Geekvape Ammit MTL

Sziasztok! Egy ideje áll a polcomon egy a címben említett RTA. Sehogy nem sikerül rendesen beüzemelnem, se íze, se bűze, se gőze, köpköd, durrog, csattog, de semmiképpen sem úgy üzemel, ahogy elvárom tőle. Elmondások alapján nagyon finom íze, vastag gőze lehet. Nektek milyen tekerés vállt be benne? Huzal, ellenállás, magátmérő, vatta, minden érdekel.

4 kedvelés

Szia,

Nekem az rda van, sima ss316l ment bele 2.5-es maggal 8 tekerés 1 ohm környékén 13-14 watton hajtva nem volt vele gondom.

4 kedvelés

Nekem előre tekert van most benne 28GA/Kantal 2.5-es mag, 8 tekerés 1.32 ohm 11.9 watton pereg, szerintem minden huzallal megfelelően muzsikál, de a vattázásra nagyon oda kell figyelni! :upside_down_face:

4 kedvelés

Köszi a választ, most nézem nekem Ni80 MTL claptonom van, dobok bele egy tekerést ezzel, megpróbálom 1.2-3 ohm-ra belőni.

Szerk.: 1.5 ohm, 14 watt, közepesen szar gőz, 0 íz. A másik tankom egy vaporesso cascade, a kerámiás porlasztóval, annak brutál jó íze van. Ilyen magasra tette volna a lécet?

2 kedvelés

Szia, ha nem sikerült megbarátkoznod az Ammit-tal akkor én átvenném vagy Galaxies mtl rta-t adnék cserébe. Deal? :slight_smile:

Ammit próbám tapasztalata: nagy és vastag a teteje. Jól lehűti a gőzt jók az ízek. Viszont kicsit lecsapódik, szóval kondenz-jelenség van a driptipben. :roll_eyes:

1 kedvelés

mondanám, hogy átveszem tőled, de pont tegnap rendeltem és fizettem egy lengyel shopban…annyira bejön nekem az Ammit. Ezért inkább segítek neked :slight_smile: NE A GYÁRI DRIP TIPet HASZNÁLD! Én ezer éve ezt az olcsót használom mert nem találtam ennél jobbat…nem vicc LINK Ha kell egy bontatlan csomag (10db) BLACK akkor abban tudok segíteni…webshop áron +pk levélként.

3 kedvelés

Amúgy nekem is bejön. Vannak tripek, de köszi :+1:csak eszem nem volt, hogy cseréljem ki. Eddig
Meggondolom amúgy, mert ilyen lapított nincsen.
Szegényes th-érzésemet ne csökkentse :slightly_smiling_face:

a sok flancos, “high-end” drip tip tesztelése után csak ez a nyerő nálam TH terén.

2 kedvelés

Két felé van a csomagban, már nem emlékszem melyik a jobb. :sweat_smile: Tégy egy próbát. :slightly_smiling_face: Vagy full csere.

3 kedvelés

Akkor nem csak én tapasztaltam “furát” azzal a gyári diptrippel.
Ez megnyugtató :+1:már azt hittem, nyálzok :grin:

1 kedvelés

Nem nem, csak nekem a pakkban lévő javulást hozott. Ez már szubjektív, hogy nálad az bejön e.

1 kedvelés

megjegyzem, minden eddigi tankom TH-ját boost-olta ez az olcsó kis izé :grin: Plusz, nekem a számban is kényelmeseb ez mint a többi amiknél mintha csőre harapnék :rofl:

1 kedvelés

Ez már igen kellemesen hangzik :+1: megy PM
Az én torkom th ügyben talány. Egyszerűen nem érzékeny rá. Pedig tetszik az Ammit, kaptam öcsémtől egy bubipalástot hozzá, ha veszek. Vettem.

2 kedvelés

Tegnap perkáltam ki egy SS verzióért szállítással 39EUR-t…szóval mondhatni eléggé bejön az Ammit :slight_smile:

3 kedvelés

Itt vettem egy Ammitot a múltkoriban. Eddig csak teszegettem ide-ida, viszont kb. 1 hete beüzemeltem. Tök jól adja, bár más ízvilág mint az Expromizer. (Antracit verzió egyébként).
Van viszont vele egy gondom. Nem tudom hogy gyári hiba, vagy én üthettem meg (na de ennyire? meg nem is rémlik), ferde az 510 menetes rész az alján. Ahogy tekerem fel a mod-ra, üt :roll_eyes: és nem is feszül az 510 aljzatra, csak ferdén.
Szerintetek vissza lehet hajlítani valahogy, vagy ez gyári menethiba? Semmilyen behatás nem látszik a tankon. “Csak” ferdén áll picit a modon…
Nem feszül rá a talpa a mod kávájára.

Kéne valami amibe (nem mod-ba) be tudod csavarni csak a deck-et ameddig könnyen megy…majd amibe becsavartad azt satuba szorítani és a deck szélét a megfelelő helyen és szerszámmal (pl gumikalapáccsal) ütni amíg jó nem lesz. Természetesen csak saját felelősségre…ha tényleg ennyire zavaró.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.