Geekvape Zeus Mesh Z2 0,2ohm porlasztó

Köszönöm szépen. :smiling_face_with_three_hearts:
A mosást már a kezdetektől alkalmazom,
a vatta lazítást pedig ki fogom próbálni. :muscle:

2 kedvelés

Meehhhh. Elköltöttetek ~30-40 ezret cigarettára egy hónapban, most meg mosatjátok a zewa papírzsebkendőt, meg szurkodjuk meg hátha van még benne 2-3 nap. Mondanám, hogy mulatságos de inkább nevetséges!

Ami anno kijött havi 30-40 ezerből az manapság jó, ha 2 hétre elég, de lehet a 2 héttel is sokat mondok, hisz ma már veri a 2.500ft-ot egy doboz cigaretta ára. Rengeteget változtak az anyagi helyzetek, amibe most nem mennék bele, régen sokunknak könnyebb volt… Nem nevetnék azon, se nem nevezném nevetségesnek azt ha valaki ezekhez a praktikákhoz folyamodik. Többen alkalmazzák mint gondolnád. A porlasztó mosást többek között Rip Trippers kezdte el, aki nagyon rég óta sikeres influenszere a szakmának. De mások is mutattak már be hasonló praktikákat. A tűvel való megszúrása a vattának pedig arra szolgál, hogy mondjuk télen, ha nehezen veszi a porlasztó a liquidet akkor ezzel jobb lesz a léellátás. Az Aspire Nautilus 2 és 2S porlasztói különösen érzékenyek, VG többlettel folyamatos a dry hit. Egyébként nem mindig az anyagiak miatt kell praktikákat eszközölni. Annak viszont örülök, hogy Neked mindig minden a rendelkezésedre áll, akár eszköz ügyileg, akár anyagilag. Remélem ez így is marad. Azt kívánom maradj mindig ilyen sikeres és szerencsés! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Rip Trippers nálam Fehér Tamás szintje, nem vagyok sem gazdag sem sikeres sem szerencsés (sajnos), ellenben 2 gyerek kakiját mostam szagoltam pelenka+betét+novotex, mégsem akartam kimosni és visszatenni alájuk a liberót ami eldobható mint a coil semmilyen praktika/indok/kényszer miatt.

Értelek azt hiszem. Én sem mostam pelenkát, pedig a mosható pelenka is jó dolog. :slightly_smiling_face: De attól még más ezt teszi, ami szerintem nem megvetendő.

2 kedvelés

Amikor az első fiam született, bizony mostuk a textil pelenkát, mert nem nagyon volt még eldobhatós, ami meg volt, arra nagyon, de nagyon nem tellett. Ha már a példádnál maradunk. Nagyot fordult azóta velem a világ (szerencsére), nekem sincs szükségem rá, hogy gyári tekeréseket mossak, vagy épp felújítsam őket. Mégis kipróbáltam mert érdekelt, “kihívásnak” tartottam, szerettem volna tudni, hogy milyen eredményt kapok.

Ui.: Rip Trippers azért mégiscsak felhalmozott 1,3 millió előfizetőt és nem a semmire, mint a cicit lobogtató influenszer babák. De én sem szeretem, nem tetszik a stílusa :slight_smile:

2 kedvelés

Ha nem az artikulációra koncentrálok egész okosakat mond. :slightly_smiling_face:

Nekem túl harsány. Sok mindenhez jó lehet ez a stílus, de így bemutatni egy-egy műszaki eszközt némileg túlzásnak érzem :smiley:

Egyetértek. :slightly_smiling_face: Én azóta nem nézem mióta megmutatta a Mustang-ját amit, ha jól értettem a követők és támogatók pénzen vett. Meg volt valami, hogy nem kapott annyi pénzt egy promótálásért, ezért majdnem abbahagyta az egészet. Amúgy szakmailag nem mondhatok rá rosszat. Csak valljuk be, idegesítő… :sweat_smile: