Mutasd meg, mid van. 😊 3.0

Sziasztok. :hugs:

Ide jöhetnek a képek, ki mivel vapel ma?

25 kedvelés

JĂł reggelt!
Ma velĂŒk


16 kedvelés

A Prime nagyon megy a Danihoz. :heart_eyes:

5 kedvelés

Nekem a dotmod-od tetszik nagyon. Szép rajta az a minta :slightly_smiling_face:
Írsz rĂłla, hogy milyen? Mondjuk levegƑzĂ©s, folyĂĄs van vagy nincs, Ă­z, stb :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

TermĂ©szetesen. Amint tĂșl vagyunk az Ă©vnyitĂłn Ă­rok rĂłla. :blush:

6 kedvelés

Hmm, friss ropogĂłs topik, fincsi. :sweat_smile: De ez mĂĄr nem a 3.0? :thinking:

13 kedvelés

KönnyƱ napot
ĂșjdonsĂĄg nincs.
Viszont ennyi év utån is szeptember elsejés gyomorszorulås
 :grin:
Mai nap mottĂłja: esƑben kerĂ©kpĂĄrozni nem mindig jĂł döntĂ©s, szerencsĂ©mre mĂ©g vĂ­zĂĄllĂł vagyok.

18 kedvelés

HĂĄt, ennyit az Ă©vnyitĂłrĂłl
 :sweat_smile: Itt is vagyok. :slightly_smiling_face:

FolyĂĄs nincs, szivĂĄrgĂĄs nĂ©ha, ha tĂșl töltöm vĂ©letlenĂŒl. :slightly_smiling_face: Most minden levegƑzĂ©s nyitva van, Ă­gy fĂ©l DL ĂŒzemmĂłdban van, de ha a belsƑ levegƑzƑjĂ©t elzĂĄrom, akkor egy nagyon szuper mtl tankot kapok. :blush: A kĂŒlsƑ levegƑzĂ©st a gyƱrƱvel ĂĄllĂ­tom, a levegƑbeömlƑi rejtettek, de, ha a decket kiveszem, akkor lĂĄtszik a hĂĄrom kb 1 mm-es lyuk, szemre 1mm-nek tƱnik, egyĂ©bkĂ©nt nem tudom mekkorĂĄk. MĂ©g nem kerestem rĂĄ kĂŒlönösebben erre az infĂłra. A belsƑ levegƑzƑ mĂĄr Ă©rdekesebb. AzĂ©rt belsƑ, mert, ha kiveszem a decket, akkor az aljĂĄn van.


A közĂ©pĂ©rintkezƑ kĂ©t fĂ©le van. Az egyiken (mint a kĂ©pen is) van 2 lyuk, Ășgy tudom ez arra szolgĂĄl, hogy a közĂ©psƑ levegƑbeömlƑn is hƱljön a tekercs, amit a decken alul lehet ĂĄllĂ­tani, az pedig az oldalsĂł levegƑbeömlƑhöz vezet, ezzel oldalrĂłl (is) hƱl a tekercs. Ha a teli pint tennĂ©m bele, akkor csak oldalrĂłl hƱl a tekercs. Az is mĂ©g fĂ©l DL ĂŒzemmĂłd. :slightly_smiling_face: De mĂ©g sosem cserĂ©ltem pint, Ă­gy Ă©lmĂ©nyben nem tudom mennyire mĂĄs. Ez fĂ©l DL, miĂłta kaptam. :hugs:

EgyĂ©bkĂ©nt a lefogatĂĄs nagyon könnyed, mivel clamp deck-es, csak alĂĄteszem a huzalt, Ă©s rĂĄ hĂșzom a clamp-et (magyarul szorĂ­tĂł, de Ășgy hĂŒlyĂ©n hangzik :sweat_smile:) a vattĂĄzĂĄsra annyira nem Ă©rzĂ©keny, viszont a keveset nem szereti. Folyni nem szokĂĄsa. Huzalra, Ă©s vattĂĄra sem Ă©rzĂ©keny, bĂĄrmit tettem eddig bele, az Ă­zeket pazarul hozta. SzƱk levegƑvel nem prĂłbĂĄltam mĂ©g, de vĂ©lemĂ©nyem szerint Ășgy mĂ©g jobb lehet, mint Ă­gy. :blush:

A kazantér elég szƱk, ezért is van jó íze, de még így is elfér benne egy clapton, 2.5ös magig, szålhuzal pedig 3as magig. A vattånak van 2 bemarås, le kell vezetni az aljåig.

Amikor kĂ©sz a tekerĂ©s, vattĂĄzĂĄs, az összerakĂĄs nem a megszokott mĂłdon törtĂ©nik. ElƑbb a deckre rĂĄteszem a menetes RTA palĂĄstot, aztĂĄn rĂĄteszem a kĂŒlsƑ palĂĄstot, a betekintƑ ide nem jĂł szĂł, mert teljesen ĂĄtlĂĄtszĂł. :sweat_smile: VĂ©gĂŒl rĂĄteszem a menetes drip tipet. TulajdonkĂ©ppen a drip tip tartja össze. BĂĄr az Ƒ-gyƱrƱk is a jĂł minƑsĂ©grƑl ĂĄrulkodnak, mert szuperĂŒl fogjĂĄk a palĂĄstot, akkor is, ha liquid van benne, de a drip tip Ă©pp nincs rajta.

Drip tipet le kell venni, Ășgy zajlik a töltĂ©s. BĂĄr elĂ©g tĂĄg a rĂ©s, de könnyƱ mellĂ©folyatni.

VĂ©gezetĂŒl, Ă©n imĂĄdom ezt a tankot. :blush::heart: Nem hiĂĄba volt bakancslistĂĄs. Ízre, gƑzre 10/10! ElĂ©g egyszerƱ bĂĄnni vele, persze van olyan amit szokni kell, de melyiknĂ©l nem? :blush:

12 kedvelés

Igazad van, ez mĂĄr a 3. :sweat_smile: Csak a mĂĄsodikhoz nem Ă­rtam, hogy az a mĂĄsodik. :sweat_smile:

1 kedvelés

Azta! Ez szuper, mindent is bemutató leírås lett! Köszönöm :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nincs mit. Remélem segít a döntésben. :blush:

7 kedvelés

Vegyes hasznĂĄlatban


10 kedvelés

Átlåtszó :sweat_smile:

3 kedvelés

Aztaa. Milyen szĂ©pek. MĂĄr rĂĄjuk se merek nĂ©zni
 Pedig mĂĄr nagyon gondolkodom egy rendelĂ©si lista egyik alkotĂł elemekĂ©nt
 AmĂșgy, meg, mĂĄr több mint 2 hete nem vettem semmit se
 :grin::grin::blush::joy:

2 kedvelés

Azért szerintem még mindig a Brunhilde a legszebb tank.:slightly_smiling_face: Hasznålod?

5 kedvelés

Persze. De nem mindig
 Zuhany alatt Ă©s alvĂĄskor nem
 :grin::grin::joy:
Nagyon megszerettem
 :blush:

2 kedvelés

Igen, ez mĂĄr nekem is feltĂŒnt
 :thinking:

3 kedvelés

11 kedvelés


Viszont ez nagyon jó kis kazán

Ugye így van @John
?

8 kedvelés

Ez milyen tank?

4 kedvelés