GeekVape Ammit MTL RTA .....amit nem hagyhattam ki :)

Inkább is is rdl . 510 es csutar alsó levegőzésű lé ellátós

1 kedvelés

Ez a tank már egy éve is abszolut elérhetetlen volt újonnan. Egyet tudott (talán svájcban) venni @Robertino_daf vapertársunk ősszel…màr az is csoda volt. Esetleg kérdezz rá nála, hátha eladja.

1 kedvelés

Köszönöm a válaszokat , úgy tűnik túl későn figyeltem fel erre a tankra :frowning: .

Ő rá gondoltál? :rofl:
Van 2 ha szeretnéd az egyik mehet 10/8as állapotú.

1 kedvelés

Szia Norbi!
Ha nem kell a kollégának én szívesen megvenném


Na be is készült az új kincs :hugs:
A setupot majd még valószínűszeg el kell találnom jobban mert most a nagy izgalomban csak gyorsan összetekertem. 1.11 ohm kanthal 0.28 2.5 ös magon. @Bocimobil82 Norbi majd ha lesz időd kérlek adj ötletet, hogyan hozhatom ki a maximumot. Baromira szép és nagyon, nagyon kezes, könnyű építeni.

6 kedvelés

Nekem az a műanyag drip-tipp vált be legjobban az Ammit-nál…amit aztán ajánlásomra @Zoli76 is vett és ha jól tudom kondenz és TH tekintetben neki is bejött :thinking: Olcsó tunning

5 kedvelés

Gratulálok! :hugs: Nekem 2.5ös mag vált be anno az Ammitba úgy, hogy a tekeréssel szemben lévő levegőbeömlőhöz kicsit közelebb toltam, a vatta pedig éppen csak ült a levezetésben. Ízben, gőzben pazar. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ezt minden MTL tankra ajánlom azóta is. :+1:

4 kedvelés

Szia ez el lett találva! Szép kombó lett!:+1:
Én 0,8-0,9ohm körülire tekertem mindig,huzal pedig változó mikor mihez van/volt kedvem.

2 kedvelés

Aliról szoktad rendelni? vagy melyik wshop?

Köszi Drága Kinga! Én szerintem most hosszabbra hagytam a vattát de így sincs száraz érzés. Majd megpróbálom azt a levegőhöz közelebb tolást is.

Szia @bohus :slightly_smiling_face:

Van itthon nèhány ilyen drip tip,ha elfogadod,szívesen küldök.

1 kedvelés

Szia @John János! Nagyon kedves vagy! Köszönettel elfogadom ha neked nem kell!

2 kedvelés

Megpróbáltam amit javasoltál, hogy rövidebb vattával próbáljam de nem jött be. Borzasztóan szörcsögött és köpködte fel a liquidet. Újratekertem hosszabb vattával most viszont száraz jellegű érzetet ad teljes levegőnél. Asszem van még itt (is) kigyakorolni valóm :slight_smile:

1 kedvelés

Rá kell nagyon érezni. Az Ammit, és egyébként a Galaxies is ilyen háklis a vattázásra. Éppcsak ülnie kell a levezetés alján, ahol kapja a liquidet. Ezért is nem jó túltömni. Ide inkább valami laza vatta lesz jó. Ha van esetleg Cotton Cloud’s otthon, azzal jobb lehet a végeredmény. Nem baj, ha marad vattapuffer a tekercs széleinél, inkább ott legyen több, mint a levezetésben.

4 kedvelés

Akkor én éreztem rá anno egyből, de az egyik legproblémamentesebb tankom volt az Ammit. A Galaxies párszor megfolyt a kevés vatta miatt (ami az én hibám), de annak építése sem okozott kihívást. Szóval nagyon nem egy Berserkel kategória egyik sem.
És én is cotton cloud’s hívő vagyok :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Én is inkább az “elején száraz” stílusban vattázom, de hamar beáll egy jó irányba :+1:Sosem folyik, fröcsög :slightly_smiling_face:pont tankolás előtt vagyok, leürült, jön velem a bótba :grin:
(Amúgy X akta, hogy nem lékontrollos létére stabil, 80pg aránnyal is, melegben is).

5 kedvelés

Mindig jó viszontlátni ezt az exemet :grin:

1 kedvelés

Igen, a vape exek más téma :grin:

1 kedvelés