Gondolkodom egy új tank beszerzésén, talán az Intake MTL lesz az... 🤔

Sziasztok. :slightly_smiling_face:

Kinéztem egy Augvape Intake MTL RTA-t. Elég sok cucc van hozzá. És levegős MTL, pont amit szeretek. :slightly_smiling_face: Ám megoszlanak róla a vélemények. Szeretnék némi infót gyűjteni. Nem befutó, csak elgondolkoztam rajta. Ha van ennél jobb lazán elengedem. Nos, mit mondtok? :thinking::slightly_smiling_face:

Szerk.: A single DL Intake már járt nálam, az tetszett. Pont amiatt estem gondolkodóba. :thinking:

8 kedvelés

Ha nem ezt nézem én is :joy:

3 kedvelés

Akkor nézzük együtt. :heart_eyes::joy:

3 kedvelés

Meguntam a Brünhildát. :thinking::slightly_smiling_face: Az helyett szeretném. Ez a 24mm-ével nem nézne ki hülyén a Vstickingen. :sweat_smile:

3 kedvelés

http://vaperz.hu/index.php/2020/12/09/vendegvaper-teszt-augvape-intake-mtl-rta/

7 kedvelés

Oh, köszönöm. :blush: Még nem néztem, hogy kik tesztelték magyarban, gondoltam előbb itt informálódok. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nálam az a baj van pár tankom amit nem használok mert nem az én “ízes” tankjaim és köztük van a Brünhilda mtl,és dl is :thinking:

2 kedvelés

Meg tudlak érteni. :slightly_smiling_face: Már csak a Brünhilda van ami claptonnal működik, és mostanában azt vettem észre, hogy a többi tank “szebben” porlaszt sima SS-el. És mióta megvan a Trio sajna a Brünhilda felé megváltoztak az érzéseim. :thinking:

3 kedvelés

Khm…azt hiszem értelek :grin:

3 kedvelés

Mennyi egy ilyen?

2 kedvelés

Melyik? A Trio vagy az Intake? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mióta megvan alig bírom letenni. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Jójó,de ha van ss-ben nekem kell ám egy 21700-as foxy is hozzá:grin:

1 kedvelés

Én a 2 akkusak híve vagyok. És a Vsticking amúgyis maradós. Így arra gondoltam ráteszem. :blush:

3 kedvelés

Hááát…most khmmm…én vagyok még úgy vele mióta sikerült egy klassz építést összehoznom vele és az elf erdbeere-vel :blush:

1 kedvelés

Én még tesztelgetem a határait, de már tudom kb mi a jó bele :blush: 2es magon 6 menet és pazar íz, gőz.

2 kedvelés

Én is sokat használom a gépem de melóba dl szett megy és látszik is rajta :rofl:igazad van nem is kell nekem egy akkus :rofl::rofl:
De az az Intake …:thinking::thinking::thinking:

2 kedvelés

Az Intake…a Trio így olvasva nem túl 1xű:wink:

4 kedvelés

Jegyzetelni szoktam ám :crazy_face:

1 kedvelés

Én 12ezerért láttam a Cseheknél. Még körül kell néznem, de az a plafon. Bár ez is húzós már szerintem. :thinking:

3 kedvelés