GeekVape Ammit MTL RTA .....amit nem hagyhattam ki :)

Gratulálok, használd egészséggel és megelégedéssel! :hugs: Az Ammit MTL volt az egyetlen tank amit bánok, hogy eladtam!

5 kedvelés

Jó reggelt!
Miben más az ammit mint pl az ares2.? Ezt csak úgy mint információ…

Hello, Pl abban, hogy ez felső levegőzésű, így fizikailag kizárt a megfolyás…ami a nyári forróságban jól jöhet, pláne mivel hígabb levesre váltok a 70/30 helyett. Mondjuk a másik kedvencem a Galaxies rta sem folyt meg nálam…kivéve a repülőn…24órás úton (1 megállóval) kellett a nikotin :slight_smile: Na, ez a tank ott sem fog folyni…az Ares2 viszont kialakításából adódóan szinte biztos. Amúgy az Ares2-ről is sok jót hallani…lehet a Galaxies és az Ammit mellé még egy Ares2 is beszerzek. :slight_smile:

5 kedvelés


Használom rendesen. Szinte egész nap a kezemben lóg. De eddig nem folyt meg soha…
Ráadásul most a pár napja rendelt ss316L clapton 30ga+38ga huzal van benne. Minden tökéletes így is vele

6 kedvelés

Köszi az infót…

2 kedvelés

Náluk van tök olcsón Yihi sx mini mx class-hoz szilikontok… De, nem szállítanak Magyarországra? :thinking::roll_eyes:

Nem szoktál arra bringázni? :slightly_smiling_face:

Van egy kapott fehér ilyen modom, amit emiatt még be se üzemeltem, nehogy karcolódjon :joy:
(Bár gondoltam már az eladására is, annyi mindent vettem…)

Hát, a múltkor úgy mentem ki, hogy Rajkáig vonattal és onnan bringa…a vonatjegy 4k nekem, szóval nem olcsó. Pozsonyig is eltekertem már innen, de most nem vagyok még formában arra a 150km-es útra oda_vissza :slight_smile:

3 kedvelés

Félig poénból kérdeztem :wink:

De meglepett, hogy nem szállítanak ide, Magyarország nincs a pár darabos listán…

2 kedvelés

Néztem aliexpressen…csak 1db van és az is 8.4 eur-ért

2 kedvelés

Igen. Plusz valahogy már nem kulziválom az Alit efy ideje. Ezt-azt nem küldtek, meg xart küldtek, és “csak” néhány hetet kell izgulni, átvaxnak vagy vámon fogják vagy ellopják, vagy megkapod.
Gondolkodom, írjak-e nekik, higy küldenének-e levélként. Bár nem kenyerem ez a fajta intézgetés :roll_eyes:külfődre.

2 kedvelés

nekem sem küldték el az Ammit-ot…írtam én is nekik. De lehet neked több szerencséd lenne

2 kedvelés

Hát, ha egy tankot nem küldtek el, akkor egy ilyen gumi vacakért nemigen mozdulnak :roll_eyes:illetve vennék én 3-4 db-ot is.
Gondolom, oda magyarul ne írjak?

Szerintem ne…én angolul írtam és válaszoltak. Találtam görögbe, de 8.5+pk 11 eur …máshol nem láttam

3 kedvelés

Nyertél, pofára estem.
Kutya legyek, ha értem, de mindegy
Vaprio.eu akkor kilőve :neutral_face:

Nem nyitok újat, mert végülis Ammit…

Millió gond, teendő miatt nem tekertem újra most, hanem a “pihenő” csapatot vetettem be a hétre. A 2 Ammitot is.
És van itt egy X akta.
Egyik Ammitba dohánykivonat (Azhad’s Old Times), másikba desszert (Filippino tart) ment.
Mindkét tank baromira intenzív, és túl őszinte :grin:ízt ad. (Erre mondtam eddig, hogy még a dohányosok se ízlenek belőle, mert minden mozzanatot “leleplez”).
Mellé az van, hogy 14-16 Watton! (Ez nálam a minimum) akkora éles és száraz, erős th élmény társul mellé, hogy 5 slukk után a tüdőm besokkol, erővel kell lélegeznem szó szerint​:grin: kíváncsi vagyok, más Ammit tulaj is tapasztal hasonlót? Tökéletes setup, íz perfekt, a th mégis éles és hatásra sokkolóbb annál is, mint amilyen erős.
Sok tankom közül ezt kb semmi más nem produkálja huszon watton se, amit megpróbáltam megfogalmazni.
Én hogy olyat írjak, hogy sok a TH? :joy: Ijesztő is, mondom, beáll a tüdőm. De az íz, gőz meg ok.
(Leszámítva a leleplezően, bántóan őszinte ízvisszaadást. Ami zavaróan őszinte…)
Most levettem 12 wattra…
A tekerés nincs túl felhúzva.
Ez a tank furán izmos és őszinte :thinking:

4 kedvelés

Te akartál erős TH-s tankot és az ezt turbózó drip tippet…hát megkaptad :smiley: Vigyázz mit kívánsz mert teljesül :smiley: Én azért szeretem mert 3mg-os levessel is jó TH-t ad. A te 15mg-os levesed gőze az Ammit-tal a torkomat oda-vissza szántaná fel :joy:

3 kedvelés

Ok, csak a magyarázat…van egy sereg jó tank, megtekertem már tízféleképp…
Mibe nyúlt bele az Ammittal a Geekvape? Mert ezt semmi más nem hozza, semmilyen trükkel, eskü. :thinking::grin:
Ja, gyári drip raadásul, a konkáv csutora…

szerintem ez ott kezdődik, pl hogy felső levegőzésű…halott nyuszi sem potyára alkalmazza. De pl az Intake is jó TH-t ad DL-ben is…csípem azt is.

Szia!
Gondolom jelenleg ez a tank abszolút elérhetetlen.

Ha jól látom az adok-veszek-ben van egy Ammit.
https://vaperina.cc/t/dozos-vegyed-vigyed/24763 :slightly_smiling_face: :saluting_face: :thinking:
Mondjuk az DL,úgyhogy, Sorry ha nem jó. :grimacing: