Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Sziasztok. :hugs:

Ide jöhetnek a képek, ki mivel vapel ma?

12 kedvelés

Jó reggelt!
Ma velük…

9 kedvelés

A Prime nagyon megy a Danihoz. :heart_eyes:

3 kedvelés

Nekem a dotmod-od tetszik nagyon. Szép rajta az a minta :slightly_smiling_face:
Írsz róla, hogy milyen? Mondjuk levegőzés, folyás van vagy nincs, íz, stb :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Természetesen. Amint túl vagyunk az évnyitón írok róla. :blush:

5 kedvelés

Hmm, friss ropogós topik, fincsi. :sweat_smile: De ez már nem a 3.0? :thinking:

10 kedvelés

Könnyű napot…újdonság nincs.
Viszont ennyi év után is szeptember elsejés gyomorszorulás… :grin:
Mai nap mottója: esőben kerékpározni nem mindig jó döntés, szerencsémre még vízálló vagyok.

13 kedvelés

Hát, ennyit az évnyitóról… :sweat_smile: Itt is vagyok. :slightly_smiling_face:

Folyás nincs, szivárgás néha, ha túl töltöm véletlenül. :slightly_smiling_face: Most minden levegőzés nyitva van, így fél DL üzemmódban van, de ha a belső levegőzőjét elzárom, akkor egy nagyon szuper mtl tankot kapok. :blush: A külső levegőzést a gyűrűvel állítom, a levegőbeömlői rejtettek, de, ha a decket kiveszem, akkor látszik a három kb 1 mm-es lyuk, szemre 1mm-nek tűnik, egyébként nem tudom mekkorák. Még nem kerestem rá különösebben erre az infóra. A belső levegőző már érdekesebb. Azért belső, mert, ha kiveszem a decket, akkor az alján van.

A középérintkező két féle van. Az egyiken (mint a képen is) van 2 lyuk, úgy tudom ez arra szolgál, hogy a középső levegőbeömlőn is hűljön a tekercs, amit a decken alul lehet állítani, az pedig az oldalsó levegőbeömlőhöz vezet, ezzel oldalról (is) hűl a tekercs. Ha a teli pint tenném bele, akkor csak oldalról hűl a tekercs. Az is még fél DL üzemmód. :slightly_smiling_face: De még sosem cseréltem pint, így élményben nem tudom mennyire más. Ez fél DL, mióta kaptam. :hugs:

Egyébként a lefogatás nagyon könnyed, mivel clamp deck-es, csak aláteszem a huzalt, és rá húzom a clamp-et (magyarul szorító, de úgy hülyén hangzik :sweat_smile:) a vattázásra annyira nem érzékeny, viszont a keveset nem szereti. Folyni nem szokása. Huzalra, és vattára sem érzékeny, bármit tettem eddig bele, az ízeket pazarul hozta. Szűk levegővel nem próbáltam még, de véleményem szerint úgy még jobb lehet, mint így. :blush:

A kazantér elég szűk, ezért is van jó íze, de még így is elfér benne egy clapton, 2.5ös magig, szálhuzal pedig 3as magig. A vattának van 2 bemarás, le kell vezetni az aljáig.

Amikor kész a tekerés, vattázás, az összerakás nem a megszokott módon történik. Előbb a deckre ráteszem a menetes RTA palástot, aztán ráteszem a külső palástot, a betekintő ide nem jó szó, mert teljesen átlátszó. :sweat_smile: Végül ráteszem a menetes drip tipet. Tulajdonképpen a drip tip tartja össze. Bár az ő-gyűrűk is a jó minőségről árulkodnak, mert szuperül fogják a palástot, akkor is, ha liquid van benne, de a drip tip épp nincs rajta.

Drip tipet le kell venni, úgy zajlik a töltés. Bár elég tág a rés, de könnyű melléfolyatni.

Végezetül, én imádom ezt a tankot. :blush::heart: Nem hiába volt bakancslistás. Ízre, gőzre 10/10! Elég egyszerű bánni vele, persze van olyan amit szokni kell, de melyiknél nem? :blush:

11 kedvelés

Igazad van, ez már a 3. :sweat_smile: Csak a másodikhoz nem írtam, hogy az a második. :sweat_smile:

1 kedvelés

Azta! Ez szuper, mindent is bemutató leírás lett! Köszönöm :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nincs mit. Remélem segít a döntésben. :blush:

4 kedvelés

Vegyes használatban

7 kedvelés

Átlátszó :sweat_smile:

2 kedvelés

Aztaa. Milyen szépek. Már rájuk se merek nézni… Pedig már nagyon gondolkodom egy rendelési lista egyik alkotó elemeként… Amúgy, meg, már több mint 2 hete nem vettem semmit se… :grin::grin::blush::joy:

2 kedvelés

Azért szerintem még mindig a Brunhilde a legszebb tank.:slightly_smiling_face: Használod?

4 kedvelés

Persze. De nem mindig… Zuhany alatt és alváskor nem… :grin::grin::joy:
Nagyon megszerettem… :blush:

2 kedvelés

Igen, ez már nekem is feltünt… :thinking:

1 kedvelés

16620465891546988218509248776207

8 kedvelés

Viszont ez nagyon jó kis kazán…
Ugye így van @John…?

5 kedvelés

Ez milyen tank?