Geekvape Ammit MTL

Sziasztok! Egy ideje áll a polcomon egy a címben említett RTA. Sehogy nem sikerül rendesen beüzemelnem, se íze, se bűze, se gőze, köpköd, durrog, csattog, de semmiképpen sem úgy üzemel, ahogy elvárom tőle. Elmondások alapján nagyon finom íze, vastag gőze lehet. Nektek milyen tekerés vállt be benne? Huzal, ellenállás, magátmérő, vatta, minden érdekel.

3 kedvelés

Szia,

Nekem az rda van, sima ss316l ment bele 2.5-es maggal 8 tekerés 1 ohm környékén 13-14 watton hajtva nem volt vele gondom.

4 kedvelés

Nekem előre tekert van most benne 28GA/Kantal 2.5-es mag, 8 tekerés 1.32 ohm 11.9 watton pereg, szerintem minden huzallal megfelelően muzsikál, de a vattázásra nagyon oda kell figyelni! :upside_down_face:

4 kedvelés

Köszi a választ, most nézem nekem Ni80 MTL claptonom van, dobok bele egy tekerést ezzel, megpróbálom 1.2-3 ohm-ra belőni.

Szerk.: 1.5 ohm, 14 watt, közepesen szar gőz, 0 íz. A másik tankom egy vaporesso cascade, a kerámiás porlasztóval, annak brutál jó íze van. Ilyen magasra tette volna a lécet?

2 kedvelés

Sziasztok!

Az Ammithoz én olyan tekerést ajánlok, ami nem melegíti fel a kazánt, azaz könnyen visszahűthető. A kazánpalást ugye duplafalú és a kettő között jut el fentről le a tekerés alá a levegő. Ha a kazán felmelegszik, akkor a beszívott levegő is fel fog melegedni, mire leér a tekerés alá. Annak ellenére hogy az ízképzése jó, hála a kicsi kazántérnek, olyan érzésem volt mintha befülledt volna a kazán. Ez mtl claptonnal fordult elő. Sima 28 vagy 30ga-es szálhuzallal már jobb volt az eredmény.

6 kedvelés