Augvape Intake DL RTA vélemény kérés!

Sziasztok!
Szeretnék venni egy Augvape Intake DL RTA-t,de nem igazán ismerem,ezért szeretnék véleményeket kérni a kazánról érdemes-e venni!Pozitív-Negatív vélemény érdekelne!Előre is köszönöm a segitséget :slightly_smiling_face: :pray:További szép napot nektek!

1 kedvelés

Ha viszonylag szűk, jó ízű RDL-DL tankot keresel…VEGYED! Méghozzá gyorsan, mert ritkaság :grin:

3 kedvelés

Köszönöm!Akkor holnap meg is veszem :slightly_smiling_face: :+1:

1 kedvelés

:+1:
Tényleg jó ízű, jó a kialakítás, van benne anyag rendesen, nem olyan mint 1-2 kicioccooo tank, hogy nem mered rendesen megfogni, mert összenyomorítod, felső levegős, úgyhogy akinek ez a perverziója, annak is jó :smiley:
Cc. 20-50W teljesítmény között változatosan építhető, levegő jól szabályozott. Hirtelen ennyi jut róla eszembe, + az előretekert coilokat el kell felejtened, mert pont fordított a bekötőoszlopok elhelyezése, mint a “szokásos”.
És személyes vélemény szerint egész kis letisztult-mutatós darab.

1 kedvelés

@Zsolt68 asztala ez a kazán :grin:
Mindent tud róla,sőt használja is :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Én amióta megvettem (több mint egy éve) csak ezt használom…sőt, minden mást eladtam és vettem még egyet. :slightly_smiling_face:
Teszteltem DL-ként, de végül mtl tekeréssel használom 0.65 Ohm-on, 18 Watton, extra szűk légnyílással… Így ötvözöm a 2 stílus előnyeit…imádom

3 kedvelés

Köszönöm a segitséget :+1: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszönöm neked is a segitséget,így nyugodt szível veszem meg! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

bár nem írtad melyik, de én a single verziót használom…a dual már levegősebb :point_up:


Ő lenne.

2 kedvelés

A doboza olyan képről mint az enyém.
Jah, és még annyi, hogy van ennek klónja is…a matricán lévő számmal tudod ellenőrizni.


3 kedvelés

Köszönöm mégegyszer a segitséget.Ha lenne még kérdésem a kazánnal kapcsolatba,akkor kérdezhetlek?

1 kedvelés

Persze, bármikor!

4 kedvelés

Köszönöm!

1 kedvelés

rögtön egy jótanács…ha tetszik majd a tank vegyél hozzá pót palástokat amíg kapni…pl aliexpresss-en.
Nem könnyen törik, de ha mégis akkor legyen mivel pótolni…és filléres tétel.

3 kedvelés

Köszi.Kapok hozzá 5 palástot :grin:

2 kedvelés

Köszönöm mindenkinek aki segített :clap: :+1:Sikerült megvennem :pray:Remélem szerelem lessz :grin:További szép napot,és zsíros gőzöket mindenkinek :smirk: :dash:

1 kedvelés

Hol vetted? En csak Németországban találtam, de ide nem szállítanak a deutsche shopok…

Kéz alól vettem.