Hát, nem csodásak így párban!? 😍

Megérkezett az Ammit tesója is. Ezt végre a futár hozta, nem kellet érte Pozsonyig bringáznom :stuck_out_tongue_winking_eye:

16 kedvelés

Annyi csak, hogy nem a gyári drip tippet használom…de azokkal is pofásak.

4 kedvelés

És még valami… Ajánlom a sofly.club lengyel webshop-ot körülnézésre. Bár csak banki átutalással tudtam fizetni (Revolut-ról), de 12óra alatt a számlájukon volt és még aznap (hétfőn) postázták is…ma pedig már itt is volt a DPD a motyóval. A cég kommunikációja is rendben van…de lengyeltudás nélkül google fordító kell hozzá :D Van egy csomó üzletük, facebook-on is aktívak 20+ezer követővel. Szóval elégedett vagyok

5 kedvelés

Tesztelgetés után azt mondom, hogy a 2 tank nem csak színében tér el. Már a kék is erős TH-t adott, de az SS kicsit szűkebb levegőzésű…emiatt teljesen nyitva adja azt a TH-t amit a kék szűken. Az SS-nél félig zártan pedig rendesen “mezítlábas Gitanes” feelingem van már az 5mg/ml-es liquid-től is…egyszerűen MENYORSZÁG. Még meg is szédültem, ami ilyen erősségű levestől még nem fordult velem elő. (SS316L 28ga 2,5 magon 8hurok hézagosan, 0.76 Ohm mindkét tankban…11Watt-tal izzítva)

3 kedvelés

Ma még nem nézhetem meg :blush:majd holnaptól​:stuck_out_tongue_winking_eye:

Nem vásárlásra buzdítok ááám!..csak megosztom az élményemet.

1 kedvelés

Szépek ,de nekem nem hozták azt a hú érzést ,vagy csak lehet rosszabbul tekertem régen.

Én azóta keresem ezt a feelinget mióta 18-24 mg/ml-ről elindultam lefelé…kb 4éve. A Galaxies járt eddig a legközelebb ehhez. Aki ízesítettlen levest pöfékel mint én annak kb a TH jelent mindent.

2 kedvelés

Ebben igazad lehet ,még nem próbáltam,jobb szeretem ha van íze,néha túltolom azt is :blush:

Ezzel irigyellek, én nem tudom, hogy a francba van nekem kb. állandó th-hiányom :grin:18 mg, és már születtek jó tekeréseim is. Mindent bevetettem.
Nekem az Ammit sem th-sabb, bár a drip azért kicsit javít a dolgon :+1:
sS-t akartam, de aztán megvettem az antracitot. Mutatós. Még most repülöm be jobban.

1 kedvelés