Megjött az én icikepicike csodám😍

Sziasztok.
Ma végre megérkezett ez az icipici drága​:heart_eyes:
Annyira pici és annyira aranyos​:heart:
Kíváncsi leszek,hogy fog mutatni a Gtx-en.
Arra meg pláne kíváncsi leszek,hogy is fogom őt megtekerni​:joy:Azt sem tudom,hogy kezdjek hozzá…2magos legyen?

Sógornak is megérkezett a szépség.
Naná,hogy ő nem egy gagyi műanyag téglalapba kapta,hanem ilyen szép csomagolásba…naná,hogy csavarhúzókkal.:face_with_symbols_over_mouth:

21 kedvelés

Ezen jól látni, mit csinál a manus. Én sem értek csehül egy bötűnyit se, hanem nézem hang nélkül. https://www.youtube.com/watch?v=s3xHRqSUGa0 Gondolom, amíg vártad, te is néztél róla videókat. Az is leesett nekem, miért vannak így egy oldalban a lefogató bakok, mert ebben még annyi hely sincs, mint a Dvarw 16 -ban, de megoldották. Itt a kettő közé már nem férne be egy tekerés. Nagyon szépen dolgozik az ürge, ezt a videót ne hagyd ki.
2021-12-10-111937_1280x1024_scrot

Gyűrűk terén kissé hiányosnak találom a csomagot.

Nem a kész tekerések(nem tudom milyen anyagból lehetnek),hanem alatta,mi az a 2 biszbasz?

Az a pótcsavar Beatrix!

2 kedvelés

@Ivett azok tényleg csavarok?Nem akartam itt a szociba kibontani,mert ha valami elgurulna belőle,az itt elvész vagy átalakul.
Köszönöm

1 kedvelés

Igen, csak az lehet, vigyázz rá :blush:

1 kedvelés

Szia, honnan rendelted?

1 kedvelés

Aliról,de nem én,hanem a barátnőm.

3 kedvelés

Úgy látom kezdődhet a SÓ TIME! :smiley:
Gratulálok a kis tankocskádhoz.

3 kedvelés

Húzzál bele @anon88785338 !
Ha mindent jól csinálsz egy ízorgia ez a tank,viszont sztem a clapton meg ilyesmik sok ide,28ga vagy 30ga huzal 2es max 2.5 es magméret és alacsony wattok 10-12.5watt környéke,nem fog elmelegedni és szépen megtartja az ízeket,vattázást érdemes megfelelően ritkítani a végeken​:v:

5 kedvelés

28-as kanthal huzalom van.Elsőre biztos 2es magra fogom tekerni.De mennyi menet legyen?A nagyobb tankjaimban 5 vagy 6 menetet csinálok.
Van olyan videó,aki a deck(jól írom?)szélénél vágja le van aki annál hosszabbra hagyja.Ilyen tankom még nem volt,hogy oldalt látni a vatta végeit.Mennyire kell vágni vagy hol kell vágni a vattát?

2 kedvelés

@anon88785338
Én deck szélénél vágom szinte az összes mtl tankom,ennek tuti elég annyi nem kell megtömni,kb mint a Berserkereket sem.Jah és mehet bele 6 menet​:+1:

Szép rta használd egészséggel :slightly_smiling_face:

Inkognitóban vagy megint? :rofl: :grinning:

1 kedvelés

@Ispy ezt,hogy érted?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Azuradra szerintem :rofl:

2 kedvelés

Na, szuper. :slight_smile:
Ezek szerint gond nélkül ideért.
Áfa/vám sem volt ugye?

1 kedvelés

Nem volt semmi szerencsére.

1 kedvelés

Szerintem is​:joy:

1 kedvelés

Nagyon szuper
Úgy látom az Ali is visszatér a régi kerékvágásba. :slight_smile:

1 kedvelés