GeekVape Ammit MTL RTA .....amit nem hagyhattam ki :)

Mondanám, hogy most hozta a futár az első hőn áhított felsőlevegőzésű tankomat, de nekem kellett átbringáznom érte Pozsonyba :slight_smile: Nem postázták és ezt az Ammit tankot már nem gyártják, nem kapható…szóval bringára pattantam mert nincs oltásom és az ellenőrzés nélküli bringaúton irány Pozsony. Megérte mert imádom…a színét is :slight_smile:

23 kedvelés

Hétvégén tesztelem, ha beválik, megkapja a bubis üveget :+1:

3 kedvelés

Nagyon szép a modocska is. Elárulod a nevét, paramétereit? Nem Pico, ugye? Mert ilyen burkolattal, kupakkal még nem láttam.

2 kedvelés

Szerintem pico de kiváncsi vagyok én is…

4 kedvelés

Vaporesso swag vagy eleaf pico

Az akku kupakbol ítélve pico

3 kedvelés

ez kérem egy Pico 21700 amit az autókhoz is használt 4D-s carbon matricával burkoltam. Így egyedibb lett, nem kopik és elegáns is…szerintem

3 kedvelés

Szia itt voltál ugye @Zsolt68? :wink:

UI: - Azért kérdeztem mert itt van eredeti Báááájjjkkkáááá!:shushing_face: :joy:

7 kedvelés

Írjál valamit a tankról is. Mert én anak idején azért kerestem volna ilyet, mert van egy poris dl tankom, aminek a kémény közepébe tett csövön megy be a levegő. Ennek köszönhetően a gőze még akkor is hideg, ha a talpa már tűzforró. Kérdezem, hideg a gőzük ezeknek a felső levegőzésűeknek? Bár már lemondtam róla. Abból az egyetlen dl tankomból is kizárólag Heisenberget szipákolok néha. Mert a mentolhoz illik a hideg. A dohányos ízű leveseknél nem lényeg, hogy hidegek legyenek, mert azégő dohány is tulajdonképpen forró.

3 kedvelés

Meg kérik az árát most van a gyártónál is… :wink:

2 kedvelés

Ennek a shopnak a pozsonyi boltjában vettem az utolsó darabot: https://www.vaprio.sk/

5 kedvelés

Köszike nekem is van, szeretem örök DB! :wink: :facepunch:

ízvisszaadásról nem tudok nyilatkozni mert ízesítettlen levest használok, DE a TH-ja az eddigi legjobb amit tapasztaltam…5mg/ml-es liquid-del!

Szevasz @Jani a postázással nincs gond, csak kérdezném? :wink: :facepunch:

2 kedvelés

Csak egyedül arra lettem volna kíváncsi, a felső levegőzéstől tényleg hideg? Vagy csak beképzeltem?

2 kedvelés

Én igen jó, de a Báááájjjkkkááá sokkal de sokkal jobb, ég és föld a kettő! :joy: :rofl:

2 kedvelés

mi az a báááájjjkkkáááá??? :rofl: :joy: :rofl:

3 kedvelés

10-15 watton pont olyan hűs mint a Galaxies rta

2 kedvelés

By-ka v9… Többnyire…de van v6, v7… Stb

3 kedvelés

V8 palást is van? Azt mennyiért adják? Csak mert mindegyikhez van tartalékom, de ehhez nincs, ha egyszer megszakadna a menete, akkor vége.

3 kedvelés