkor jól tömít. Ha a top cap szilikontömitése nedves az teljesen normális

Akkor egyenlőre nem hajtok tömítés után, mert ebbe az irányba teljesen hibátlan. Ha az normális állapot, akkor nekem így teljesen jó :slight_smile:

Ha megnézed a feltöltőnyilásán át akadály nélkül a top cap tömítéshez megy a liquid ha úgy fordítod a tankot. Amíg az bent tartja a liquidet addig boldogság van mert van egy kiváló tankod. Ráérsz cserélni tömítést csak akkor ha ereszt valahol

Még egy észrevétel…mikor leveszed a top cap-ot (pl feltöltésnél) ügyelj rá, hogy ne a szilikonos részére tedd le mert akár egy kis morzsa is ha rátapad már visszacsavarva gondot okoz!

1 kedvelés