Gondolkodom egy új tank beszerzésén, talán az Intake MTL lesz az... 🤔

Ez megtisztelő :heart_eyes:

2 kedvelés

Khm…nincs olcsóbban :stuck_out_tongue_winking_eye:2 napja pörög az internet nálam :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Már nem igazán látni sehol :confused:

1 kedvelés

Eskü nem vettem meg mindet :flushed::rofl:

2 kedvelés

Szia Kinga!

Totál szubjektív vélemény: járt nálam az Intake, kapcsolatunk viharos volt, azóta is kidobok a lakásból mindent, ami Mike Vapes nevéhez köthető, akár csak említés szintjén is, legyen az tank, mod, szerszám, gyerek, barát, feleség… :smiley: A PÁF-ban meg is énekeltem a dolgot…
Az elmúlt időszakban már sikerült találkoznom újabb kettővel, az építéshez kértek segítséget palimadaraim. Minden elemében gyűlölöm, viszont könnyen építhető, bár a fordított menetes lefogatócsavarok az őrületbe kergettek. Az ízlésed nem ismerem e téren, de arra számíts szerintem, hogy a világ legelcseszettebb driptipje van a tankon (ha csepp eszük volt, legalább az anyagát lecserélték azóta).
Senkinek sem ajánlanám jó szívvel, (kitolásból ellenben boldogan) így most sem teszem. Vásárolható tétel a levegős MTL (DL!) kedvelőinek, ha ki szeretnéd próbálni, sőt lehet, szeretni is fogod, de ettől a tanktól gyakorlatilag bármi jobb. Lehet normális működésre bírni, de eddig mindenkinél túl sok gonddal járt a környezetemben. Akad aki úgy hívja ezt, kísérletezés, nálam azonban ez a szívás kategória.
FONTOS: kizárólag az SS kivitellel ér szemezni. Sok-sok kellemetlenségtől kímélheted meg magad. És sok sok iszonyú műanyag és olaj ízű slukktól is.

8 kedvelés

Sziasztok!
Ha mégis az érkezés mellett döntenétek:

https://www.fasttech.com/product/9733155-authentic-augvape-intake-mtl-rta-rebuildable-tank

4 kedvelés

Szia Viktor. :slightly_smiling_face:

Igen emlékszem. És vannak kétségeim, csak a Vsticking olyan batár, hogy nem mindegy mit teszek rá. :thinking: Észben tartom amiket írtál. Egyenlőre még keresgélek, csak mindig újra felbukkan az Intake. :thinking:

7 kedvelés

Nálunk is gyakran jön fel, továbbmegyek, sokan rendelkeznek is vele (18-21 éves korosztály), hozzá kell tennem, valamelyik shopban 6.000 meg egy kicsi volt az ára, így megvették, mert olcsóért adták.
Az ifjoncoknál áthidaltuk a nagyon halvány ízek problémáját azzal, hogy lényegesen töményebb likvidet kevernek hozzá, így egészen használható az SS változat.

7 kedvelés

Ez a lényeg nekem… Köszönöm Viktorom. :slightly_smiling_face: Sok helyen hasonlókat írnak ízvisszaadás téren, csak mivel nem mindenhol, ezért estem gondolkodóba. :slightly_smiling_face: Ezennel bejelentem, Intake-emet elengedem! :hugs:

Take A Bow Thank You GIF by Iliza

6 kedvelés

:+1: :clap: :heart:

3 kedvelés

Akkor majd én beszámolok róla hogy mennyire klassz íze lesz az ss-nek bi bi bííí :rofl::rofl:
Legalábbis nagyon remélem :crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

3 kedvelés

Legyen vele szerencséd Zoli!

3 kedvelés

Igazán kedves öntől uram ,már csak abban bízok én is :crazy_face::crazy_face::crazy_face:max ha nem ,akkor esetleg valakinek egy jó intake nem kell ? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Tudod, mindannyian mások vagyunk :grinning: :grinning:, én is ismerek Intake MTL rajongót. Az a tapasztalatom, hogy ha egyetlen tankként használják, netán első tankként, akkor lehet kedvelni. Más tank mellett szippantgatva jön elő a kérdés, megéri ez a plusz melót, pénzt stb?
Ettől függetlenül, az ízlésednek akár tökéletesen meg is felelhet! Ezért is kívántam sok szerencsét! :upside_down_face: :grinning: :rofl:

4 kedvelés

:blush:igen csak az a baj nem ez az egyedüli tankom ,nadehát hamar fogok megöregedni mert ugye a kíváncsiság :rofl::rofl:
Minden tanknál úgy vagyok hátha ez lesz életem tankja :rofl::rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Köszönöm. :heart_eyes: Hát én most megtorpantam. Bízom Viktor szavában. De a Tiédben is, szóval várom az élménybeszámolót. :blush:

4 kedvelés

Remélem jövő héten irígykedni fogtok :rofl::rofl::rofl:
Vagy én sírni :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
De mindenképp leírom majd amit gondolok ha jó ha rossz :crazy_face:

5 kedvelés

Már alig várom. :heart_eyes: Én meg újragondolom ezt még asszem. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Sziasztok :blush:
Azt hiszem …azt írtam ,de NEM ELADÓ az INTAKE Mtl Rtam​:wink:
Nekem ízben ,gőzben hozza azt amit a trio​:blush:
Levegőt klasszul lehet állítani tényleg a homlokhorpasztástól a szűk dl ig.
A feltöltés hasonló mint a triónak beleférnek a nagyobb flakonjaim csőrei is.
A lefogató csavarok fordított menetűek,igaz szoknom kell még de tényleg balkezes lévén megszokható:grin:
A vattázás,tekerés egyszerű ,nem olyan mint én :rofl:
Ni 80 28ga 2.5 mag super sorb vatta
Lassan kialakul a sorrend a kazánjaim között​:blush:
Csak léccí léccí léccí ne mutassatok már új dolgokat :crazy_face:
Ja !
@Viktor_Hajdu :blush:amúgy igazad van ,olyan ez a tank mint az M-type :rofl:vagy bejön vagy nem :hugs:
Nekem bejött​:blush:
@Vaperina_Kinga :blush:nemcsak egy próbát ér meg szerintem ,én nyugodt szívvel ajánlom :blush:
Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett :dash::slightly_smiling_face:


9 kedvelés

Örülök, hogy bejött Neked, és nem kidobott pénz volt! Kellemes gőzölgést Vele! :heart_eyes: :+1:

5 kedvelés